close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Ispanų kalbos studijos

Menų magistras yra aukštasis laipsnis, suteiktas studentams, baigusiems intensyvius studijas meno, humanitarinių ar socialinių mokslų srityse. Programos reikalavimai skiriasi, tačiau paprastai įstojimo egzaminas reikalauja bakalauro laipsnio ir egzamino. Kas yra MA ispanų kalba? Šis aukštojo mokslo laipsnis skirtas kurti kultūros ir kalbos sklandumą ispanų kalba. Studentai paprastai… Skaityti daugiau

Menų magistras yra aukštasis laipsnis, suteiktas studentams, baigusiems intensyvius studijas meno, humanitarinių ar socialinių mokslų srityse. Programos reikalavimai skiriasi, tačiau paprastai įstojimo egzaminas reikalauja bakalauro laipsnio ir egzamino.

Kas yra MA ispanų kalba? Šis aukštojo mokslo laipsnis skirtas kurti kultūros ir kalbos sklandumą ispanų kalba. Studentai paprastai peržiūri daugybę kultūrinių klausimų ir mokosi kalbų pritaikymo įvairiose socialinėse situacijose, tuo pat metu tobulindami savo ispanų įgūdžius. Studentai gali pasirinkti specializuotis lingvistikoje, literatūroje ar kultūros studijose, o skirtingos programos gali suteikti galimybę susiaurinti dėmesį atitinkamai Vidurio ir Pietų Amerikos ar Europos regionams. Kalbos kursai paprastai sudaro didelę dalį kursų krūvio ir mokosi visą programos laiką.

Absolventai yra linkę būti labai kultūriniu požiūriu žinomi, artimiausiu arba visišku akademiniu kalbos mokėjimu ispanų kalba ir įgyti profesinio lygio vertimo įgūdžius. Šie įgūdžiai ir patirtis gali juos parengti tarptautinei karjerai ir leisti jiems veiksmingai bendrauti keliose šalyse.

Kolegijos kaštų faktoringo optimizavimas yra geriausias kalbant tiesiogiai su būsimomis mokyklomis. Kadangi nė viena programa ar universitetas nėra vienodos, akademiniai tikslai ir biudžetas turėtų būti pritaikyti individualiai.

Bilingvizmas suteikia absolventams daugybę karjeros galimybių, įskaitant tuos, kurie randami tose šalyse, kur dominuoja ispanų kalba. Absolventai gali tiesiogiai pritaikyti savo įgūdžius tokiose srityse kaip žmogiškieji ištekliai, tarptautinė teisė ir politika, paslaugos ir švietimas, vertimas ir svetingumas. Ispanijos studentų pareigybių pavadinimai yra profesionalūs vertėjai, politiniai patarėjai, diplomatai, importo / eksporto vadovai, socialiniai darbuotojai, mokytojai ir kultūriniai ryšiai.

Dėl kalbos mokėjimo reikalavimo dauguma universitetų, siūlančių magistro studijas ispanų k., Reikalauja, kad studentai dalyvautų universiteto mieste, dalį ar visą savo laipsnį. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences
Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Į Ispanijos ir Lotynų Amerikos studijų Amerikos universiteto MA siūlo individualų takelius, kad mokiniai galėtų įgyti tarpdisciplininį supratimą apie Lotynų Amerikos ir Karibų ... +

Į Ispanijos ir Lotynų Amerikos studijų Amerikos universiteto MA siūlo individualų takelius, kad mokiniai galėtų įgyti tarpdisciplininį supratimą apie Lotynų Amerikos ir Karibų jūros, taip pat patirtį vertimo, kalbotyros ir / ar ispanų kalbos mokymas. -
MA
Dieninės
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia