Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 4 humanitarinių mokslų magistro programas - Korėjiečių kalbos studijos

Pasiekti magistro arba meno magistro laipsnį gali būti vertingas būdas studentams praleisti vienerius ar dvejus metus gilinti savo žinias tam tikroje srityje, taip pat tapti labiau prekybai ieškant darbo. Paprastai reikalaujama, kad bakalauro laipsnis atitiktų šias programas.

Kas yra korėjiečių MA? Korėjos magistro laipsnis gali daugiausia padėti mokiniams tobulinti jų kalbos įgūdžius skaitydami, rašant ir kalbant. Tačiau kalbos neegzistuoja, todėl kultūros supratimas apie žmones ir šalis, kuriose kalbama, paprastai bus mokymo programos dalis, pavyzdžiui, istorijos, literatūros, filosofijos ir visų formų meno studijos.

Korėjiečių absolventai, turintys magistro laipsnį, gali pastebėti, kad jų geresni bendravimo įgūdžiai yra naudingi ne tik darbe, bet ir darbo interviu. Šio laipsnio sukauptos kultūros žinios gali būti paklausios įvairiose organizacijose, kurios vykdo verslą tarptautiniu mastu. Daugeliu kalbų įgūdžiai taip pat padeda su psichine lankstumu.

Nėra nustatytos išlaidos magistro laipsnio programai. Tai gali skirtis priklausomai nuo įstaigos ir vietos, taip pat papildomų mokesčių, kurie kartais yra bendros kainos dalis.

Tarp tipų, kurių absolventai turi aukštesnįjį išsilavinimą Korėjoje, gali būti tinkamos tos, kurios yra konkrečios kalbos, tokios kaip vertėjas, vertėjas, tyrėjas ar mokytojas. Turint tinkamą įgūdžių rinkinį, kitos galimybės galėtų būti užsienio korespondentas, rinkodaros tyrėjas, finansų analitikas ar konsultantas. Įstaigos, įdarbinančios šias pozicijas, yra vyriausybės, konsultacinės kompanijos, tarptautinės korporacijos ir bankai.

Korėjiečių kalbos magistro programas galite rasti internete, taip pat universitetuose daugelyje skirtingų institucijų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Korėjiečių kalbos studijos

SOAS University of London

Ši dvejų metų dieninio (arba ketverių metų ne visą darbo dieną) programa yra skirta teikti intensyvaus kalbų mokymą skirtingais įgūdžių lygiais - atsižvelgiant į pradinį ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Ši dvejų metų dieninio (arba ketverių metų ne visą darbo dieną) programa yra skirta teikti intensyvaus kalbų mokymą skirtingais įgūdžių lygiais - atsižvelgiant į pradinį lygį - pagal Korėjos studijų magistrantūros programą.

Tai leidžia studentams:

ugdyti ar toliau plėtoti pagrindinę patirtį, ypač tam tikruose Korėjos studijų aspektuose.pasirinkti modulius, tenkinančius jų pačių poreikius, atsižvelgiant į jų susidomėjimą Korėja ir ateities karjeros planus.ugdyti gebėjimus sintetinti informaciją, kritiškai mąstyti, valdyti sudėtingą tyrimų projektą ir žodžiu bei raštu pateikti savo rezultatus.pasiekti aukštą kalbos mokėjimo lygį.įsisavinti perkeliamus kalbos ir analitinius įgūdžius, kad būtų galima pasirengti įvairioms potencialioms profesinėms ar mokslinėms karjeroms ateityje.... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Programa tinka visiems, besidomintiems Korėjos literatūrine kultūra, taip pat literatūros studentams, neturintiems išankstinių žinių apie Korėjos literatūrą, ieškantiems ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

MA Korėjos studijų (literatūros Pathway ) tikslas:

Suteikti išsamių, kritinių žinių apie ikimodernias ir modernias Korėjos literatūros tradicijas;Ugdyti pažangias kompetencijas skaityti ir suprasti literatūros kūrinius korėjiečių kalba bei literatūros vertimo į anglų kalbą įgūdžius;Ugdyti pažangiausius tyrimų, analizės ir kritinių metodų įgūdžius tiriant korėjiečių literatūrą, atsižvelgiant į socialinį ir istorinį kontekstą bei lyginamuosius metodus;Tarnauti kaip pagrindas studentams, norintiems tęsti mokslinius tyrimus ar dirbti literatūros vertimo, rašymo ir leidybos srityse.

Programa tinka visiems, besidomintiems Korėjos literatūrine kultūra, taip pat literatūros studentams, neturintiems išankstinių žinių apie Korėjos literatūrą, ieškantiems naujų tyrimų sričių.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Šis laipsnis yra skirtas arba paruošti studentą pažengusiems įvairių sričių, susijusių su Korėja, studijoms, arba kaip savarankiškas tikslas / kvalifikacija. Programa tyr ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Šis laipsnis yra skirtas arba paruošti studentą pažengusiems įvairių sričių, susijusių su Korėja, studijoms, arba kaip savarankiškas tikslas / kvalifikacija.

Programa tyrinėja Korėjos istoriją, politiką, meną, muziką ir literatūrą, taip pat suteikia galimybes mokytis regiono kalbų.

Korėjos studijų magistrą sudaro keturi komponentai. Studentai pasirenka vieną pagrindinį ir du mažesnius kursus.

Studentai, kurie planuoja tęsti tyrimus, gali dalyvauti nepilnamečio aukštojo lygio korėjiečių kalbos kursuose.

Studentai pasirenka tris dėstomus kursus ir taip pat turi baigti 10 000 žodžių disertaciją patvirtinta tema.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Ši dvejų metų programa (arba ketverių metų ne visą darbo dieną) suteiks studentams galimybę derinti magistrantūros studijas su intensyviomis korėjiečių kalbos studijomis, ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Ši dvejų metų programa (arba ketverių metų ne visą darbo dieną) suteiks studentams galimybę derinti magistrantūros studijas su intensyviomis korėjiečių kalbos studijomis, kad būtų įgyti įgūdžiai, reikalingi būsimai profesinei ar mokslo karjerai. Programa leis studentams bendrauti su jų magistrantūros programos dalykais Korėjos kontekste per korėjiečių kalbą, domėtis pirminiais Korėjos šaltiniais ir duomenimis bei vykdyti mokslinius tyrimus ir profesinį darbą Korėjoje.

Gali būti derinamas su:

Antropologija

MA Antropologiniai tyrimo metodaiMaisto antropologijaMA Antropologija žiniasklaidosMA "Kelionės ir turizmo antropologija"MA medicinos antropologijaMA migracijos ir diasporos studijosMA Socialinė antropologijaMagistro laipsnio socialinė antropologija... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba