MA programa minesotoje Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos minesotoje Jungtinės Amerikos Valstijos 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Vardas iš Minesotos valstybės yra kilęs iš žodžio "Dakota", kuris reiškia "dangus spalvotas vanduo". Vanduo, miškai, parkai, dykumos vietose teikti daug pramogas už keleivių ir ypač studentams. Daugiau nei 35 kolegijų / universitetų ir daugiau nei 20 privačių kolegijų siūlo aukštojo mokslo įrenginių būklę.

Peržiūrėti visus Humanitarinių mokslų magistro programas minesotoje Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti Magistras{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.

Čia ieškokite panašių studijų programų