M.A. nCR-Delis Indija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos nCR-Delis Indija 2018

Magistras

Programos, kurių pavadinime "Master of Arts " tradiciškai susideda iš laisvųjų menų dalykų, pavyzdžiui, filosofijos, istorijos, ar literatūros. Masters of Arts trečiosios studijų pakopos programos, kurios gali būti imtasi po uždirbtus laipsnį bakalauro studijų programa (bakalauro). Magistrów programos turi pavadinimą "MA ", "Master of Arts " arba "MA ".

Rasta pietinėje Azijoje, Indijos Respublika yra antra labiausiai apgyvendinta šalis pasaulyje su maždaug 1270000000 žmonių. Indija yra keturių tipų universitetų; Centrinės universitetai, valstybiniai universitetai, tariamas universitete ir privačių universitetų, kurią sudaro daugiau nei 550 institucijų.

Nacionalinė sostinės regionas Delis nurodo didelį metropolinės zonos apima visą Delis regioną ir jo apylinkėse. Jis turi didžiausia šalyje gyventojų daugiau nei 22.000.000 gyventojų per jos ribų. Yra keletas prestižinių institucijos nustatė, čia tiek privatus, tiek viešas.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas nCR-Delis Indijoje 2018

Skaityti Daugiau

Masters in Buddhist Studies, Philosophy and Comparative Religions

Nalanda University
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus August 2018 Indija Delis

[+]

[-]


MA Anglų Kalba Ir Komunikacija

Hindustan University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Čenajus Delis Coimbatore Kočinas + 3 daugiau

Pagrindinis tikslas yra suteikti studentams pagal galandimo savo bendravimo įgūdžius, kad jie galėtų patenkinti darbo reikalavimus ir spręsti šiuolaikinės visuomenės iššūkius su lengvumu. [+]

Pagrindinis tikslas yra suteikti studentams pagal galandimo savo bendravimo įgūdžius, kad jie galėtų patenkinti darbo reikalavimus ir spręsti šiuolaikinės visuomenės iššūkius su lengvumu. MA anglų kalba ir komunikacija, kurias siūlo Dept anglų, Hindustan universitetas sudaro 20 kursų plinta per 4 semestrus per 2 metus. Iš šių 12 yra pagrindiniai dokumentai ir 8 yra pasirenkami. Mokymo programa palaiko puikią pusiausvyrą kalbos ir literatūros kursus. Vienas iš pagrindinių dokumentų, kiekviename semestre pagrindinis dėmesys skiriamas funkcijų, susijusių su kalba, pvz mokymas anglų, istorijos anglų kalbos, lingvistika ir tt Pasirenkant pasiūlyti platų pasirinkimą, pavyzdžiui, straipsnių apie asmenybės ugdymo, vaikų literatūros, moterų rašymo, kino studijas, Kanados literatūros ir tt Straipsniai, pavyzdžiui, kritikos ir teorijos bei Indijos estetika pristatė plėtoti pagrindinius įgūdžius kaip analitinis mąstymas Mokymo programa taip pat palaiko pusiausvyrą tarp tradicinių ir šiuolaikinių tekstų, kad tyrimas palengvina įvairių kultūrų ir literatūros stilių supratimą. Mokymo programa yra suprojektuota taip, kad ties 4 semestrus pabaigoje kandidatas tikrai būtų įgijo reikiamų įgūdžių ir būtų pasiruošęs darbui įvairiose srityse. Karjeros perspektyvas Nesuskaičiuojamos karjeros galimybes galimi už kandidatą, kuris sėkmingai baigė kursą MA anglų kalba ir bendravimas Mokymas - atsižvelgiant į bendrą badas gerų mokytojų, kurie gali laisvai kalba angliškai ir rašyti tiksliai, kandidatas gali lengvai rasti darbovietė mokyklose ir kolegijose. Vertėjas / interpreter-- Su dviem kalbomis patirties galima tapti ir mokslinių tyrimų institutų, pramoniniai namai, ministerija Užsienio reikalų, užsienio valstybių ambasados ​​vertėjas Žiniasklaida - kandidatas gali veiksmingai prisidėti prie srityse žurnalistikos, leidybos, televizija ir radijas, Reklaminiai ir Event Management. Kandidatai taip pat gali prisidėti kaip interneto turinio autoriai,... [-]