Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Izraelis Jerusalem Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Jerusalem Izraelis 2019

Meistras 's laipsnis yra mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie yra baigę tyrimą parodžius meistriškumą arba aukštos siekiant apžvelgti konkrečios studijų srities ar srities profesinę praktiką.

Izraelis turi 8 universitetai ir akademiškai prižiūri aukštojo mokslo Izraelyje d. Šalis yra viena iš šalių, turinčių aukštą lygį universitetų įtraukimo pasaulyje. Jie turi draugišką studento santykius ne tik su vietiniais studentais, bet ir užsienio studentams.

Gražus kapitalas Izraelis, Jeruzalė yra žinoma, kad namuose vieni iš geriausių švietimo įstaigų. Universitetai kaip Jeruzalės universiteto koledže Hebrajų universiteto Jeruzalėje ir Pardes instituto žydų studijų garsėja įvairiomis kursus ir sėkmingai absolventai.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas in Jerusalem Izraelyje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

The Hebrew University of Jerusalem

Hebrajų universitetas Jeruzalės teisės fakultete kviečia paraiškas dėl savo vienerių metų magistro žmogaus teisių ir pereinamojo teisingumo anglų kalba siūlomų absolventa ... [+]

MA žmogaus teisių ir pereinamojo laikotarpio teisingumo srityje

Hebrajų universitetas Jeruzalės teisės fakultete kviečia paraiškas dėl savo vienerių metų magistro žmogaus teisių ir pereinamojo teisingumo anglų kalba siūlomų absolventams BA programas politikos mokslų, tarptautinių santykių ir kitų akademinių disciplinų, susijusių su žmogaus teisių ir pereinamosios teisingumo srityse.

Magistrantūros programa siūlo 20-25 akademinius kursus su aukščiausiais teisiniais ekspertais iš Izraelio, Europos ir Šiaurės Amerikos, įskaitant kursus apie tarptautinį humanitarinį įstatymą, kovos su terorizmu įstatymą, tarptautinius teismus ir tribunolus, pereinamąjį teisingumą, Jungtinių Tautų teisę, teisinius aspektus Artimųjų Rytų konfliktas, tarptautinė baudžiamoji teisė, tarptautinės žmogaus teisių teisės ir kt.... [-]

Izraelis Jerusalem
October 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba