close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Italų kalbos studijos

Magistro laipsnis, pvz., Magistro arba magistro laipsnis, gali būti būdas gilinti žinias konkrečioje studijų srityje. Paprastai užpildyti vieną ar dvejus metus, jis gali atverti duris geresnes karjeros galimybes. Kas yra italų kalbos magistras? Italų magistro laipsnis gali padėti studentams tobulinti bendrus bendravimo įgūdžius ne tik ta kalba. Paprastai tai bus kursai, skirti kult… Skaityti daugiau

Magistro laipsnis, pvz., Magistro arba magistro laipsnis, gali būti būdas gilinti žinias konkrečioje studijų srityje. Paprastai užpildyti vieną ar dvejus metus, jis gali atverti duris geresnes karjeros galimybes.

Kas yra italų kalbos magistras? Italų magistro laipsnis gali padėti studentams tobulinti bendrus bendravimo įgūdžius ne tik ta kalba. Paprastai tai bus kursai, skirti kultūros kontekstui išdėstyti idiomą per literatūrą, istoriją, menines išraiškas ir anksčiau kalbėjusių žmonių įsitikinimus ir toliau tai daryti šiandien. Studijų programa taip pat gali geriau suprasti kitas kultūras apskritai, ypač jei pasirenka mokytis užsienyje.

Geresnis sugebėjimas gerai bendrauti, protingas lankstumas ir kultūrinis jautrumas, įgytas tokio pobūdžio programoje, gali būti bet kokios karjeros, taip pat asmeninio gyvenimo nauda. Išsamios užsienio kalbos žinios ir jos kalbėtojų kultūra gali padėti išspręsti darbą įmonėse, kurios vykdo verslą su šia šalimi ar šalimis, arba ten yra.

Magistrantūros studijų kaina priklausys nuo institucijos siūlomos institucijos ir kur ji bus. Gali būti įvairių išlaidų, susijusių su laipsnio gavimo, o ne tik mokymu, todėl svarbu užtikrinti, kad būtų atsižvelgta į visus mokesčius.

Yra keletas karjeros, kad asmuo, turintis italų kalbos magistro laipsnį, galėtų įgyti kvalifikaciją, įskaitant vertimo žodžiu, mokymą ir vertimą. Įmonėms, kurios gali samdyti šias pareigas, yra tarptautinės korporacijos, advokatų kontoros, vyriausybės ir švietimo institucijos. Be to, dėl to, kad Italija ilgą laiką buvo žinoma meno srityje, meno ar muzikos centrai, pavyzdžiui, galerijos ar muziejai, taip pat gali samdyti kieno nors asmenį, turintį šią kvalifikaciją, būti kuratoriumi ar mokytoju.

Visame pasaulyje institucijos paprastai siūlo magistro studijas italų studijose tiek internetu, tiek ir jų miesteliuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
USI Università della Svizzera italiana
Lugano , Šveicarija

Italijos studijų instituto siūlomas magistrantūros kursas pasižymi savitumu, kuris yra visiškai išskirtinis kitų universitetų švietimo pasiūlos atžvilgiu, nes jis yra pagrįsta ... +

Italijos studijų instituto siūlomas magistrantūros kursas pasižymi savitumu, kuris yra visiškai išskirtinis kitų universitetų švietimo pasiūlos atžvilgiu, nes jis yra pagrįstas studijų planu, kurį sudaro kursai, kurie kiekvienais metais susideda iš konkrečios temos: teminis vienetas, kuris tampa stimulu ir konkrečia galimybe tarpdiscipliniškumui. Ji ketina pasiūlyti savo studentams įgyti brandžią pilietybės teisę žodžio srityje, kuri leis jiems suabejoti dabartimi, sąmoningai nusistatyti į ateitį ir, svarbiausia, atpažinti savo pačių unikalumą. -
MA
Dieninės
4 semestrai
Italų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia