Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Informacinės sistemos

Mokesčio uždarbis yra akademinis pasiekimas, kuris rodo, kad sunkiai dirbo. Menų magistras yra magistro laipsnis, kuris pagerina jūsų gyvenimo aprašymą ir parodo jūsų žinias apie konkrečią pramonę. Kas yra informacinių sistemų magistras? Skaitmeninės technologijos nuolat tobulėja, siekiant gerinti gyvenimo kokybę įvairiais būdais. Su savo magistrantūros informacijos sistemom… Skaityti daugiau

Mokesčio uždarbis yra akademinis pasiekimas, kuris rodo, kad sunkiai dirbo. Menų magistras yra magistro laipsnis, kuris pagerina jūsų gyvenimo aprašymą ir parodo jūsų žinias apie konkrečią pramonę.

Kas yra informacinių sistemų magistras? Skaitmeninės technologijos nuolat tobulėja, siekiant gerinti gyvenimo kokybę įvairiais būdais. Su savo magistrantūros informacijos sistemomis sužinosite daugiau apie infrastruktūrą, kaip kuriamos technologijos ir kaip ji įtakoja tai, kaip žmonės ją naudoja. Galėtumėte sužinoti apie skaitmeninių programų prieinamumą visuomenei, nustatyti tendencijas pramonėje ar išnagrinėti kultūrines problemas, susijusias su socialine žiniasklaida. Tai gana nauja studijų sritis, atvira interpretacijai ir interesams.

Baigęs savo magistro laipsnį, tai pasiekimas, parodantis jūsų atsidavimą pramonei. Studijuodamas savo laipsnį, turite galimybę pasinerti į sritį ir bendrauti su kitais, kurie domina tokiomis pačiomis temomis.

Informacinių sistemų magistro studijų išlaidos skiriasi pagal institucijas. Jūs visada turėtumėte aptarti mokesčius, susijusius su savo laipsnį, su priėmimo skyriumi, kad jūs visiškai suprastumėte savo pareigas. Dauguma magistrantūros studijų gali būti baigtos per dvejus metus, jei lankotės koledže visą darbo dieną.

Kai ieškote darbo po to, kai baigsite magistro laipsnį, turite daugybę variantų. Galite pasirinkti dirbti privačioje įmonėje technologijų kūrimo ar tyrimo srityje. Daugelis vyriausybinių agentūrų samdo analitikus, kurie gali padėti jiems valdyti skaitmeninės informacijos prieinamumą. Turėdami tvirtą supratimą apie informacines sistemas, galėtumėte būti kandidatu į valdymą. Be to, jei turėtumėte pasirinkti magistro laipsnį, kuris gilina žinias, jūs taip pat galite įgyti mokymą kolegialų lygmenyje.

Negalima laukti savo karjeros. Pradėkite šiandien ir ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS)
Washington, Jungtinės Amerikos Valstijos

DMGS "MA integruotos rizikos vertės (IRV) komunikacijose teikia specializuotą požiūrį į nacionalinio saugumo komunikacijas.

DMGS "MA integruotos rizikos vertės (IRV) komunikacijose teikia specializuotą požiūrį į nacionalinio saugumo komunikacijas. -
MA
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 
Covenant University
Nigeria Online, Nigerija

Į elektromechaniniu amžiaus, elektrotechnika kaip disciplinos buvo monolitinis. Pavadinimas Elektros inžinerijos katedra buvo priimta universitetuose, vykdančiuose programą. T ... +

Į elektromechaniniu amžiaus, elektrotechnika kaip disciplinos buvo monolitinis. Pavadinimas Elektros inžinerijos katedra buvo priimta universitetuose, vykdančiuose programą. Tada atėjo mikroelektronikos kuri išplėtė drausmės elektros ir elektronikos inžinerijos eros; ir departamento Elektros ir elektronikos inžinerijos tapo dienos tvarka. -
MA
Ištęstinės
Anglų
Kov. 2020
Internetinės
 
Nanjing University Of Posts And Telecommunications
Nanjing, Kinija

MA informacinių ir ryšių inžinerijos

MA informacinių ir ryšių inžinerijos -
MA
Dieninės
5 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis