humanitarinių mokslų magistro studijų programos cochin Indija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos cochin Indija 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems vaizduojamojo meno, humanitarinių, o taip pat dažnai ir socialinių mokslų akademines studijų programas. Šios programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Rasta pietinėje Azijoje, Indijos Respublika yra antra labiausiai apgyvendinta šalis pasaulyje su maždaug 1270000000 žmonių. Indija yra keturių tipų universitetų; Centrinės universitetai, valstybiniai universitetai, tariamas universitete ir privačių universitetų, kurią sudaro daugiau nei 550 institucijų.

Cochin šiuo metu vadinama Kochi mieste ir gyvena daugiau nei 600.000 gyventojų. Uostamiestis yra, kuris yra įsikūręs Keralos valstybės yra tarp pagrindinių turistinių vietų. Jis visagalis Cochin universiteto mokslo ir technologijų, be kitų institucijų.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas cochin Indijoje 2018

Skaityti Daugiau

MA Anglų Kalba Ir Komunikacija

Hindustan University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Čenajus Delis Coimbatore Kočinas + 3 daugiau

Pagrindinis tikslas yra suteikti studentams pagal galandimo savo bendravimo įgūdžius, kad jie galėtų patenkinti darbo reikalavimus ir spręsti šiuolaikinės visuomenės iššūkius su lengvumu. [+]

humanitarinių mokslų magistro programos cochin Indija 2018. Pagrindinis tikslas yra suteikti studentams pagal galandimo savo bendravimo įgūdžius, kad jie galėtų patenkinti darbo reikalavimus ir spręsti šiuolaikinės visuomenės iššūkius su lengvumu. MA anglų kalba ir komunikacija, kurias siūlo Dept anglų, Hindustan universitetas sudaro 20 kursų plinta per 4 semestrus per 2 metus. Iš šių 12 yra pagrindiniai dokumentai ir 8 yra pasirenkami. Mokymo programa palaiko puikią pusiausvyrą kalbos ir literatūros kursus. Vienas iš pagrindinių dokumentų, kiekviename semestre pagrindinis dėmesys skiriamas funkcijų, susijusių su kalba, pvz mokymas anglų, istorijos anglų kalbos, lingvistika ir tt Pasirenkant pasiūlyti platų pasirinkimą, pavyzdžiui, straipsnių apie asmenybės ugdymo, vaikų literatūros, moterų rašymo, kino studijas, Kanados literatūros ir tt Straipsniai, pavyzdžiui, kritikos ir teorijos bei Indijos estetika pristatė plėtoti pagrindinius įgūdžius kaip analitinis mąstymas Mokymo programa taip pat palaiko pusiausvyrą tarp tradicinių ir šiuolaikinių tekstų, kad tyrimas palengvina įvairių kultūrų ir literatūros stilių supratimą. Mokymo programa yra suprojektuota taip, kad ties 4 semestrus pabaigoje kandidatas tikrai būtų įgijo reikiamų įgūdžių ir būtų pasiruošęs darbui įvairiose srityse. Karjeros perspektyvas Nesuskaičiuojamos karjeros galimybes galimi už kandidatą, kuris sėkmingai baigė kursą MA anglų kalba ir bendravimas Mokymas - atsižvelgiant į bendrą badas gerų mokytojų, kurie gali laisvai kalba angliškai ir rašyti tiksliai, kandidatas gali lengvai rasti darbovietė mokyklose ir kolegijose. Vertėjas / interpreter-- Su dviem kalbomis patirties galima tapti ir mokslinių tyrimų institutų, pramoniniai namai, ministerija Užsienio reikalų, užsienio valstybių ambasados ​​vertėjas Žiniasklaida - kandidatas gali veiksmingai prisidėti prie srityse žurnalistikos, leidybos, televizija ir radijas, Reklaminiai ir Event Management. Kandidatai taip... [-]