Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Klimato kaitos studijos

Magistro laipsnis remiasi studento kompetenciją dalyko ar specialybės, kad jis ar ji studijavo per universitetinį bakalauro programą. Studentai, kurie atliekami gerai per pirmuosius ketverius metus kolegijoje turi geriausią galimybę priėmimo į magistro programą. Jums gali būti įdomu, kas yra klimato kaita MA? Siūloma daugiau pastaraisiais metais, šis magistro programos tipas dėmesy… Skaityti daugiau

Magistro laipsnis remiasi studento kompetenciją dalyko ar specialybės, kad jis ar ji studijavo per universitetinį bakalauro programą. Studentai, kurie atliekami gerai per pirmuosius ketverius metus kolegijoje turi geriausią galimybę priėmimo į magistro programą.

Jums gali būti įdomu, kas yra klimato kaita MA? Siūloma daugiau pastaraisiais metais, šis magistro programos tipas dėmesys skiriamas atmosferos mokslo ir statistinių modelių, kurie padeda studentui suprasti istorinių klimato pokyčių ir ką galima tikėtis ateityje. Studentai gali analizuoti naujai surinktus duomenis, dirbti su esamais matematinius modelius ar studijų temperatūra ir ekosistemos pokyčių tam tikroje geografinio regiono.

Absolventai bus geriau suprasti faktus, susijusius su klimato kaita ir jos poveikis žmonijai. Jie Sužinosite, kaip naudoti įrankius, kurie gali apimti nuotolinio stebėjimo įrangą ir specializuotą programinę įrangą įvairovė.Studentai turės bendradarbiauti su instruktorių ir klasiokų o atlieka tyrimus ir darbo laboratorijoje, kurti savo komandos bendravimą ir problemų sprendimo įgūdžius.

Išplėstinė kursai mokamas studijų mokymo kursas. Studentai turėtų tikėtis mokslą skirtis metus per metus iš vienos institucijos į kitą. Apskritai, pareiškėjai gali apskaičiuoti išlaidas, remiantis dviejų metų dieninių studijų.

Kai absolventai priimami į daktaro vaidmenį po baigimo, kur dauguma pavesta mokslinių tyrimų projektą, kuris bus paskelbtas už mokslo bei akademinės bendruomenės labui. Magistro absolventai, kurie siekia įsidarbinti dažnai rasti galimybių energetikos ir aplinkos apsaugos agentūroms. Jie gali parašyti politiką ar darbą, kaip reguliavimo. Kai ne nacionalinių laboratorijų darbas tose šalyse, kuriose klimato kaitos poveikis yra tiriamas.Dar kiti gali bendradarbiauti su mikai kurti sprendimus išsaugoti teritorijas nuo kylančių jūras ir kitų gamtos reiškinių poveikį.

Keletas universitetų visame pasaulyje siūlo programas studijuoti su klimato kaita. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
SIT Graduate Institute
Brattleboro , USA + 3 Daugiau

Pasauliui reikia daugiau kvalifikuotų specialistų, dirbančių klimato kaitos arenoje daugiau nei bet kada. Gaukite įgūdžių ir praktinės patirties, kurios reikia norint padaryti ... +

Pasauliui reikia daugiau kvalifikuotų specialistų, dirbančių klimato kaitos arenoje daugiau nei bet kada. Gaukite įgūdžių ir praktinės patirties, kurios reikia norint padaryti skirtumą. -
MA
Anglų
Rugsėjis 2020
Su bendrabučiu