MA nanjing Kinija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos nanjing Kinija 2018

Magistras

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Meistras 's laipsnis rengia studentus vadovauti ir valdyti. Meistras 's laipsnis taip pat rengia pasiūlymą dėl užsiėmimų iki specializuotų studijų srityje asmuo.

Kinija, oficialiai Žmonės 's Republic of China, yra suvereni valstybė, įsikūrusi Pietryčių Azijoje. Tai pasaulis 's labiausiai gyventojų šalis, turinti daugiau nei 1350000000 gyventojų.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas nanjing Kinijoje 2018

Skaityti Daugiau

MA į Informacijos Ir Ryšių Inžinerijos

Nanjing University Of Posts And Telecommunications
Su bendrabučiu Dieninės 5 mėnesių September 2018 Kinija Nanjing

MA informacinių ir ryšių inžinerijos [+]

MA programos nanjing Kinija 2018. Dėl išsilavinimo reikalavimai 1. Tiems, kurie siekia bakalauro laipsnį, pareiškėjas turi turėti aukštosios mokyklos diplomą, puikius metu didelio mokslo metus ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 25 metų amžiaus. 2. Tiems, kurie siekia magistro laipsnį, pareiškėjas turi turėti susijusią bakalauras, puikius bakalauro studijų metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, ne vyresnis kaip 35 metų amžiaus. 3. Tiems, kurie siekia daktaro laipsnio, pareiškėjas turi turėti susijusią magistro laipsnį, puikius studijuojant metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 40 metų amžiaus. Kalbos reikalavimai Bakalauro ir magistro priėmimas turi atitikti reikalavimus IELTS arba TOEFL. Jeigu pareiškėjas neturi atitinkamo sertifikato, jis / ji gali dalyvauti kalbų mokymo, ir gali pradėti profesinio mokymosi etapą pravažiavus mokymus. Paraiška medžiagos 1. NUPT paraiškos forma; 2. Didžiausia baigimo pažymėjimas; 3. Kolegija stenograma; 4. vienas rekomendacinį laišką; 5. gyvenimo aprašymą; 6. Tyrimo planas; 7. pasas; 8. paso dydžio nuotrauka. Priėmimo procedūros 1. NUPT išduos pareiškėjui nuskaitytą iš anksto priėmimo laišką, jei jis / ji yra kvalifikuoti, o jis / ji turi sumokėti accomadation mokestis (4000rmb), paraiškos mokestis (400) ir draudimo mokestį (600) altogher 5000rmb iš anksto, nes 10 dienas, tada NUPT išduos "priėmimo praneša" ir JW202 į applicant.About stipendija, naujų studentų, visi jie gali gauti pirmo lygio stipendiją (mokslą nemokamai) pirmaisiais metais, daugiau informacijos apie stipendiją, patikrinkite "NUPT Tarptautinė studentų stipendijų valdymo nuostatai". 2. Įvežtų pareiškėjas turėtų kreiptis į Liaudies Respublika Kinijos ambasados ​​(konsulatą) taikyti studijuoti Kinijoje (X1) vizos viešą pranešimą ir JW202 forma. 3. Įvežtų studentas turi... [-]