Humanitarinių mokslų magistras vakarų Virdžinijoje Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos vakarų Virdžinijoje Jungtinės Amerikos Valstijos 2018

Magistras

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Vakarų Virdžinija yra viena iš 50 amerikiečių teigia, kad ribojasi su Pensilvanijos į šiaurę ir yra vertinama kaip 38-tankiausiai valstybės. Sostinė Čarlstonas ir turi gražų kraštovaizdį sudaro kalnų. Ji turi daugiau nei 30 universitetų ir aukštojo mokslo įstaigų, kaip jos ribų.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas vakarų Virdžinijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Skaityti Daugiau

Ma žiniasklaidos Tyrimai

West Virginia State University
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Charleston

Media Studies MA yra integruota, tarpdisciplininis programa, skirta studentams, turintiems bakalauro tradicinės švietimo ir tikru ryšių ir skaitmeninių žiniasklaidos patirtį. [+]

Graduate Management Admission Test arba Ma Medijų studijų yra integruota, tarpdisciplininis programa, skirta studentams, turintiems bakalauro tradicinės švietimo ir tikru ryšių ir skaitmeninių žiniasklaidos patirtį.

Absolventai su šio laipsnio, unikalus Vakarų Virdžinija, idealiai tinka pasinaudoti plečia įsidarbinimo galimybes grafinio dizaino, skaitmeninės vaizdo produkcijos, interaktyvios žiniasklaidos ir multimedijos gamybos, elektroninės leidybos ir internetinių informacinių paslaugų. Žiniasklaidos studijų absolventai yra paruošti karjeros kaip komunikacijos specialistų tokiose vietose, kaip prekybos ir pramonės, švietimo ir pramogų, ir vyriausybės ir ne pelno siekiančios sektoriuje. Absolventai yra pasirengę tęsti studijų darbą link daktaro laipsnį. Studentai baigs su projektavimo, techninės ir kritinių įgūdžių ir bus gerai įrengtas spręsti daug iššūkių, su kuriais susiduria korporacijų, mažoms ir vidutinėms įmonėms, vyriausybinių agentūrų, pelno nesiekiančių organizacijų ir švietimo įstaigų, kaip jie žengti į skaitmeninės tūkstantmetį.... [-]