Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Kentucky Murray Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Murray Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Murray Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Murray State University

Iš Murray State University mokymo Meistras Dailės programa mokymo anglų kalba kitakalbiams (TESOL) yra grindžiamos TESOL, tarptautinės profesinės organizacijos, gaires ir ... [+]

Programos apžvalga

Iš Murray State University mokymo Meistras Dailės programa mokymo anglų kalba kitakalbiams (TESOL) yra grindžiamos TESOL, tarptautinės profesinės organizacijos, gaires ir pripažintų programų kitose institucijose. It features mokymą ir patirtį, kad tiesiogiai prisideda prie kompetencijų lingvistikos, kalbos pedagogikos, vertinimo ir kultūrą.

TESOL MA siūlo Anglų kalbos katedra ir filosofija humanitarinių ir dailės koledžas. Doctorally paruošti fakulteto kalbotyros, antrosios kalbos mokymo ir susijusiose srityse tarnauja kaip programos instruktoriai. TESOL Patariamasis komitetas yra sudarytas iš TESOL programos direktorius, anglų kalbos ir filosofijos katedros, ir TESOL fakultete. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murray
May 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba