Humanitarinių mokslų magistras vašingtone Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos vašingtone Jungtinės Amerikos Valstijos 2018

Magistras

Programos, kurių pavadinime "Master of Arts " tradiciškai susideda iš laisvųjų menų dalykų, pavyzdžiui, filosofijos, istorijos, ar literatūros. Masters of Arts trečiosios studijų pakopos programos, kurios gali būti imtasi po uždirbtus laipsnį bakalauro studijų programa (bakalauro). Magistrów programos turi pavadinimą "MA ", "Master of Arts " arba "MA ".

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Vašingtono valstijoje yra viena iš pažangiausių ir pažangių valstybių šalyje. Jame gyvena daug universitetų, kurie teikia vieni iš geriausių treniruočių beveik visas įmanomas didelių.

Rasti Humanitarinių mokslų magistro programas vašingtone Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Skaityti Daugiau

American Consortium of Universities (INTERLINK)
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Seattle

[+]

.

Pavyzdžiui:

Studijos užsienyje [-]

MA švietimo

Goddard College
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Plainfield Seattle + 1 daugiau

Goddard anketa Dailės magistras Švietimo, jums pasirinkti temą tyrimo ir dizaino studijų programą, pagrįstą, kaip jūs geriausiai mokosi ir ką jūsų tyrimas gali padėti labiausiai jums ir jūsų bendruomenės. Goddardo kviečia Jus manote apie jūsų tema piešimo kitais susijusiais studijų srityse, o tai savo ruožtu leidžia jums pamatyti platesnį vaizdą apie praktikos ir teorijos, siejamus savo tema tyrimą. Toks ... [+]

MA Švietimo

Goddard anketa Dailės magistras Švietimo, jums pasirinkti temą tyrimo ir dizaino studijų programą, pagrįstą, kaip jūs geriausiai mokosi ir ką jūsų tyrimas gali padėti labiausiai jums ir jūsų bendruomenės. Goddardo kviečia Jus manote apie jūsų tema piešimo kitais susijusiais studijų srityse, o tai savo ruožtu leidžia jums pamatyti platesnį vaizdą apie praktikos ir teorijos, siejamus savo tema tyrimą. Toks požiūris leidžia jums sukurti daugiau holistinį disertacija projektą, ir leidžia jums sužinoti daugiau procese apie savo gyvenimą, savo iššūkius ir savo dovanos.

Dailės kultūros magistras siūlo studijų galimybes šiose srityse:

Mokytojas ia Savarankiškai sukurtos laipsnis Bendrijos Švietimas Dvejopo Kalba / ankstyvojo ugdymo Mokyklos Konsultavimas Įrašai Aukštųjų studijų skirti ne laipsnio siekiantis studentams ... [-]