Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Italų kalbos studijos

Magistro laipsnis, pvz., Magistro arba magistro laipsnis, gali būti būdas gilinti žinias konkrečioje studijų srityje. Paprastai užpildyti vieną ar dvejus metus, jis gali atverti duris geresnes karjeros galimybes.

Kas yra italų kalbos magistras? Italų magistro laipsnis gali padėti studentams tobulinti bendrus bendravimo įgūdžius ne tik ta kalba. Paprastai tai bus kursai, skirti kultūros kontekstui išdėstyti idiomą per literatūrą, istoriją, menines išraiškas ir anksčiau kalbėjusių žmonių įsitikinimus ir toliau tai daryti šiandien. Studijų programa taip pat gali geriau suprasti kitas kultūras apskritai, ypač jei pasirenka mokytis užsienyje.

Geresnis sugebėjimas gerai bendrauti, protingas lankstumas ir kultūrinis jautrumas, įgytas tokio pobūdžio programoje, gali būti bet kokios karjeros, taip pat asmeninio gyvenimo nauda. Išsamios užsienio kalbos žinios ir jos kalbėtojų kultūra gali padėti išspręsti darbą įmonėse, kurios vykdo verslą su šia šalimi ar šalimis, arba ten yra.

Magistrantūros studijų kaina priklausys nuo institucijos siūlomos institucijos ir kur ji bus. Gali būti įvairių išlaidų, susijusių su laipsnio gavimo, o ne tik mokymu, todėl svarbu užtikrinti, kad būtų atsižvelgta į visus mokesčius.

Yra keletas karjeros, kad asmuo, turintis italų kalbos magistro laipsnį, galėtų įgyti kvalifikaciją, įskaitant vertimo žodžiu, mokymą ir vertimą. Įmonėms, kurios gali samdyti šias pareigas, yra tarptautinės korporacijos, advokatų kontoros, vyriausybės ir švietimo institucijos. Be to, dėl to, kad Italija ilgą laiką buvo žinoma meno srityje, meno ar muzikos centrai, pavyzdžiui, galerijos ar muziejai, taip pat gali samdyti kieno nors asmenį, turintį šią kvalifikaciją, būti kuratoriumi ar mokytoju.

Visame pasaulyje institucijos paprastai siūlo magistro studijas italų studijose tiek internetu, tiek ir jų miesteliuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Italų kalbos studijos

USI Università della Svizzera italiana

Italijos studijų instituto siūlomas magistrantūros kursas pasižymi savitumu, kuris yra visiškai išskirtinis kitų universitetų švietimo pasiūlos atžvilgiu, nes jis yra pag ... [+]

Italijos studijų instituto siūloma magistrantūros programa yra susijusi su tvirta mokymo idėja, kurios tikslas yra ne tik paruošti studentus profesinei ateičiai, bet ir leisti įgyti brandžią kultūrinę tapatybę, kuri šiandien yra tikrai būtina. , akimirką, kai mes susiduriame su homologija, o kita vertus, su steriliu solipsizmu. Literatūros studijos, integruotos į civilizaciją, kuri taip pat palaiko dialogą su savo meniniais ir muzikiniais komponentais, turi visas savybes, kad galėtų visą šį formavimo procesą atlikti būtent todėl, kad jis remiasi komunikacine terpe, žodžiu, kuris leidžia, daug prasmingesniu būdu nei vaizdinė kalba, tikra patirtis.

Kaip teigė vokiečių filosofas Ernstas Blochas, vyrams visada reikalingas išsilavinimas tikintis, kad jie galėtų susidurti su patirtimi, kuri „aktyviai mestų juos į naują, tvirtinantį save ir kuriam jie priklauso“: žodis Erfahrung („patirtis“) rodo būtent „kelionė“, kurianti žinias. Čia yra stiprus dizaino komponentas, kuris neatitinka nenumatytų atvejų ir status quo, tačiau siekia pokyčių; nesvajoja apie neapgalvotas hipotezes neapibrėžtoje ateityje, bet meta iššūkį dabartiai, ragindamas atskleisti tai, kas dar nematoma, galimą utopiją, už foninio dabartinių įvykių triukšmo.... [-]

Šveicarija Lugano
Rugsėjis 2020
Italų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba