Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 9 humanitarinių mokslų magistro programas - Kūrybinio meno studijos

Menų magistras yra aukštasis laipsnis, kuris paprastai teikia specializuotas instrukcijas dominančią temą. Ji gali paruošti studentus už didesnę atsakomybę organizacijoje ir dažnai reikalinga mokymo pareigoms.

Koks yra kūrybinės meno magistras? Paprastai magistrantūros studijoje studentas pasirenka koncentracijos sritį. Kai kurie pavyzdžiai yra grafikos kūrimas, keramika, piešimas, tapyba, skulptūra ir grafinis dizainas. Yra netgi labai specializuotų programų, tokių kaip stiklo dirbiniai. Kursinis darbas gali apimti klases meno istorijoje, meno kritiką ir meno verslą. Daugumoje programų reikalaujama studijų klasė, kur studentai kuria savo meno kūrinius, ir baigiamasis disertacija, rodanti studento darbą.

Yra daug gyvenimo įgūdžių, kuriuos mokiniai gali išmokti mokytis magistro kūrybinėse srityse, pavyzdžiui, kritinio mąstymo ir organizacinių įgūdžių, kurie gali padėti bet kokiai karjerai. Jie paprastai taip pat įgyja sunkių įgūdžių, įskaitant techninį projektą ir medžiagų manipuliavimą.

Kūrybinių menų magistro laipsniui yra tiek daug galimybių, kad išlaidos labai skiriasi. Programos trukmė, laipsnio suteikimo institucija ir koncentracijos sritis visi turi įtakos išlaidoms. Kruopštus programų vertinimas ir palyginimas yra labai svarbu, norint rasti tinkamą mokyklą.

Daugybę įdomių karjeros laukia naujai išleistos kūrybos meno magistro magistro laipsnis. Galimi karjeros būdai privačiame sektoriuje yra meno konsultantas, galerijos savininkas ar vadovas, kino animatorius ar skulptorius, meno mokytoja, liejyklos vadovas ir parodų rengėjas. Taip pat yra galimų karjeros grafikos, iliustracijos ir prekybos meno srityse. Kai kurie menininkai tampa sėkmingais parodų atlikėjais ir atlieka savo darbą parodose, kur juos įsigyja galerijos ar muziejai.

Visame pasaulyje yra daug nuostabių variantų, kaip užsiimti meno kūryba kūrybos meno klasėse, įskaitant visą darbo dieną, ne visą darbo dieną ir internete. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

9 Rezultatai Kūrybinio meno studijos

University of Arts in Poznan

Be įprastinių, "senosios mokyklos" skulptūrų metodus, Akademija siūlo alternatyvias mokymo programas.Lygiagrečiai su realios erdvės skulptūra siūlome skulptūros nauja kon ... [+]

Dailės magistras (MA) Skulptūra

&nbsp

Be įprastinių, "senosios mokyklos" skulptūrų metodus, Akademija siūlo alternatyvias mokymo programas. Lygiagrečiai su realios erdvės skulptūra siūlome nauja koncepcija skulptūros ir jo aplinką, naujas technologijas, įskaitant virtualioje erdvėje. Studentai gali pasirinkti savo klases į savo pageidavimus, plėtoti savo skulptūrų įgūdžius mūsų puikus metalo liejimo ir seminarus, keramikos, plastikų ir mūras, taip pat profesinės holografinis studija.

&nbsp

&nbsp

3 skulptūros studija

&nbsp

Vadovas: prof. Danuta Mączak Asistentas: dr Karolina Komasa

&nbsp... [-]

Lenkija Poznanėje
Spalis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cardiff Metropolitan University

MA keramika ... [+]

Kurso apžvalga

MA keramika

Ji taip pat įtraukia studentus į pagrindines teorijas ir šiuolaikines diskusijas, tokiu būdu skatindama jų supratimą apie būdus, kaip jie daro įtaką jų idėjų kūrimui, išraiškai ir komunikacijai, kurie turės įtakos jų būsimos menininkų, kūrėjų ar akademikų praktikos sėkmei

Keramika yra terpė, kurioje gydytojas užima labai skirtingas pozicijas ir dažnai turi prieštaringų prioritetų ir vertybių, gautų iš ankstesnės asmeninės patirties, techninės kompetencijos ir tylių žinių.

MA keramika

MA programa leidžia kiekvienam studentui:

Parengti pažangios studijos kūrimo autorystęBūkite analitiškai griežtiSukurti didesnį svarstymų gebėjimą... [-]
Jungtinė Karalystė Kardifas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rochester Institute of Technology (RIT)

Sustiprinkite savo meninę išraišką per estetikos ir teorijos tyrimą. ... [+]

Apžvalga

MFA keramikoje plėtoja jūsų intelektinį ir meninį mąstymą per plataus mokymo programą. Jūs griežtai išnagrinėsite istorinių ir šiuolaikinių menininkų bei amatininkų darbą, nes plečiate savo žinias apie keramikos dizaino techniką. Išsamios kritikos suteikia jums gilų supratimą apie savo darbą ir savo bendraamžius, kad pagerintumėte savo meninę išraišką ir asmeninį balsą. Uždirbti savo MFA keramikoje pagilins jūsų supratimą apie estetiką, formavimo procesus ir dailės teoriją.

Keramikos programa orientuota į meninę plėtrą, intensyviai dėstant keramikos dizaino estetiką ir metodus. Magistrantūros studijos, seminarų kursai ir išsamios kritikos kartu su disertacijos planavimu ir įgyvendinimu suteikia studentams gilų supratimą ne tik apie savo darbą, bet ir kitų studentų bei jų bendraamžių darbą. Studentai nagrinėja šiuolaikinių menininkų ir amatininkų kūrybiškumą, suvokimą, estetiką ir kritiką kursuose ir diskusijose. Baigiamajame darbe apžvelgiama studentų pažanga siekiant baigiamojo darbo pristatymo, kuris baigiamas, kai disertacijos komitetas atlieka oficialią kritiką ir vertinimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Ročesteris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Burren College of Art

URM yra įtraukiantis menininko profesinės veiklos tobulinimo išsilavinimas. Kaip magistro studijų programos absolventas, sukursite baigiamąją parodą, kurios kokybė parody ... [+]

Mokslo magistro studijų programos tikslas

URM yra įtraukiantis menininko profesinės veiklos tobulinimo išsilavinimas. Kaip magistro studijų programos absolventas, sukursite baigiamąją parodą, kurios kokybė parodys, kad įgijote žinių ir įgūdžių, reikalingų išgyventi ir klestėti kaip praktikuojančiam menininkui. Jūs taip pat pademonstruosite kritinio tyrimo galimybes vaizduojamojo meno srityje ir sugebėsite įvertinti savo kūrybą, pagrįstai suvokdami socialinius, kultūrinius ir teorinius rūpesčius, formuodami šiuolaikinio vaizduojamojo meno tyrimų ir praktikos diskursą.

MA suteikia magistro lygio meninį išsilavinimą, pritaikytą įvairioms reikmėms. Baigę magistrą, sukursite baigiamąją parodą, kurios kokybė parodys, kad įgijote magistro laipsnį meninėje praktikoje. Jūs taip pat pademonstruosite kritinio tyrimo galimybes vaizduojamojo meno srityje ir sugebėsite įvertinti savo kūrybą, pagrįstai suvokdami socialinius, kultūrinius ir teorinius rūpesčius, formuodami šiuolaikinio vaizduojamojo meno tyrimų ir praktikos diskursą.... [-]

Airijos sala Golvėjus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal College of Art

"Reader" vadovaujama "Time-based Media Jordan Baseman" programa "Skulptūra" nustato struktūrą, apimančią materialines, istorines ir teorines skulptūros sąlygas, kuriose s ... [+]

Penkerius metus iš eilės (2015-2019 m.) Studijavo pirmaujančiame pasaulyje Pasaulio universiteto meno ir dizaino universitete.

Apie programą

"Reader" vadovaujama "Time-based Media Jordan Baseman" programa "Skulptūra" nustato struktūrą, apimančią materialines, istorines ir teorines skulptūros sąlygas, kuriose studentai remiasi savo pačių patirtimi.

Skulptūra apima objektų kūrimą, viešąją dailę ir socialinę praktiką, vietą ir erdvę, performansą, garsą, filmą ir vaizdo įrašą: užuot svarstę konkrečias skulptūros apraiškas, mes labiau linkę galvoti apie savo poziciją kaip metodiką, nuo kurios būtų galima pereiti prie gamybos. meno.

Skulptūrų programa sukuria struktūrą, apimančią individualius ir grupinius pamokymus, taip pat specialią seminaro programą. Kritiniai studentų darbo peržiūros vyksta nuosekliai per metus, kiekvienos kadencijos pabaigoje, ir mes kviečiame išorės lankytojus prisidėti prie šių diskusijų, kai jie tampa visos mokyklos. Mūsų studentai nori, ryžtingi, įdomūs, ambicingi - aktyviai apibrėžia savo terminus, susijusius su skulptūros idėjomis ir aktualijomis.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal College of Art

Keramikos dvasia ... [+]

Penkerius metus iš eilės (2015-2019 m.) Studijavo pirmaujančiame pasaulyje Pasaulio universiteto meno ir dizaino universitete.

Apie programą

Keramikos dvasia

Keramika

Mūsų hipermetalinis amžius kelia įdomias ir kritines galimybes tyrinėti gamybines kultūras; užduoti klausimus apie tai, kodėl ir kaip mes darome; išreikšti idėjas per simbolinius dalykų režimus ir medžiagų transformacinį pobūdį bei apsvarstyti, kaip mūsų darbas gali daryti įtaką fizinei, asmeninei ir psicho-socialinei aplinkai. Mes užginčijame ir skatiname jus ištiesti savo vaizduotę, išplėsti savo potencialą ir rasti savo balsą.

MA tyrimo spektras apima meno ir dizaino darbus, dizainą gamybai ir sukurtą aplinką, naujus eksperimentinius metodus ir pritaikymus. Smalsumas puoselėjamas per vaizduotą koncepcijų tyrimą, medžiagų savybių ir technologijų tyrimą, tarpdisciplininės praktikos potencialą ir bendradarbiavimą. Kūrybiškumo, mąstymo ir rašymo įgūdžiai yra integruojami siekiant išvystyti kritines praktinės veiklos ir tikslo perspektyvas bei skatinti naujus supratimus apie mūsų sąveiką su "daiktais".... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fontys University of Applied Sciences

Fonto universiteto Fine ir scenos menų centre, įsikūrusiame Tilburgo, Olandijos centre, yra skirtas visų rūšių kultūrinių pokyčių tyrinėjimui ir tyrinėjimui bei supratimu ... [+]

Ką reiškia vieša erdvė?

Fonto universiteto Fine ir scenos menų centre, įsikūrusiame Tilburgo, Olandijos centre, yra skirtas visų rūšių kultūrinių pokyčių tyrinėjimui ir tyrinėjimui bei supratimui, kaip jie gali sukelti prasmingus pokyčius mūsų bendriose erdvėse. Iš šio sąmoningumo gimė visiškai nauja magistrantūros programa "Viešosios erdvės atlikimas".

Tuo metu, kai politinės ir socialinės struktūros pertvarkomos labai, PPS siūlo lanksčią ir naujovišką aplinką, kad meniškai klausinėtų, iš naujo apibrėžtų ir susigrąžintų viešąją erdvę plačiąja prasme. Suderinus tarpdisciplininį požiūrių spektrą, įskaitant kritinę teoriją ir kitus analizės būdus, taip pat įvairias tyrimų metodus, PPS siūlo kūrėjams galimybę ištirti pasaulinės gamybos darbo galimybes viešojoje erdvėje.... [-]

Olandija Tilburgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pécs

University of Pécs universitetas, muzikos ir vizualinio meno keramikos fakultetas yra glaudus bendradarbiavimas, jis įsikūręs toje pačioje vietoje, kaip visame pasaulyje ... [+]

Programos aprašymas

University of Pécs universitetas, muzikos ir vizualinio meno keramikos fakultetas yra glaudus bendradarbiavimas, jis įsikūręs toje pačioje vietoje, kaip visame pasaulyje žinomas Zsolnay porceliano gamykla Péče. Įvairių tipų formavimo metodai - nuo rankų apdorojimo iki dizaino ir erdvių studijų vietų kartu su akademinio lygio asmeniniu dėstymu suteikia studentams galimybę rasti savo meninį būdą.

Paraiškų teikimo tvarka

Norint sėkmingai atlikti paraišką, atlikite šiuos veiksmus:

Norėdami kreiptis, užsiregistruokite mūsų paraiškos svetainėje (https://apply.pte.hu/) ir pradėkite savo paraišką.Užpildykite paraiškos formą, įkelkite reikiamus dokumentus ir pateikite paraišką!Pateikę paraišką, jūs ketinate gauti informaciją apie tolesnius veiksmus.Jei gavę paraiškos mokestį, pradėsime įvertinti jūsų paraišką.Dalykų pavyzdžiai studijų metu... [-]
Vengrija Pécs
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Mokysite mokytis dalykų ir judėjimų, kurdami savo kelią į meninę išraišką, sukurdami unikalią bendravimo kalbą, kuri suteiks jums visišką prieigą prie šiuolaikinio meno s ... [+]

Apie

Mokysite mokytis dalykų ir judėjimų, kurdami savo kelią į meninę išraišką, sukurdami unikalią bendravimo kalbą, kuri suteiks jums visišką prieigą prie šiuolaikinio meno scenos.

Skulptūra: medžiaga, judėjimas ir erdvė išreikšti meną.

RUFA yra įsitvirtinusi tarptautinėje arenoje, nes skulptūros dėstytojai dėkoja savo prezidentui Alfio Mongelli, visame pasaulyje žinomam skulptoriui, kuris švenčiamas savo elegantiška ir galinga linijine estetika.

Per RUFA magistrantūroje mokomąją skulptūrą moksleiviai mokosi dominuoti materijos ir judesio metu ir sugeba išreikšti save meniškai, kurti asmeninę kalbą ir padaryti savo ženklą šiuolaikinio meno scenoje.... [-]

Italija Roma
Spalis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba