Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Jūrų ir pakrančių valdymo studijos

Menų magistras (MA) gali būti įgyjamas per maždaug dvejų metų trukmės studijas, o tai gali suteikti studentams galimybę siekti aukštesnių akademinių tikslų. Tie, kurie jau yra įgiję bakalauro laipsnį, gali kreiptis dėl magistro programos, kad galėtų tobulinti savo įgūdžius ir įgyti daugiau profesinių galimybių. Kas yra pakrančių ir jūrų valdymo magistras? Ši studijų… Skaityti daugiau

Menų magistras (MA) gali būti įgyjamas per maždaug dvejų metų trukmės studijas, o tai gali suteikti studentams galimybę siekti aukštesnių akademinių tikslų. Tie, kurie jau yra įgiję bakalauro laipsnį, gali kreiptis dėl magistro programos, kad galėtų tobulinti savo įgūdžius ir įgyti daugiau profesinių galimybių.

Kas yra pakrančių ir jūrų valdymo magistras? Ši studijų programa moko absolventus dirbti tiek aplinkos, tiek išteklių valdyme, kai jie mokosi, kaip apsaugoti įvairius jūros ir kranto esančius išteklius. Absolventai mokosi pakrančių ir jūrų inžinerijos bei plėtros klausimais, siekdami sužinoti, kaip atsakingai ir tvariai naudoti gamtos išteklius. Tada studentai kuria programas ir vertinimus, norėdami sužinoti, kaip taikyti šiuos sprendimus pasauliniu mastu.

Priėmimo magistro laipsnį pakrančių ir jūrų valdymo gali turėti daug naudos absolventams. Studentai vertina pakrančių ir jūrų išteklius, nes jie toliau tobulina savo asmeninius ir profesinius įgūdžius ir gali įgyti konkurencinį pranašumą agresyvioje darbo rinkoje.

Pajamos magistrui pakrančių ir jūrų valdyme gali skirtis, atsižvelgiant į kiekvieno asmens išlaidas, priklausomai nuo kiekvienos institucijos mokamų kursų ir kitų mokesčių. Studentai raginami kreiptis į potencialias mokyklas, kad būtų galima išsamiai įvertinti jų studijų programos išlaidas.

Absolventai su pakrančių ir jūrų valdymo MA gali dirbti tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje, taikydami savo unikalias perspektyvas tyrinėti žemės naudojimo ir plėtros poveikį aplinkai. Absolventai taip pat gali dirbti kaip nepriklausomi vyriausybių ir korporacijų konsultantai, arba jie gali nuspręsti grįžti į akademinę padėtį kaip dėstytojai ir tyrinėtojai.

Jei jus domina jūsų švietimo ir darbo galimybių tobulinimas uždirbant pakrančių ir jūrų valdymo magistro laipsnį, nedelsdami pradėkite ieškoti tinkamos mokyklos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
University of Malta
Valletta , Malta

Ši magistrantūros programa, skirta vandenyno valdymui, kurią siūlo University of Malta bendradarbiaudama su Tarptautiniu vandenyno institutu, yra unikali savo požiūriu - jos t ... +

Ši magistrantūros programa, skirta vandenyno valdymui, kurią siūlo University of Malta bendradarbiaudama su Tarptautiniu vandenyno institutu, yra unikali savo požiūriu - jos tikslas - sukurti žinių bazę, kuri iš esmės yra teisėta, bet taip pat įeina į gamtos ir socialinius mokslus kaip turėtų veikti veiksminga reguliavimo sistema. -
MA
Dieninės
Anglų
Spalis 2020
Su bendrabučiu