humanitarinių mokslų magistro studijų programas new Hampshire Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos new Hampshire Jungtinės Amerikos Valstijos 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Naujasis Hampšyras yra šiaurės rytų būklę JAV įsikūręs Naujosios Anglijos regione. Šalis buvo viena iš pirmųjų kolonijų, kurios atsiskyrė nuo Didžiosios Britanijos ir buvo įtrauktas į Ameriką. Yra ilgas sąrašas universitetų ir kolegijų, esančių tos šalies.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas new Hampshire Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Skaityti Daugiau

Meistras Dailės (žemas Rezidentūra)

New Hampshire Institute of Art
Su bendrabučiu Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Manchester

Mūsų mažas rezidentūros magistras Dailės programa siūlo studentams unikalią galimybę patirti techninę, konceptualų ir profesionalų meninį augimą. Tuo pačiu metu ji suteikia bendruomenę, kuri praturtins studentų gyvenimą taip, kad būtų labai svarbios plėtojant ir išlaikant profesinį lygį meninės praktikos ... [+]

Humanitarinių mokslų magistrai (M.A) new Hampshire Jungtinės Amerikos Valstijos 2018. magistro dailės (žemas rezidentūra) Mūsų mažas rezidentūros magistras Dailės programa siūlo studentams unikalią galimybę patirti techninę, konceptualų ir profesionalų meninį augimą. Tuo pačiu metu ji suteikia bendruomenę, kuri praturtins studentų gyvenimą taip, kad būtų labai svarbios plėtojant ir išlaikant profesinį lygį meninės praktikos. Naujasis Hampšyras kaimas Peterborough, viena iš pirmaujančių nedidelių meno bendruomenių Amerikoje, ir gretimo kaimelio Sharon, tiek įsikūręs garsaus kalno papėdėje. Monadnock tarnauja kaip gražus, nuošalesnėse centru rezidencijas ir pasiūlyti idealią atmosferą menininkų. Tiek vietų yra įmerkta į kultūros ir meno istoriją ir šiuolaikines gyvas ir užsiima kultūros ir meno bendruomenes. Dešimties dienų rezidencijas yra koncentruotas trauktis panašūs patirtimi. Kiekvienas studentas yra skiriamas asmens individualią priežiūrą ir patarimus iš aukštos kvalifikacijos dėstytojai. Mūsų tikslas kaip darni fakulteto vieneto pamatyti kiekvienas studentas kasti giliai į jo / jos darbo prasme ir sukurti aistringą darbo etika, kad bus pagrįstas konceptualaus ir techninio mokymo ir tarnauti kaip jų įsigaliojimo profesionalaus meninio gyvenimo pamatas. Per mūsų rūpestis ir įsipareigojimas kiekvienas studentas bus pagilinti supratimą apie savo darbą ir savo vietą pasaulyje ir užsiimti ir vystytis profesinėje srityje jie domina Apie Makrofinansinės pagalbos programa Iš Dailės magistras vizualiųjų menų tikslas, Fotografavimas, kūrybinio rašymo ir rašymo scenos ir ekrano yra ugdyti menininkus, kurie supranta, užsiima ir vystytis profesinėje srityje, kurioje jie yra suinteresuoti. Kiekvienas studentas baigs NHIA URM programą su: išsamų supratimą apie meno pasaulį; jų vaidmenį tame pasaulyje supratimas; gyvenimą trunkančio meno konceptualūs, kūrybinės, profesinės ir intelektinės tikslai; taip pat paramos mechanizmai, įgūdžiai... [-]