Humanitarinių mokslų magistras (MA) nova Scotia Kanada

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos nova Scotia Kanada 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra pirmiausia skirta studentams, kurie nori pagerinti jų bendrą matematikos išsilavinimą arba mokyti.

Kanadiečiai teikia didelę reikšmę mokymosi ir sukūrė pirmojo kurso švietimo sistemą aukštus standartus. Ne tik Kanada saugią, švarią aplinką, tačiau ji buvo nuosekliai klasifikuojama kaip viena iš pasaulio geriausių vietų gyventi pagal gyvenimo kokybę JT.

Nova Scotia regionas bandė suderinti savo aukštojo mokslo sistemą kartu sumanų mokymą ir puikų išsilavinimą. Buvę pašaukimas mokyklos buvo pratęstos ir po aukščiausio lygio mokyklų pėdomis kaip Dalhousie universiteto ir Acadia universitete pasiūlyti kokybišką išsilavinimą studentams.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas nova Scotia Kanadoje 2018

Skaityti Daugiau

Dailės Meistras

NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kanada Halifax Hamilton

Dailės magistro laipsnį skiriama daugiau nei 42 kreditų kursinį darbą ir kitų programų reikalavimus (įskaitant galutinį parodoje ir darbas), kurių buvo imtasi po to, kai sėkmingai užbaigti [+]

Dailės magistras

&nbsp

Dailės magistro laipsnį skiriama po to, kai sėkmingai užbaigti 42 kreditų kursinį darbą ir kitų programų reikalavimus (įskaitant galutinį parodoje ir darbas) 20 24 mėnesių laikotarpį perėmė, pradedant rudens semestrą. Universiteto URM programa, egzistuoja nuo 1973 m., Suteikia studentams galimybę plėtoti savo darbą intensyvaus kritiškai diskutuoti. Studijų meno istorijos ar kitų atitinkamų dalykų yra neatskiriama programos.

&nbsp

Studentų atranką jų galimybes, kaip menininkų, craftpersons, ar dizainerių, jų supratimas susijusios svarbios informacijos, ir asmenines savybes ir interesus, kurie gali būti tikimasi prisidėti prie jų sėkmės, mokytojų ir mokslininkų.... [-]