M.A. marbella Ispanija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos marbella Ispanija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Įsikūręs ant Viduržemio jūros kranto yra Marbelja mieste. Tai Malagos provincijos savivaldybės. Miestas yra populiarus turizmo paskirties. Jis turi keletą paminklų ir muziejų. Marbelja turi daugiau nei 100,000 gyventojų.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas marbella Ispanijoje 2018

Skaityti Daugiau

Tarptautinės Politikos Ir Pasaulinės Politikos Magistro Laipsnis

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Ispanija Marbella

Tarptautinių santykių magistras buvo sukurtas kartu tarp MGIMO ir MIUC, siekiant suteikti studentams žinių, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų kritiškai analizuoti ir interpretuoti pagrindines postmodernios politinės arenos tarptautinių santykių teorines diskusijas. [+]

MA Tarptautiniai santykiai MGIMO - MIUCApžvalgaTrukmė: 2 metaiKalba: AnglųVieta: Marbelja (1 metai), Maskva (2 metai)Programos pavadinimas: "Tarptautinė politika ir pasaulinė politika"Suteikiamas laipsnis: MA Tarptautiniai santykiaiPagrindinės apimančios disciplinosTarptautinės institucijosDiplomatijaŽiniasklaida ir tarptautinė politikaAplinkos politikaRusijos politikaKalbos (rusų / ispanų)

Tarptautinių santykių magistras buvo sukurtas kartu tarp MGIMO ir MIUC, siekiant suteikti studentams žinių, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų kritiškai analizuoti ir interpretuoti pagrindines postmodernios politinės arenos tarptautinių santykių teorines diskusijas.

Vienas iš stipriausių mūsų programos elementų yra tarptautinių santykių metodų aptarimas daugiakultūrėje klasėje, atsižvelgiant į mūsų studentų pasaulinę fone. Tiesą sakant, kai kurios iš šių diskusijų šiuo metu atkuriamos daugelyje tarptautinių organizacijų ir derybų visame pasaulyje. MGIMO-MIUC traukia naujos kartos politikos lyderius, kad išspręstų sudėtingus globalizuoto pasaulio klausimus.... [-]


MA in Marketing and Advertising: Communications & PR

Marbella International University Centre
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų October 2018 Ispanija Marbella

[+]

Dieninės ir dieninės studentų parama

* Išankstiniams kasmetiniams mokėjimams mes suteikiame 5% nuolaida.

* Be sveikatos draudimo, kurį mes teikiame jums, taip pat turite pateikti kelionės draudimą, kuris yra privalomas vizų išdavimo procedūrai.

Visi studentai privalo užsiregistruoti kursuose pirmąją semestro savaitę. Tiesiog nedalyvaujančios klasės vėliau semestro metu neatleidžia jus nuo finansinių ar akademinių įsipareigojimų dėl kursų, kuriuos anksčiau užsiregistravote.

Kiekvienas studentas yra atsakingas už tai, kad būtų supažindinta su paskelbtais UNIVERSITETINĖS NUOSTATOS.

JK patvirtinimo papildomas mokestis: 3000 eurų... [-]


MA International Relations

Marbella International University Centre
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Ispanija Marbella

[+]

Bakalauro laipsnio nuorašai (oficialiai išversti į anglų ar ispanų)

Taigi tai yra praktiškas ir labai interaktyvų su kolegomis studentais, tai sukuria interaktyvų atmosferą, kurioje dalyvauja studentai daugiau.

Kurso registracija Studijų mokesčiai ir kursų medžiagos Prieiga prie "Blackboard" mokymosi Pilna prieiga prie bibliotekos Privatus sveikatos draudimas Vizos ir imigracijos patarimai ir parama Dieninės ir dieninės studentų parama

* Išankstiniams kasmetiniams mokėjimams mes suteikiame 5% nuolaida.

* Be sveikatos draudimo, kurį mes teikiame jums, taip pat turite pateikti kelionės draudimą, kuris yra privalomas vizų išdavimo procedūrai.... [-]


MA International Business Management

Marbella International University Centre
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų October 2018 Ispanija Marbella

Kurti gerai išmanyti verslo. Sužinokite, kaip galvoti ir dirbti kaip tarptautinės vadybininkas. [+]

Kurti gerai išmanyti verslo. Sužinokite, kaip galvoti ir dirbti kaip tarptautinės vadybininkas.

Pagrindiniai Disciplinos Dengta:

Socialinių tyrimų metodologija

kandidatų, kurie anksčiau nebuvo mokomi angliškai kalbančioje mokykloje ar šalyje.Tyrimai ir minimalūs balai mes priimame, yra: IELTS 7

[-]