Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Palyginti Ištęstinės studijos humanitarinių mokslų magistro programas - Kūrybinio meno studijos - 2020

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis, kuris yra trumpinamas MA (Master of Science), paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus nuo vienerių iki dvejų metų trunkančias istorijos, kalbų ar kitų humanitarinių mokslų studijas. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai užsiėmimai.

Tiems, kurie domisi meno, muzikos, šokio ar dramos, kūrybinių menų studijos gali būti idealios. Šie tyrimai skirti mokyti studentus ne tik pasirinkto kūrybinio darbo pagrindus, bet ir verslo galimybes bei galimybes įsidarbinti.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos humanitarinių mokslų magistro programas - Kūrybinio meno studijos - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Kūrybinio meno studijos

Cardiff Metropolitan University

MA keramika ... [+]

Kurso apžvalga

MA keramika

Ji taip pat įtraukia studentus į pagrindines teorijas ir šiuolaikines diskusijas, tokiu būdu skatindama jų supratimą apie būdus, kaip jie daro įtaką jų idėjų kūrimui, išraiškai ir komunikacijai, kurie turės įtakos jų būsimos menininkų, kūrėjų ar akademikų praktikos sėkmei

Keramika yra terpė, kurioje gydytojas užima labai skirtingas pozicijas ir dažnai turi prieštaringų prioritetų ir vertybių, gautų iš ankstesnės asmeninės patirties, techninės kompetencijos ir tylių žinių.

MA keramika

MA programa leidžia kiekvienam studentui:

Parengti pažangios studijos kūrimo autorystęBūkite analitiškai griežtiSukurti didesnį svarstymų gebėjimą... [-]
Jungtinė Karalystė Kardifas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba