Humanitarinių mokslų magistro programos padova Italija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos padova Italija 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Tai pramonės ir ekonomikos miestas Italijoje išvystyta dar natūraliai gražus miestas. Taigi, Paduja yra gera vieta gyventi ir uždirbti pinigus. Be to, Paduja turi gerų ugdymo įstaigas, pavyzdžiui, Paduvos universitetas.

Rasti Humanitarinių mokslų magistro programas padova Italijoje 2018

Skaityti Daugiau

MA Degree Programme in Human Rights and Multi-level Governance

University of Padova School of Economic and Political Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Italija Padujos

[+]

disciplinos Orientacija

Žinoma, programa turi politiką ir veiksmų orientuotas požiūris, remiantis mokslinių tyrimų ir kritinio mąstymo.

Darbas savarankiškai, planuojant pajėgumus, ir laiko valdymo: mokiniai aprūpinami mokymosi įgūdžių, reikalingų plėtoti autonomines gebėjimus planuojant ir valdant socialinius projektus žmogaus teisių, demokratijos ir taikos srityje. [-]