humanitarinių mokslų magistro studijų programas new Hampshire Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos new Hampshire Jungtinės Amerikos Valstijos 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Naujasis Hampšyras yra šiaurės rytų būklę JAV įsikūręs Naujosios Anglijos regione. Šalis buvo viena iš pirmųjų kolonijų, kurios atsiskyrė nuo Didžiosios Britanijos ir buvo įtrauktas į Ameriką. Yra ilgas sąrašas universitetų ir kolegijų, esančių tos šalies.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas new Hampshire Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Skaityti Daugiau

Meistras Dailės (žemas Rezidentūra)

New Hampshire Institute of Art
Su bendrabučiu Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Manchester

Mūsų mažas rezidentūros magistras Dailės programa siūlo studentams unikalią galimybę patirti techninę, konceptualų ir profesionalų meninį augimą. Tuo pačiu metu ji suteikia bendruomenę, kuri praturtins studentų gyvenimą taip, kad būtų labai svarbios plėtojant ir išlaikant profesinį lygį meninės praktikos ... [+]

magistro dailės (žemas rezidentūra)

Mūsų mažas rezidentūros magistras Dailės programa siūlo studentams unikalią galimybę patirti techninę, konceptualų ir profesionalų meninį augimą. Tuo pačiu metu ji suteikia bendruomenę, kuri praturtins studentų gyvenimą taip, kad būtų labai svarbios plėtojant ir išlaikant profesinį lygį meninės praktikos.

Naujasis Hampšyras kaimas Peterborough, viena iš pirmaujančių nedidelių meno bendruomenių Amerikoje, ir gretimo kaimelio Sharon, tiek įsikūręs garsaus kalno papėdėje. Monadnock tarnauja kaip gražus, nuošalesnėse centru rezidencijas ir pasiūlyti idealią atmosferą menininkų. Tiek vietų yra įmerkta į kultūros ir meno istoriją ir šiuolaikines gyvas ir užsiima kultūros ir meno bendruomenes.... [-]