Humanitarinių mokslų magistro laipsnis jungtinėse Amerikos Prince George Kanada

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Prince George Kanada 2018

Magistras

Meistras 's laipsnis yra mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie yra baigę tyrimą parodžius meistriškumą arba aukštos siekiant apžvelgti konkrečios studijų srities ar srities profesinę praktiką.

Jei jūs galvojate apie bet kurioje aukštojo mokslo sistema, kuri turės įtakos jūsų gyvenimą teigiamai, o suteikia jums praktinių žinių ir įgūdžių, tada Kanada 's švietimo sistema yra tai, ką reikia. Kelionė į Kanadą už savo išsilavinimą padės jums įvertinti kūrybiškumą ir inovacijas šiose aukštosiose mokymosi įstaigose dėstytojams.

Prince George yra didelė teritorija, tačiau yra daug mokslo institucijų, siūlančių profesionalius kursus visame regione taip aptarnaujančių gyventojus akademiškai, kaip reikalaujama pagal šalį 's standartus. Jis turi keletą unikalių mokymosi centrus, pavyzdžiui, kosmoso Flight School plius kituose universitetuose ir kolegijose.

Ieškoti Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Prince George Kanadoje 2018

Skaityti Daugiau

MA Vystymosi Ekonomika

University of Northern British Columbia School of Business
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kanada Prince George

Ekonominė plėtra išlieka svarbus klausimas daugiau nei trys ketvirtadaliai pasaulio gyventojų, kurie gyvena tose šalyse, kurios klasifikuojamos kaip "mažas pajamas" arba "vidutinių pajamų". [+]

MA plėtros ekonomikos

Ekonominė plėtra išlieka svarbus klausimas daugiau nei trys ketvirtadaliai pasaulio gyventojų, kurie gyvena tose šalyse, kurios klasifikuojamos kaip "mažas pajamas" arba "vidutinių pajamų". Priežastis ir pasekmes ekonominei plėtrai lieka ginčijamus klausimus. Šis laipsnis mano besikeičiančioje globalioje, regioninius ir nacionalinius kontekstus ekonominei plėtrai; politikos pamokos, kad galima pasimokyti iš lyginamųjų tyrimų; ir priemones, reikalingas, kad būtų galima vystymosi ekonomistai prisidėti prie kūrimo proceso. Milžiniškos transformacijos, kurie vyksta šiandien į pietų šalyse teikia laipsnis dėmesio. Studentai yra ginčijami analizuoti tokias temas, kaip dėl naujų ekonominės jėgainės atsiradimas pietuose, tokių kaip Kinija ir Indija, taip pat ilgalaikis skurdo ir nelygybės priežasčių. Programa apima pagrindinius kursus globalizacijos ir plėtros makroekonominės politikos plėtros, Taikomosios ekonometrijos ir skurdu, nelygybe ir plėtros. Ekonomikos departamentas taip pat turi ypatingą patirtį aplinkos Ekonomikos ir Sveikatos ekonomikos srityse ir siūlo pasirenkant šiose srityse. Studentai taip pat turi užpildyti MA disertaciją arba MA projektą, kuris leidžia studentams taikyti ekonominės analizės įrankius plėtros klausimu. Ekonomikos plėtra negali būti tiriamas atskirai nuo kitų matmenų plėtrai. Skurdo supratimą, pavyzdžiui, reikalauja ne tik ekonominių, bet taip pat iš įžvalgomis teikiamų kitų socialinių ir sveikatos mokslų supratimą. Todėl plėtros ekonomistas mokymas turi suartinti studentus į tarpdisciplininių požiūrių į plėtrą. Padengiant teorija, politiką ir taikyti analizę, taip pat integruoti žinių iš kitų disciplinų, MA programa gerai suteikiančias studentus dirbti ekonomistai vyriausybės ir tarptautinių agentūrų, taip pat privačiame sektoriuje.... [-]