Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Ispanų kalbos studijos

Menų magistras yra aukštasis laipsnis, suteiktas studentams, baigusiems intensyvius studijas meno, humanitarinių ar socialinių mokslų srityse. Programos reikalavimai skiriasi, tačiau paprastai įstojimo egzaminas reikalauja bakalauro laipsnio ir egzamino.

Kas yra MA ispanų kalba? Šis aukštojo mokslo laipsnis skirtas kurti kultūros ir kalbos sklandumą ispanų kalba. Studentai paprastai peržiūri daugybę kultūrinių klausimų ir mokosi kalbų pritaikymo įvairiose socialinėse situacijose, tuo pat metu tobulindami savo ispanų įgūdžius. Studentai gali pasirinkti specializuotis lingvistikoje, literatūroje ar kultūros studijose, o skirtingos programos gali suteikti galimybę susiaurinti dėmesį atitinkamai Vidurio ir Pietų Amerikos ar Europos regionams. Kalbos kursai paprastai sudaro didelę dalį kursų krūvio ir mokosi visą programos laiką.

Absolventai yra linkę būti labai kultūriniu požiūriu žinomi, artimiausiu arba visišku akademiniu kalbos mokėjimu ispanų kalba ir įgyti profesinio lygio vertimo įgūdžius. Šie įgūdžiai ir patirtis gali juos parengti tarptautinei karjerai ir leisti jiems veiksmingai bendrauti keliose šalyse.

Kolegijos kaštų faktoringo optimizavimas yra geriausias kalbant tiesiogiai su būsimomis mokyklomis. Kadangi nė viena programa ar universitetas nėra vienodos, akademiniai tikslai ir biudžetas turėtų būti pritaikyti individualiai.

Bilingvizmas suteikia absolventams daugybę karjeros galimybių, įskaitant tuos, kurie randami tose šalyse, kur dominuoja ispanų kalba. Absolventai gali tiesiogiai pritaikyti savo įgūdžius tokiose srityse kaip žmogiškieji ištekliai, tarptautinė teisė ir politika, paslaugos ir švietimas, vertimas ir svetingumas. Ispanijos studentų pareigybių pavadinimai yra profesionalūs vertėjai, politiniai patarėjai, diplomatai, importo / eksporto vadovai, socialiniai darbuotojai, mokytojai ir kultūriniai ryšiai.

Dėl kalbos mokėjimo reikalavimo dauguma universitetų, siūlančių magistro studijas ispanų k., Reikalauja, kad studentai dalyvautų universiteto mieste, dalį ar visą savo laipsnį. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Ispanų kalbos studijos

Central Connecticut State University

Dailės Modern Language Master yra skirta studentams, norintiems siekti kalbą, kultūrą, ir literatūros darbus pereiti lygį. ... [+]

Dailės Modern Language Master yra skirta studentams, norintiems siekti kalbą, kultūrą, ir literatūros darbus pereiti lygį.

Kreditai: 30 kreditų Programa Mokymosi rezultatai:

Studentai šią programą tikimasi įrodyti, kad:

įvairių literatūrinių požiūrių ir mokslinių tyrimų supratimą; gebėjimas analizuoti svarbiausius darbus literatūros kalba, kuris bus atliekamas, absolventas darbas; žinios temų, susijusių su kalba, kuria Baigiu darbą atlieka kultūroms; ir kompetencija gramatikos ir žinių apie kiekvienos kalbos struktūra, kurioje baigė darbą atlieka. Priėmimo reikalavimai:

Pareiškėjai turi turėti bakalauro laipsnį iš regioniniu akredituotos aukštojo mokslo institucijos. Pareiškėjai taip pat turi turėti minimalų bakalauro VPS 2,70 skalėje 4,00 taško (kur A yra 4,00), arba jo ekvivalentą, ir geros būklės (3,00 GPA) visais po bakalaureato kursinį darbą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Britain
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Šiaurės ir Pietų Amerika / Las Americas ... [+]

Turinys studijų programos Pagrindinis modulis: Americas / Las Americas Privalomojo pasirenkamasis modulis: Ispanų kalbos praktika (Español Avanzado) Privalomojo pasirenkamasis modulis: Anglų kalba praktika Privalomojo pasirenkamasis modulis: Plotas ir regionas (Raum und regionas) Privalomojo pasirenkamasis modulis: Šiaurės Amerikos studijos Šiaurės Amerika: Kultūra ir literatūra Lotynų Amerika: Kultūra ir literatūra (América Latina: Cultura y literatūra) Privalomojo pasirenkamasis modulis: Migracija (Migracija) Kompulsinis pasirenkamasis modulis: Žmogaus teisės (Menschenrechte) Privalomojo pasirenkamasis modulis: Lotynų Amerikos studijos (Estudios latinoamericanos) Šiaurės Amerika: Politika ir visuomenė Lotynų Amerika: Politika ir visuomenė (América Latina: politika dėl Y SOCIEDAD) Projektų modulis: Šiaurės ir Pietų Amerika / Las Americas Magistro baigiamasis darbas profesinės sritys Kultūros valdymas Tarptautinės organizacijos Leidyba ir žurnalistika Be politinio švietimo ar tarpkultūrinės darbo sritis ne verslo, politikos ir kultūros sankirtoje Mokymas ir moksliniai tyrimai Tarptautinis Semestras (-ai) užsienyje (informacija prieinama tik vokiečių kalba) Partnerių universitetai iš anglų ir amerikiečių studijų instituto (Informacijos nėra tik vokiečių kalba) Partnerių universitetai romantikos studijų instituto (informacija prieinama tik vokiečių kalba) kvalifikaciniai reikalavimai ... [-]
Vokietija Nuremberg
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių,Ispanų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Į Ispanijos ir Lotynų Amerikos studijų Amerikos universiteto MA siūlo individualų takelius, kad mokiniai galėtų įgyti tarpdisciplininį supratimą apie Lotynų Amerikos ir K ... [+]

Graduate Management Admission Test arba MA Ispanijos ir Lotynų Amerikos studijų ne Amerikos universitetas siūlo individualų takelius, kad mokiniai galėtų įgyti tarpdisciplininį supratimą apie Lotynų Amerikos ir Karibų jūros, taip pat patirtį vertimo, kalbotyros ir / ar ispanų kalbos mokymas.

Magistro studentai pasirinkti kursus kaip dalis 21 kreditų pagrindinę mokymo programą, kuri suteikia tvirtą pagrindą kultūrinio, istorinio, lingvistinio ir politinės sudėtingumo regione tyrimą. Visi pagrindiniai kursai yra dėstomi tik ispaniškai. Be pagrindinių seminaruose, Ispanijos: Lotynų Amerikos studijų magistro programa siūlo tris 12-15 kredito takelius, kurie teikia vertingą mokymą ir profesinių įgūdžių Lotynų Amerikos specialistų:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba