Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Florida Tampa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Tampa Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Tampa Bay yra turizmo miesto Floridoje žinomas dėl savo vaizdu į vandenyną ir gražūs paplūdimiai. Tampa yra namo į keletą universitetų ir daug Lotynų Amerikos gyventojų.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas in Tampa Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Florida Southern College

Mūsų dinamiška Dailės magistras Mokymo yra skirta tiems, su bakalauro laipsnius akademinėse srityse, kurie nori pasiekti mokytojų sertifikavimo arba šiuo metu dėsto su la ... [+]

Meistras Meno mokymo

Ar turite bakalauro laipsnį meno? Ar biologas ieško antros karjeros? Ar jums patinka matematika ir nori pasidalinti savo aistra?

Mūsų dinamiška Dailės magistras Mokymo yra skirta tiems, su bakalauro laipsnius akademinėse srityse, kurie nori pasiekti mokytojų sertifikavimo arba šiuo metu dėsto su laikinu pažymėjimu.

Floridos Premier mokymo programa

Floridos pietų koledžo, galite uždirbti labai vertinamas MAT laipsnį vienoje iš geriausių absolventas mokymo programų JAV - už prieinamą kainą. Žinomas už pažangiausius žinių ir įgūdžių sėkmingai, karjeros mąstančių mokytojų, šis laipsnis bus pasiruošti turėti teigiamą poveikį savo klasėje, mokykloje ir bendruomenėje. Partnerystė su vietos mokyklomis suteikti galimybes stažuotėms ir padėti su įdarbinimo baigus savo laipsnį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lakeland Tampa
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba