Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Japonų kalbos studijos

Baigus bakalauro laipsnį, galima atlikti išsamesnį ir pritaikytą humanitarinių mokslų ir meno studijų programą "Menų magistras". Magistrantūros studijų magistratūra paprastai laikoma baigtiniu laipsniu ir pasiruošusi jums tapti konkurencingesniu darbo vietoje tiek mokslinių tyrimų, tiek praktinių įgūdžių dėka.

Kas yra japonų MA? Šis laipsnis siūlo plačias pamokas į tokias temas kaip taikomosios lingvistikos, japonų kalbos praktikos ir antrosios kalbos įgijimas. Jūs tikriausiai atliksite teorinės lingvistikos arba klasikinio japonų tyrimus. Kai kurios programos skatina ne tik japonų, bet ir kitos kalbos mokymąsi. Jei ieškote japonų panardinimo, galite mokytis užsienyje. Dauguma laipsnių pasiekiami pagal disertaciją arba tyrimo projektą, pagrįstą jūsų pasirinkta tema.

Japonijos programos magistro programos baigimas paprastai ugdo gebėjimą suprasti užsienio kultūras. Japonijos studija gali patobulinti savo pažinimo ir racionalumo įgūdžius, kurie reikalingi visose gyvenimo srityse.

Japonijos magistrantūros kaina priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip mokestis už mokslą institucijoje, dieninės ar neakivaizdinės studijos ir studijų trukmė. Patikrinkite kiekvieną programą, kad sužinotumėte, kas labiausiai tinka jūsų poreikiams.

Kokios karjeros galimybės yra atviros absolventams, turintiems magistro laipsnį japonų? Yra galimybių užsiimti verslu. Daugelis kompanijų, turinčių užsienio sutartis, turi vertėjus, personalo arba gamyklos vadovus ir net advokatus, kurie gali kalbėti kita kalba. Akademiniai tyrinėtojai tyrinėja kalbos kilmę ir bendrą kalbų įvairovę. Galite mokyti japonų vidurinėse mokyklose ar kolegijose.

Yra daug universitetų, kurie siūlo japonų magistro laipsnį, tiek vietos, tiek visame pasaulyje. Kaimo vietovėse gyvenantys asmenys gali pasirinkti internetinius kursus. Jei jus domina, nereikia laukti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Japonų kalbos studijos

SOAS University of London

MA Taikomosios Japonijos lingvistika ... [+]

MA Taikomosios Japonijos lingvistika

Atkreipiame dėmesį, kad šią MA dabar pakeitė MA taikomoji lingvistika ir kalbos pedagogika (ALLP).

[-]
Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Dvejų metų kalba kelias yra nukreiptas studentams profesionaliai ir akademinio susidomėjimo Japonijoje. Intensyvus mokymas japonų kalbos siekiama remti mokinių gebėjimą s ... [+]

MA ... ir Intensyvus kalbos (japonų)

Trukmė: 2 yr kelias: visą laiką (2 metai) arba darbo laiku (4 metai).

Kas tai yra programa?

Dvejų metų kalba kelias yra nukreiptas studentams profesionaliai ir akademinio susidomėjimo Japonijoje. Intensyvus mokymas japonų kalbos siekiama remti mokinių gebėjimą spręsti savo drausmines interesus bendraujant su rašytiniais tekstais ir žodžiu japonų kalba.

Jūsų pasirinkta disciplina derinama su intensyvaus japonų kalba per dvejus metus (įskaitant Japonijoje laikotarpį), todėl ši programa unikali Europoje.

Prieiga prie japonų kalbos keliu šiuo metu prieinama mokiniams, turintiems) pradedantiesiems, arba b) po pradedantiesiems lygio kvalifikacijos.... [-]

Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba