Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Korėjiečių kalbos studijos

Pasiekti magistro arba meno magistro laipsnį gali būti vertingas būdas studentams praleisti vienerius ar dvejus metus gilinti savo žinias tam tikroje srityje, taip pat tapti labiau prekybai ieškant darbo. Paprastai reikalaujama, kad bakalauro laipsnis atitiktų šias programas.

Kas yra korėjiečių MA? Korėjos magistro laipsnis gali daugiausia padėti mokiniams tobulinti jų kalbos įgūdžius skaitydami, rašant ir kalbant. Tačiau kalbos neegzistuoja, todėl kultūros supratimas apie žmones ir šalis, kuriose kalbama, paprastai bus mokymo programos dalis, pavyzdžiui, istorijos, literatūros, filosofijos ir visų formų meno studijos.

Korėjiečių absolventai, turintys magistro laipsnį, gali pastebėti, kad jų geresni bendravimo įgūdžiai yra naudingi ne tik darbe, bet ir darbo interviu. Šio laipsnio sukauptos kultūros žinios gali būti paklausios įvairiose organizacijose, kurios vykdo verslą tarptautiniu mastu. Daugeliu kalbų įgūdžiai taip pat padeda su psichine lankstumu.

Nėra nustatytos išlaidos magistro laipsnio programai. Tai gali skirtis priklausomai nuo įstaigos ir vietos, taip pat papildomų mokesčių, kurie kartais yra bendros kainos dalis.

Tarp tipų, kurių absolventai turi aukštesnįjį išsilavinimą Korėjoje, gali būti tinkamos tos, kurios yra konkrečios kalbos, tokios kaip vertėjas, vertėjas, tyrėjas ar mokytojas. Turint tinkamą įgūdžių rinkinį, kitos galimybės galėtų būti užsienio korespondentas, rinkodaros tyrėjas, finansų analitikas ar konsultantas. Įstaigos, įdarbinančios šias pozicijas, yra vyriausybės, konsultacinės kompanijos, tarptautinės korporacijos ir bankai.

Korėjiečių kalbos magistro programas galite rasti internete, taip pat universitetuose daugelyje skirtingų institucijų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Korėjiečių kalbos studijos

SOAS University of London

Programa tinka visiems, kurie domisi literatūros kultūrų Korėjos, taip pat studentams literatūros be jokių išankstinių žinių apie Korėjos literatūroje, kurie ieško naujų ... [+]

teikti išsamią, kritinį žinių iš anksto modernių ir šiuolaikinių Korėjos literatūros tradicijas; plėtoti pažangias kompetenciją skaityti ir suprasti literatūros kūrinių korėjiečių ir literatūrinio vertimo įgūdžius į anglų kalbą; plėtoti pažangius įgūdžius mokslinių tyrimų, analizės ir kritinio metodo į Korėjos literatūros studijų, svarstyti socialines-istoriniame kontekste ir lyginamųjų metodų; tarnauti kaip studentams, kurie nori tęsti tolesnius tyrimus ar dirbti į literatūros vertimo, rašymo ir leidybos srityse pagrindas.

Programa tinka visiems, kurie domisi literatūros kultūrų Korėjos, taip pat studentams literatūros be jokių išankstinių žinių apie Korėjos literatūroje, kurie ieško naujų sričių tyrimo.... [-]

Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Šis laipsnis yra skirtas arba parengti pažangiosios studijų darbą studentas į platų temų, susijusių su Korėjos arba kaip galutinis / kvalifikacijos savaime. Programa anal ... [+]

ma Korėjos studijos

Trukmė: vieneri kalendoriniai metai (dieninės) Du ar treji metai (ne visą darbo dieną, tik dienos metu)

Minimalus įėjimo reikalavimai: minimalus aukštesnės antrosios klasės pagyrimu laipsnis (arba lygiavertis)

Programos pradžia: tik rugsėjo mėn

Šis laipsnis yra skirtas arba parengti pažangiosios studijų darbą studentas į platų temų, susijusių su Korėjos arba kaip galutinis / kvalifikacijos savaime.

Programa analizuoja istorijos, politikos, meno, muzikos ir literatūros Korėjos, taip pat sudarant galimybes mokytis regiono kalbas.

Korėjos studijų magistro laipsnį sudaro keturi komponentai. Studentai pasirenka vieną pagrindinį kursą ir du neesmiškus kursus iš sąrašų, esančio Kursų detalės puslapyje.... [-]

Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Dvejų metų kalba kelias yra nukreiptas studentams, kurie nori užsiimti su Korėja profesionaliai, taip pat akademinės būdu, kaip intensyvus kalbos kursas leistų jiems pasi ... [+]

MA ... ir intensyviosios Kalba (korėjiečių)

Trukmė: Dieninės: 2 metai Ištęstinės: 4 metai

Režimas Žiūrovų: Dieninių arba neakivaizdinių Laikas

Kas tai yra programa?

Tai tiks studentams, norintiems pradėti mokslo laipsnių, daugiausia dėmesio skiriant Korėjoje. Be to, specialistai, norintys siekti karjeros, tiesiogiai susijusių su Korėjos, įskaitant vyriausybės departamentams (tiek Jungtinėje Karalystėje ir kitose šalyse), o įmonėms reikia išskirtinio įgūdžius ir žinias, susijusias su prekybos, investicijų ir reklamos interesų už Europos ribų.

Dvejų metų kalba kelias yra nukreiptas studentams, kurie nori užsiimti su Korėja profesionaliai, taip pat akademinės būdu, kaip intensyvus kalbos kursas leistų jiems pasiekti aukšto lygio Korėjos kalbos žinias.... [-]

Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba