Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Jūrų ir pakrančių valdymo studijos

Menų magistras (MA) gali būti įgyjamas per maždaug dvejų metų trukmės studijas, o tai gali suteikti studentams galimybę siekti aukštesnių akademinių tikslų. Tie, kurie jau yra įgiję bakalauro laipsnį, gali kreiptis dėl magistro programos, kad galėtų tobulinti savo įgūdžius ir įgyti daugiau profesinių galimybių.

Kas yra pakrančių ir jūrų valdymo magistras? Ši studijų programa moko absolventus dirbti tiek aplinkos, tiek išteklių valdyme, kai jie mokosi, kaip apsaugoti įvairius jūros ir kranto esančius išteklius. Absolventai mokosi pakrančių ir jūrų inžinerijos bei plėtros klausimais, siekdami sužinoti, kaip atsakingai ir tvariai naudoti gamtos išteklius. Tada studentai kuria programas ir vertinimus, norėdami sužinoti, kaip taikyti šiuos sprendimus pasauliniu mastu.

Priėmimo magistro laipsnį pakrančių ir jūrų valdymo gali turėti daug naudos absolventams. Studentai vertina pakrančių ir jūrų išteklius, nes jie toliau tobulina savo asmeninius ir profesinius įgūdžius ir gali įgyti konkurencinį pranašumą agresyvioje darbo rinkoje.

Pajamos magistrui pakrančių ir jūrų valdyme gali skirtis, atsižvelgiant į kiekvieno asmens išlaidas, priklausomai nuo kiekvienos institucijos mokamų kursų ir kitų mokesčių. Studentai raginami kreiptis į potencialias mokyklas, kad būtų galima išsamiai įvertinti jų studijų programos išlaidas.

Absolventai su pakrančių ir jūrų valdymo MA gali dirbti tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje, taikydami savo unikalias perspektyvas tyrinėti žemės naudojimo ir plėtros poveikį aplinkai. Absolventai taip pat gali dirbti kaip nepriklausomi vyriausybių ir korporacijų konsultantai, arba jie gali nuspręsti grįžti į akademinę padėtį kaip dėstytojai ir tyrinėtojai.

Jei jus domina jūsų švietimo ir darbo galimybių tobulinimas uždirbant pakrančių ir jūrų valdymo magistro laipsnį, nedelsdami pradėkite ieškoti tinkamos mokyklos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Jūrų ir pakrančių valdymo studijos

University of Malta

Ši magistrantūros programa, skirta vandenyno valdymui, kurią siūlo University of Malta bendradarbiaudama su Tarptautiniu vandenyno institutu, yra unikali savo požiūriu - ... [+]

Vandenyno valdymas yra 21-ojo amžiaus reikšmė ir susirūpinimas. 1982 m. JT Jūrų teisės konvencija ir kitos tarptautinės teisės priemonės yra naudingos priemonės, kuriomis užtikrinama tarptautinės jūrų teisės taisyklė. Nepaisant jų vertingo indėlio kylantys tarptautiniai rūpesčiai, iš esmės pagrįsti didėjančia netvarumo krize, skatina skubiai ištirti naujus tarpdisciplininius požiūrius į vandenynų valdymą. Akivaizdu, kad reikalinga išsamesnė teisinė sistema siekiant pagerinti valstybių ir jų piliečių teisinės valstybės principų taikymą jūrų teritorijose, esančiose už nacionalinės jurisdikcijos ribų, ir reguliuojant antropogeninę veiklą, įtakojančią vandenyną ir jos išteklius. Atsirandantys klausimai ir grėsmės, tokios kaip pasaulinė jūrų sauga, tvarus vandenynų ir jų išteklių naudojimas, taip pat natūralių gamtos mokslų, socialinių ir ekonominių reikalavimų bei įstatymų sąsajos, reikalauja daugiadalykio požiūrio, skatinant mokymą ir vandenynų valdymo tyrimus.... [-]

Malta Valletta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba