humanitarinių mokslų magistro studijų programas new Hampshire Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos new Hampshire Jungtinės Amerikos Valstijos 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Naujasis Hampšyras yra šiaurės rytų būklę JAV įsikūręs Naujosios Anglijos regione. Šalis buvo viena iš pirmųjų kolonijų, kurios atsiskyrė nuo Didžiosios Britanijos ir buvo įtrauktas į Ameriką. Yra ilgas sąrašas universitetų ir kolegijų, esančių tos šalies.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas new Hampshire Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti Magistras{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.

Čia ieškokite panašių studijų programų