Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Oregon Portland Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Portland Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Portland yra Oregone, JAV. Jei jums patinka ecofriendly vietą Portland yra vienas toks miestas jums. Dėl gerai organizuota ir planuojama transporto tinklą ir žemės naudojimo šis miestas yra vienas iš labiausiai ecofriendly pasaulio miestų. Kartu su aukštojo mokslo institutų Į siūlo įvairių švietimo programų muziejų.

Ieškoti Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Portland Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Maitripa College

Į budistų studijų magistro programa yra 44 kredito absolventas studijų programa pagal Yangsi Rinpočės kryptimi. MA laipsnis dėmesys skiriamas derinant griežtą akademinę s ... [+]

Į budistų studijų magistro programa yra 44 kredito absolventas studijų programa pagal Yangsi Rinpočės kryptimi. MA laipsnis dėmesys skiriamas derinant griežtą akademinę studiją su meditacijos ir bendruomenės paslaugų reikalavimus pasiūlyti aukščiausios, integruotą ugdymą budistų studijų ir yra skirta studentams, siekiantiems atlikti išsamų ir kritišką supratimą apie budistų maniau į tiek tradiciniais, tiek akademinės kontekste stipendija. Laipsnis poros meditacinė patirtis kelio ir mokymo integruoti budistų principus aktyvios tarnybos kartu su pagrindinio filosofinio mokymo programa skirta pagrįsti budizmo principais, logikos, filosofijos argumentais, ir meditacinių technikų studentas. Iš stipendiją, meditacija, ir paslaugų integracija pabrėžė, su papildoma reikalinga kursinių mokslinių tyrimų metodus, istorija, ir kaip dviem kadencijom klasikinės Tibeto kalba minimali. Išsami egzaminus arba, išskirtiniais atvejais, darbas, yra Capstone laipsnį reikalavimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Portland
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba