close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Inžinerinis dizainas

Menų magistras yra magistro laipsnis, siūlantis pažangias studijas pasirinktoje srityje. Universitetai visame pasaulyje turi programų, kurios suteikia studentams aukštesnio lygio specializaciją, gerina karjeros galimybes ir sudaro sąlygas tolesniam aukštąjį išsilavinimą. Kas yra inžinerinio dizaino magistro laipsnis? Šio laipsnio studentai rengiasi kurti naujus produktus. Mokymo pr… Skaityti daugiau

Menų magistras yra magistro laipsnis, siūlantis pažangias studijas pasirinktoje srityje. Universitetai visame pasaulyje turi programų, kurios suteikia studentams aukštesnio lygio specializaciją, gerina karjeros galimybes ir sudaro sąlygas tolesniam aukštąjį išsilavinimą.

Kas yra inžinerinio dizaino magistro laipsnis? Šio laipsnio studentai rengiasi kurti naujus produktus. Mokymo programa suteikia supratimą apie rinkas ir suteikia įgūdžių, reikalingų norint sukurti konkurencingas ir sėkmingas prekes. Kursinis darbas apima dizaino istoriją, akcentuojant socialinius, psichologinius ir antropologinius ryšius. Rinkodaros kursai pateikia vartotojų elgesio, prekės ženklo pozicionavimo ir kitų susijusių koncepcijų tyrimus. Studentai įgyja patirties taikant technologines priemones produktų dizainui. Daugelyje programų yra stažuotė, skirta žinioms ir gebėjimams išversti į darbo vietą.

Kvalifikacijos tobulinimo privalumai yra karjeros tobulinimo galimybės ir gilių žinių apie konkrečias produktų sritis įgijimas. Studentai įgyja analizės ir problemų sprendimo būdus, kurie gali būti naudingi asmeniniame gyvenime, taip pat profesionaliems nustatymams. Projektų užbaigimas magistrantūros studijoms suteikia patirties ir stiprina įgūdžius, reikalingus norint sėkmingai patenkinti darbo ir gyvenimo iššūkius.

Magistrantūros studijų kaina labai skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos, priklausomai nuo vietos ir mokymo programų. Studentai turėtų ištirti savo globalines galimybes nustatyti, kuri programa labiausiai atitinka jų poreikius ir tikslus.

Karjeros galimybės yra patrauklios absolventams dėl aukšto lygio specializacijos laipsnių pasiūlymų. Studentai gali įgyti specifinių įgūdžių tokiose srityse kaip statyba, elektronika, pramoninis dizainas, transportavimas ir automobilių interjeras. Sėkmingai baigus programą, pateikiami kūrybiškumo ir gebėjimų įrodymai, reikalingi norint išlaikyti įmonių konkurencingumą rinkoje. Tai atveria duris darbui visose pramonės šakose, kurios remiasi naujų produktų kūrimu. Išsamūs tyrimai taip pat parengia absolventus dirbti rinkodaros srityje arba tarnauti kaip konsultantai.

Inžinerinis projektavimas suteikia puikių privalumų profesiniam tobulėjimui ir asmeniniam augimui. Imk pirmuosius žingsnius link geresnės karjeros. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Umeå Institute of Design - Umeå University
Umeå, Švedija

Į Transportas Design programos MA yra unikali savo apimtimi interesus, susijusius su visa transporto dizaino srityje bendradarbiaujant su pramone. Studentai mokomi turėti ... ... +

Į Transportas Design programos MA yra unikali savo apimtimi interesus, susijusius su visa transporto dizaino srityje bendradarbiaujant su pramone. Studentai mokomi turėti ... -
MA
Dieninės
2 metai
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 
Royal College of Art
Londonas, Jungtinė Karalystė

Kurti dizaino lyderius, turinčius įtakos darymo įgūdžius.

Kurti dizaino lyderius, turinčius įtakos darymo įgūdžius. -
MA
Dieninės
15 mėnesiai
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia