M.A. marbella Ispanija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos marbella Ispanija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Įsikūręs ant Viduržemio jūros kranto yra Marbelja mieste. Tai Malagos provincijos savivaldybės. Miestas yra populiarus turizmo paskirties. Jis turi keletą paminklų ir muziejų. Marbelja turi daugiau nei 100,000 gyventojų.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas marbella Ispanijoje 2018

Skaityti Daugiau

MA Tarptautiniuose Politikos Ir Pasaulio Politikoje

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Ispanija Marbella

Tarptautinių ryšių MA buvo sukurta bendrai tarp MGIMO ir MIUC suteikti studentams žinių, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų kritiškai analizuoti ir interpretuoti pagrindinius teorinius debatus postmoderniosios politinėje arenoje tarptautinių santykių. [+]

MA Tarptautinių santykių pagal MGIMO - MIUC Apžvalga Trukmė: 2 metai Kalba: Lietuvių Buvimo vieta: Marbelja (Metai 1), Maskva (2 metai) Programos pavadinimas: "tarptautinės politikos ir pasaulio politikoje" Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: MA Tarptautinių santykių Pagrindiniai Disciplinos Dengta Tarptautinės institucijos Diplomatijos studijos Žiniasklaida ir Tarptautinės Politicies aplinkos politika Rusijos politika Kalbos (rusų / ispanų)

Graduate Management Admission Test arba Tarptautiniai santykiai MA buvo sukurta bendrai tarp MGIMO ir MIUC suteikti studentams žinių, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų kritiškai analizuoti ir interpretuoti pagrindinius teorinius debatus postmoderniosios politinėje arenoje tarptautinių santykių.... [-]