Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Inžinerijos studijos - Šiaurės Amerika - 2019

Meistras 's laipsnis yra mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie yra baigę tyrimą parodžius meistriškumą arba aukštos siekiant apžvelgti konkrečios studijų srities ar srities profesinę praktiką.

Inžinerija - tai procesas, kurio metu specialistai kuria įvairių mūsų kasdienybėje nuolat naudojamų struktūrų, objektų bei automatinių mašinų dizainą bei ieško būdų, kaip juos efektyviai sukonstruoti, palaikyti bei tobulinti. Tam kad inžinerijos specialistai galėtų efektyviai atlikti savo darbą, jie pasitelkia matematikos, fizikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias bei jas derina su savo kūrybinio mąstymo įgūdžiais.  

Iš vietinių civilizacijų iki šiuolaikinių imperijų, Šiaurės Amerika turi daug praktinės švietimo galimybes pasiūlyti mokslininkus. Užpildė su skirtingų kultūrų asortimentą, studentai gali šviesti save gerai suapvalinti kelią.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Inžinerijos studijos - Šiaurės Amerika - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Šiaurės Amerika

Art Center College of Design

Studentai magistrantūroje meno centras Transportavimo dizaino padės pakeisti automobilių pramonės mąstymą ir platesnį matymo lauką transporto ir asmenų judėjimą. ... [+]

Dailės magistras Transportas Dizainas Studentai magistrantūroje meno centras Transportavimo dizaino padės pakeisti automobilių pramonės mąstymą ir platesnį matymo lauką transporto ir asmenų judėjimą. Programa pasiūlys pasirinkti dvi dainos: Riedmens ir bėgių kelio ir transporto sistemos bėgių. Riedmens ir bėgių kelio bus tiems, kurie nori įvesti arba iš naujo įvesti transporto priemonių gamybos pramonei ir kurie yra motyvuoti naudoti kūrybiškumą ir strateginį mąstymą ne tik adresatus. Transporto sistemos takelis bus tiems, kurie yra motyvuoti naudoti dizainą ir sisteminis mąstymas sukurti geresnes transporto sprendimai sisteminiu lygmeniu, o ne produkto lygiu. Vis labiau pripažįstama, per verslo ir pramonės, kad dizaineriai pareikšti svarbi vertybė ir už produktus ir paslaugas.Taigi, abi trasos yra mūsų programą mokymo programos derinys projektavimo metodika, strateginis inovacijų, sisteminis mąstymas, klientas, vykdomus mokslinių tyrimų ir aukščiausios bendravimo įgūdžiai. Tai, kartu su specialių žinių ir supratimą apie atitinkamų sričių, bus parengti absolventus tapti pokyčių agentai plačiame transporto kraštovaizdžio. Mūsų programa yra unikalus informacijos šaltinis Kūrybiška Lyderystė visoms transporto priemonių gamintojų, taip pat organizacijų ir agentūrų, atsakingų už planavimą, vykdymą ir teikiant kompleksines transportavimo sistemų sprendimus, nacionalinės, regioninės ir vietos naudojimo. Mūsų programa bus klestėti su įvairių studentų populiacijos. Riedmens ir bėgių kelio studentai ateis su stipriais transporto projektavimo įgūdžius.Transporto sistemos takelis sveikiname studentus iš anksto laipsnių dalykų, pavyzdžiui, dizaino, architektūros, miestų planavimo, verslo administravimo, inžinerijos, antropologija arba ekonomikos atneš daugiadalykio kultūrą, kuri yra labai svarbus plečiant Transportavimo dizaino per ateinančius dešimtmečius. Jų bendras atributas bus entuziazmo nori iš naujo apibrėžti, kas įtikinama, darnų ir perspektyvų transportas ir mobilumo sprendimai turėtų būti... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pasadena Santa Barbara
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba