Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Kinų kalbos studijos

Meno magistro laipsnis, taip pat vadinamas MA, yra magistrantūros laipsnis, kuris paprastai teikiamas baigus studijas konkrečioje srityje. Pareiškėjai tokioms programoms paprastai turi bakalauro laipsnį, dažnai ir meno srityje.

Kas yra kinų kalbos magistras? Daugiau nei tik mokymasis natūraliau skaityti, kalbėti ir parašyti kalbą, kinų magistro laipsnis paprastai suteikia studentams kontekstą, kuriame buvo sukurta kalba. Tai reiškia, kad taip pat gali kilti žmonių, kurie kalba apie tai istoriją, kultūrą, filosofiją ir literatūrą. Priklausomai nuo programos, studentai gali turėti galimybę pasirinkti pasirenkant daugiau nei vieną kinų kalbą, pvz., Kantonietišką ar Hokkieną.

Bet kurios kalbos studija gali padėti ugdyti asmens bendravimo įgūdžius, naudingus visai karjerai ir asmeniniam gyvenimui. Kultūros jautrumo ugdymas gali padėti geriau suprasti žmones apskritai. Kalbų mokymas taip pat padeda kurti naujus nervų sistemos kelius, leidžiantis pasiekti didesnį protinį lankstumą.

Yra daugybė veiksnių, galinčių paveikti magistrantūros studijų kainą, pvz., Įstaigą, kuria lankotės ir kurioje pasaulio vietoje. Palyginus programas, studentai turėtų įsitikinti, kad peržiūrės visus papildomus mokesčius, viršijančius studijų kainą.

Kvalifikacijos baigėjas su kinų kalbos mokytoju gali rasti darbą tokiose pareigose kaip vertėjas, vertėjas ar mokytojas. Įmonių ir organizacijų tipai, kuriems gali būti reikalingas asmuo, turintis šį gebėjimą, apima įmones, kurios vykdo verslą arba turi filialus Kinijoje, vyriausybės departamentuose ir universitetuose. Šiose įmonėse, turinčiose tinkamą įgūdžių rinkinį ar patirtį, taip pat galima rasti darbo kaip viešųjų ryšių specialistas arba rinkodaros konsultantas.

Visame pasaulyje gali būti daugybė internetinių ir universitetų galimybių siekti MA kinų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Kinų kalbos studijos

Ming Chuan University

Pastaraisiais metais TCS / FL (kinų kaip antrosios / užsienio kalbos mokymas) sritis sparčiai išsiplėtė į visas pasaulio kampelius. Magistro programa "Kinų kalbos kaip už ... [+]

Kodėl TCFL?

Pastaraisiais metais TCS / FL (kinų kaip antrosios / užsienio kalbos mokymas) sritis sparčiai išsiplėtė į visas pasaulio kampelius. Magistro programa "Kinų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas" buvo įkurta siekiant skatinti išskirtinius talentus TCFL srityje. Magistrantūros programa skiria ypatingą dėmesį švietimo teorijų ir praktikos integravimui. Mes siekiame parengti studentus perspektyviai karjerai TCFL ir toliau prisidėti prie kinų kalbos mokymo srityje.

Viena mokykla dviem laipsniais

Pasibaigus 36 kreditų valandų studentams bus suteikta dviejų magistro laipsnių, magistro (MA) SVSU ir magistro (MA) MCU-MI. Dvigubi laipsniai parodo tarptautinę, tarpkultūrinę ir tarpdalykinę kompetenciją absolventų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Saginaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Šis kursas yra labai svarbus, jei šiuo metu esate ar nori išmokyti kinų kalbėjusių kalbas. ... [+]

Apžvalga

Šis kursas tinka, jei norėtumėte išplėtoti karjerą sparčiai besiplečiančioje Kinijos kalbos mokymo srityje JK ar visame pasaulyje.

Dabartiniai kinų kalbos mokytojai taip pat nori remtis žiniomis ir patirtimi, kitų dalykų mokytojais, ketinančiais pereiti į šią sritį, taip pat tuos, kurie domisi kursų rengimu, vadyba ar mokytojų rengimu tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek tarptautiniu mastu.

Mūsų mokymas yra informuojamas pagrindiniais moksliniais tyrimais ir siūlome pasirinktinius modulius, kurie atspindi naujausius taikomuosius kalbotyros ir kalbų mokytojų rengimą. Jūs mokysite šiuolaikiškoje, aukštųjų technologijų mokymosi aplinkoje, kurioje vyks įvairiapusė ir aktyvi antrosios ir užsienio kalbos mokymo, pradinio, vidurinio ir aukštojo mokslo mokymosi bendruomenė.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba