Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Informacinės sistemos

Mokesčio uždarbis yra akademinis pasiekimas, kuris rodo, kad sunkiai dirbo. Menų magistras yra magistro laipsnis, kuris pagerina jūsų gyvenimo aprašymą ir parodo jūsų žinias apie konkrečią pramonę.

Kas yra informacinių sistemų magistras? Skaitmeninės technologijos nuolat tobulėja, siekiant gerinti gyvenimo kokybę įvairiais būdais. Su savo magistrantūros informacijos sistemomis sužinosite daugiau apie infrastruktūrą, kaip kuriamos technologijos ir kaip ji įtakoja tai, kaip žmonės ją naudoja. Galėtumėte sužinoti apie skaitmeninių programų prieinamumą visuomenei, nustatyti tendencijas pramonėje ar išnagrinėti kultūrines problemas, susijusias su socialine žiniasklaida. Tai gana nauja studijų sritis, atvira interpretacijai ir interesams.

Baigęs savo magistro laipsnį, tai pasiekimas, parodantis jūsų atsidavimą pramonei. Studijuodamas savo laipsnį, turite galimybę pasinerti į sritį ir bendrauti su kitais, kurie domina tokiomis pačiomis temomis.

Informacinių sistemų magistro studijų išlaidos skiriasi pagal institucijas. Jūs visada turėtumėte aptarti mokesčius, susijusius su savo laipsnį, su priėmimo skyriumi, kad jūs visiškai suprastumėte savo pareigas. Dauguma magistrantūros studijų gali būti baigtos per dvejus metus, jei lankotės koledže visą darbo dieną.

Kai ieškote darbo po to, kai baigsite magistro laipsnį, turite daugybę variantų. Galite pasirinkti dirbti privačioje įmonėje technologijų kūrimo ar tyrimo srityje. Daugelis vyriausybinių agentūrų samdo analitikus, kurie gali padėti jiems valdyti skaitmeninės informacijos prieinamumą. Turėdami tvirtą supratimą apie informacines sistemas, galėtumėte būti kandidatu į valdymą. Be to, jei turėtumėte pasirinkti magistro laipsnį, kuris gilina žinias, jūs taip pat galite įgyti mokymą kolegialų lygmenyje.

Negalima laukti savo karjeros. Pradėkite šiandien ir ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Informacinės sistemos

Covenant University

Į elektromechaniniu amžiaus, elektrotechnika kaip disciplinos buvo monolitinis. Pavadinimas Elektros inžinerijos katedra buvo priimta universitetuose, vykdančiuose progra ... [+]

Į elektromechaniniu amžiaus, elektrotechnika kaip disciplinos buvo monolitinis. Pavadinimas Elektros inžinerijos katedra buvo priimta universitetuose, vykdančiuose programą. Tada atėjo mikroelektronikos kuri išplėtė drausmės elektros ir elektronikos inžinerijos eros; ir departamento Elektros ir elektronikos inžinerijos tapo dienos tvarka. Kompiuteris amžius laikytis, ir jis tapo madinga turėti elektros ir kompiuterių inžinerijos katedra. Naujas karalystė dabar yra informacijos amžius, ir siekiant veiksmingai kovoti su pramonės darbo jėgos paklausa, būtina kurti programas ir programas, siekiant patenkinti šį poreikį. Taigi, nauja nomenklatūra departamento Elektros ir informacinės inžinerijos; ir siūlomų programų šioje katedroje.... [-]

Nigerija Nigeria Online
Kovas 2020
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nanjing University Of Posts And Telecommunications

MA informacinių ir ryšių inžinerijos ... [+]

Dėl išsilavinimo reikalavimai

Tiems, kurie siekia bakalauro laipsnį, pareiškėjas turi turėti aukštosios mokyklos diplomą, puikius metu didelio mokslo metus ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 25 metų amžiaus.

Tiems, kurie siekia magistro laipsnį, pareiškėjas turi turėti susijusią bakalauras, puikius bakalauro studijų metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, ne vyresnis kaip 35 metų amžiaus.

Tiems, kurie siekia daktaro laipsnio, pareiškėjas turi turėti susijusią magistro laipsnį, puikius studijuojant metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 40 metų amžiaus. Kalbos reikalavimai

Bakalauro ir magistro priėmimas turi atitikti reikalavimus IELTS arba TOEFL. Jeigu pareiškėjas neturi atitinkamo sertifikato, jis / ji gali dalyvauti kalbų mokymo, ir gali pradėti profesinio mokymosi etapą pravažiavus mokymus.... [-]

Kinija Nanjing
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS)

DMGS "MA integruotos rizikos vertės (IRV) komunikacijose teikia specializuotą požiūrį į nacionalinio saugumo komunikacijas. ... [+]

PROGRAMA SANTRAUKA

DMGS "MA integruotos rizikos vertės (IRV) komunikacijose teikia specializuotą požiūrį į nacionalinio saugumo komunikacijas. Programa numato praktinį supratimą, procesus ir sąvokas, reikalingas komunikacijos strategijų kūrimui, įgyvendinimui ir poveikiui valdyti ir įvertinti. Joje daugiausia dėmesio skiriama unikaliam didelės organizacijos, kuri susiduria su išorinių grupių potencialiomis ar egzistuojančiomis neigiamomis išorės grupių elgesio sutrikimų ar smurtinių veiksnių, dinamika. Tai leidžia praktikuojantiems asmenims aktyviai veikti arba gynybiškai reaguoti priklausomai nuo aplinkybių.

"IRV Communications" rengia aukštąjį išsilavinimą, kuris yra "Nacionalinio saugumo agentūrų ir departamentų, teisėsaugos organizacijų, civilinės valdžios įstaigų ir korporacijų, kurios susiduria su vis sudėtingesnes problemas, kurias kelia valstybės ir nevalstybiniai veikėjai, politiniai sukilėliai, terorizmas ir aktyvizmas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba