Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Japonų kalbos studijos

Baigus bakalauro laipsnį, galima atlikti išsamesnį ir pritaikytą humanitarinių mokslų ir meno studijų programą "Menų magistras". Magistrantūros studijų magistratūra paprastai laikoma baigtiniu laipsniu ir pasiruošusi jums tapti konkurencingesniu darbo vietoje tiek mokslinių tyrimų, tiek praktinių įgūdžių dėka.

Kas yra japonų MA? Šis laipsnis siūlo plačias pamokas į tokias temas kaip taikomosios lingvistikos, japonų kalbos praktikos ir antrosios kalbos įgijimas. Jūs tikriausiai atliksite teorinės lingvistikos arba klasikinio japonų tyrimus. Kai kurios programos skatina ne tik japonų, bet ir kitos kalbos mokymąsi. Jei ieškote japonų panardinimo, galite mokytis užsienyje. Dauguma laipsnių pasiekiami pagal disertaciją arba tyrimo projektą, pagrįstą jūsų pasirinkta tema.

Japonijos programos magistro programos baigimas paprastai ugdo gebėjimą suprasti užsienio kultūras. Japonijos studija gali patobulinti savo pažinimo ir racionalumo įgūdžius, kurie reikalingi visose gyvenimo srityse.

Japonijos magistrantūros kaina priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip mokestis už mokslą institucijoje, dieninės ar neakivaizdinės studijos ir studijų trukmė. Patikrinkite kiekvieną programą, kad sužinotumėte, kas labiausiai tinka jūsų poreikiams.

Kokios karjeros galimybės yra atviros absolventams, turintiems magistro laipsnį japonų? Yra galimybių užsiimti verslu. Daugelis kompanijų, turinčių užsienio sutartis, turi vertėjus, personalo arba gamyklos vadovus ir net advokatus, kurie gali kalbėti kita kalba. Akademiniai tyrinėtojai tyrinėja kalbos kilmę ir bendrą kalbų įvairovę. Galite mokyti japonų vidurinėse mokyklose ar kolegijose.

Yra daug universitetų, kurie siūlo japonų magistro laipsnį, tiek vietos, tiek visame pasaulyje. Kaimo vietovėse gyvenantys asmenys gali pasirinkti internetinius kursus. Jei jus domina, nereikia laukti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Japonų kalbos studijos

SOAS University of London

Ši dvejų metų dieninio (arba ketverių metų ne visą darbo dieną) programa skirta intensyviam kalbų mokymui skirtingais įgūdžių lygiais - atsižvelgiant į pradinį lygį - pag ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Ši dvejų metų dieninio (arba ketverių metų ne visą darbo dieną) programa skirta intensyviam kalbų mokymui skirtingais įgūdžių lygiais - atsižvelgiant į pradinį lygį - pagal japonų studijų magistrantūros programą.

Tai leidžia studentams:

ugdyti ar toliau plėtoti pagrindinę patirtį, ypač japonų studijų srityse.pasirinkti modulius, tenkinančius jų pačių poreikius, atsižvelgiant į jų susidomėjimą Japonija ir ateities karjeros planus.ugdyti gebėjimus sintetinti informaciją, kritiškai mąstyti, valdyti sudėtingą tyrimų projektą ir žodžiu bei raštu pateikti savo rezultatus.pasiekti aukštą kalbos mokėjimo lygį.įsisavinti perkeliamus kalbos ir analitinius įgūdžius, kad būtų galima pasirengti įvairioms potencialioms profesinėms ar mokslinėms karjeroms ateityje.... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

MA Taikomosios Japonijos lingvistika ... [+]

MA Taikomosios Japonijos lingvistika

Atkreipiame dėmesį, kad šią MA dabar pakeitė MA taikomoji lingvistika ir kalbos pedagogika (ALLP).

[-]
Jungtinė Karalystė Londonas Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Dvejų metų kalbos Pathway skirtas studentams, turintiems profesinių ir akademinių interesų Japonijoje. Intensyviais japonų kalbos mokymais siekiama paremti studentų gebėj ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Dvejų metų kalbos Pathway skirtas studentams, turintiems profesinių ir akademinių interesų Japonijoje. Intensyviais japonų kalbos mokymais siekiama paremti studentų gebėjimą spręsti savo drausminius interesus užmezgant rašytinius tekstus ir bendraujant žodžiu japonų kalba.

Jūsų pasirinkta disciplina derinama su intensyvia japonų kalba per dvejus metus (įskaitant laikotarpį Japonijoje), todėl ši programa yra unikali Europoje.

Šiuo metu studentai, turintys japonų kalbos Pathway gali naudotis

pradedantysis, arbakvalifikacijos lygis po pradedančiojo.

Kaip atskaitos taškas b punkte, tai atitiktų „Minna no Nihongo“ 1 ir 2 tomų (arba lygiaverčio teksto) užpildymą, žinių apie 500 kanji kalbą ir iš viso apie 220 valandų mokymo laiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba