Humanitarinių mokslų magistro laipsnis qingdao Kinija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos qingdao Kinija 2018

Magistras

Programos, kurių pavadinime "Master of Arts " tradiciškai susideda iš laisvųjų menų dalykų, pavyzdžiui, filosofijos, istorijos, ar literatūros. Masters of Arts trečiosios studijų pakopos programos, kurios gali būti imtasi po uždirbtus laipsnį bakalauro studijų programa (bakalauro). Magistrów programos turi pavadinimą "MA ", "Master of Arts " arba "MA ".

Kinija siekia skatinti pirmos klasės universitetų plėtrą. Kinija 'ai ekonomika jau pasaulis ' s antras pagal dydį ir vis dar auga. Patiria savo kultūrą ir suprasti savo rinkos augimas bus padidinti savo karjerą.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas qingdao Kinijoje 2018

Skaityti Daugiau

Dailės Magistras Kinijoje Studijų (anglų Kalba Mokoma)

Ocean University of China
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Kinija Qingdao

Laisvųjų menų, Žurnalistika ir komunikacija OUC College siūlo šio magistro Kinijos studijų programą užsienio studentams su susidomėjimą Kinijoje, kurie tikisi išplėsti savo ankstesnius tyrimus ar patirtimi Kinijoje, ir tiems, kurie galėjo mažai ekspoziciją į Kiniją jų tyrimų iki šiol ir yra apribotas jų kinų kalbos galimybes. Ja taip pat siekiama suteikti papildomas, specializuotas personalas su sudėtingų ir išsamų supratimą apie Kinijos. [+]

Kinijos Vandenyno universitetas (OUC) yra išsamus universitetui, kuris siūlo kursus mokslo, inžinerijos, agronomijos, ekonomikos, laisvųjų menų, medikamentai, valdymas, teisė ir švietimo. OUC buvo patvirtintas kaip vienas iš pagrindinių nacionalinės universitetų su "Project 985" ir "Project 211". OUC yra įsikūręs gražioje pakrantės miestą Čingdao, 29-olimpinis buriavimo regata 2008, taip pat garsus vasaros kurortas ir patrauklią istorinę turizmo miestą kraštovaizdžiu ir vidutinio klimato.

Kinija Tyrimai

Laisvųjų menų, Žurnalistika ir komunikacija OUC College siūlo šio magistro Kinijos studijų programą užsienio studentams su susidomėjimą Kinijoje, kurie tikisi išplėsti savo ankstesnius tyrimus ar patirtimi Kinijoje, ir tiems, kurie galėjo mažai ekspoziciją į Kiniją jų tyrimų iki šiol ir yra apribotas jų kinų kalbos galimybes. Ja taip pat siekiama suteikti papildomas, specializuotas personalas su sudėtingų ir išsamų supratimą apie Kinijos.... [-]