MA biškeke Kirgizija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos biškeke Kirgizija 2018

Magistras

Programos, kurių pavadinime "Master of Arts " tradiciškai susideda iš laisvųjų menų dalykų, pavyzdžiui, filosofijos, istorijos, ar literatūros. Masters of Arts trečiosios studijų pakopos programos, kurios gali būti imtasi po uždirbtus laipsnį bakalauro studijų programa (bakalauro). Magistrów programos turi pavadinimą "MA ", "Master of Arts " arba "MA ".

Yra daug institucijų aukštojo mokslo visoje Kirgizijoje. Tai apima maždaug trisdešimt septyni valstybinių universitetų ir aštuoniolika privačių universitetų. Žinomiausia universitetai Kirgizija yra University of Centrinės Azijos ir Kirgizijos nacionalinio universiteto.

Įspūdingas fonas integruotas su ilgais medžio liniuotas ir sutvarkytas gatvių, tai yra Biškekas konspektas. Biškekas kartu su įspūdingais backdrops taip pat turi nedidelį išsilavinimo pasaulį. Mokymo centrai, įsikūrę miesto teikti pageidaujamas švietimo standartus, su kuriais žmogus gali padaryti šviesią karjeros kelią.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas biškeke Kirgizijoje 2018

Skaityti Daugiau

Master Of Arts Centrinės Azijos Studijų

Central Asian Studies Institute (AUCA)
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Kirgizija Biškeke

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams kritiškai suprasti praeities ir dabarties socialinių, politinių, ekonominių ir kultūrinių procesų Centrinėje Azijoje ir įvairių akademinių disciplinų, kurie formavo žinių gamybą regione apžvalga. Programos absolventai bus pasirengę stoti į socialinių mokslų srities doktorantūros studijų programose daugiausia dėmesio skiriant Centrinės Azijos ar perkelti vientisai į karjeros valdymo, diplomatijos, tarptautinių organizacijų, vystymąsi, žurnalistikos, ar į bet kurioje kitoje srityje, kuri reikalauja kietas zona patirtį ir žinias vietinės kalbos. [+]

Humanitarinių mokslų magistro programas biškeke Kirgizija 2018. Tyrimas Centrinė Azija Centrinė Azija su CasiCentrinės Azijos studijų institutas (CASI) Amerikos universiteto šiuo metu priiminėti paraiškas dėl Menų magistras Centrinės Azijos studijų (Macas) Biškeke, Kirgizijoje. Dailės magistras Centrinės Azijos studijų Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams kritiškai suprasti praeities ir dabarties socialinių, politinių, ekonominių ir kultūrinių procesų Centrinėje Azijoje ir įvairių akademinių disciplinų, kurie formavo žinių gamybą regione apžvalga. Programos absolventai bus pasirengę stoti į socialinių mokslų srities doktorantūros studijų programose daugiausia dėmesio skiriant Centrinės Azijos ar perkelti vientisai į karjeros valdymo, diplomatijos, tarptautinių organizacijų, vystymąsi, žurnalistikos, ar į bet kurioje kitoje srityje, kuri reikalauja kietas zona patirtį ir žinias vietinės kalbos. Programos Dailės magistras Centrinės Azijos studijų studentams siūlo unikalią galimybę įgyti išsilavinimą, kuris atitinka Vakarų standartus ugdymo neišeinant Centrinę Aziją. Kursai vyksta tik anglų kalba ir prižiūri Vakarų fakultete. Tie, kurie sėkmingai užbaigti programą turės tvirtą pagrindą Vakarų akademinio rašymo, mokslinių tyrimų ir kritinio mąstymo, įgūdžių, kurie yra labai vertinami bet kokiame kontekste. Ženkite kitą žingsnį kuriant savo ateitį šiandien kreipdamasis į programą. Centrinės Azijos studijų institutas Programa vyko Centrinės Azijos studijų instituto (Casi) Amerikos universiteto Centrinėje Azijoje (Auca) Biškeke, Kirgizijoje. AUCA yra tarptautinis, tarpdisciplininis mokymosi bendruomenė Amerikos laisvųjų menų tradicijos. Nuo pat savo įkūrimo 1993 metais, universiteto įrodė savo išskirtinumą, skatinant ir palaikant intelektualinę laisvę ir kritinį mąstymą. Kapitalizacija dėl savo vietoje ir savo tarptautinius dėstytojų ir studentų atstovybės, AUCA yra pasiryžusi tapti geriausia mokymo ir mokslinių tyrimų universitetas regione ir kompetencijos centro mokslinių tyrimų Centrinėje Azijoje su didėjančio... [-]