Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Massachusetts Cambridge

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Cambridge Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Kembridžo mieste, Massachusetts yra pavadintas po Kembridžo universitete Anglijoje. Ji turi 2 iš pasaulyje labiausiai akredituotų universitetų. Jis yra labai žinomas dėl savo akademinių pastangų praplauti kolegijose ir universitetuose.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Cambridge Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Massachusetts
Cambridge
Studijų tipas
Tempas
Cambridge Graduate University

Cambridge Graduate University pasaulio lyderių buvo sukurta siekiant suteikti įrankius, tinklo, pasaulio memorandumus, ir egzistencinės logika 21st Century pasaulinį pove ... [+]

Kino, televizijos ir "Digital Media administravimo programa

&nbsp

Cambridge Graduate University pasaulio lyderių buvo sukurta siekiant suteikti įrankius, tinklo, pasaulio memorandumus, ir egzistencinės logika 21st Century pasaulinį poveikį. Vykdant šią misiją, Cambridge Graduate University pasaulis 's vienintelė pasaulinė miesteliu universitetą, ir magistro ir daktaro laipsnius, kino, televizijos ir Digital Media "programa. Ši programa suteikia pasaulio žinias, prestižinis tinklus ir pažangiausius įgūdžius kino, televizijos ir Digital Media specialistai, tokie kaip sėkmingų rašytojų, gamintojų, režisieriai, redaktoriai, operatoriai, žurnalistai, animatorių, pedagogų ir vadovų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
September 2019
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba