MA programa minesotoje Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos minesotoje Jungtinės Amerikos Valstijos 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Vardas iš Minesotos valstybės yra kilęs iš žodžio "Dakota", kuris reiškia "dangus spalvotas vanduo". Vanduo, miškai, parkai, dykumos vietose teikti daug pramogas už keleivių ir ypač studentams. Daugiau nei 35 kolegijų / universitetų ir daugiau nei 20 privačių kolegijų siūlo aukštojo mokslo įrenginių būklę.

Peržiūrėti visus Humanitarinių mokslų magistro programas minesotoje Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Skaityti Daugiau

Tarptautinės Plėtros Magistras

Saint Mary's University of Minnesota Online
Internetinės Dieninės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Winona

Įdėkite savo aistra į darbą. Sužinokite iš realaus pasaulio praktikų, kurie vienodai siekia socialinių ir žmonių permainų, kaip jūs. Sujunkite teoriją su praktinėmis žiniomis, kad susitelktumėte savo įgūdžius į didesnius humanitarinius rezultatus su Šv. Marijos Minesotos magistro universiteto tarptautine plėtra. [+]

Įdėkite savo aistra į darbą. Sužinokite iš realaus pasaulio praktikų, kurie vienodai siekia socialinių ir žmonių permainų, kaip jūs.

Tarptautinė plėtra reikalauja naujoviško mąstymo ir gebėjimo veikti besivystančiame pasaulyje. Šv. Marijos Minesotos universitetas supranta tai, sujungdamas daugiau nei 100 metų "Lasallian" išsilavinimą su realaus pasaulio specialistais, dirbančiais socialinės plėtros, mikrofinansų, globalinio švietimo ir kt. Mūsų kursai sujungia teoriją su tikri "batai ant žemės" praktiškumu, kad būtų subalansuotas mąstymas ir veiksmai. Tarptautinės magistrantūros magistro programos tarptautinė plėtra susideda iš 39 kreditų arba 13 kursų po 3 kreditų valandas, o programa paprastai užtrunka apie 2,5 metus.... [-]