Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Kosmetologijos studijos

Dažnai tie, kurie baigė bakalauro studijų programų norime išplėsti savo karjeros galimybes ir darbo užmokesčio galimybes, ir jie padaryti, vykdant menų ar MA magistras. Dauguma MA programos gali būti baigtas per dvejus ar trejus metus.

Tiesiog kas yra kosmetologijos MA? Ši programa siekia parengti dalyvius sėkmingos karjeros padeda žmonėms tobulinti savo pasirodymus. Dauguma programų pabrėžti plaukų priežiūra, nagų priežiūra, asmeninės estetikos ir kosmetika prašymą, o kai taip pat pabrėžti tam tikrą aspektą kosmetologijos pramonėje toks elektrolizė, vaškavimas, plaukų dažymas ar makiažas už TV ar filmus. Kai kurios programos, taip pat pabrėžti žmogaus anatomiją, chemiją ir fiziologiją, o kiti daugiau dėmesio tik ant plaukų, makiažas ir nagų artistiškumu. Populiarių grožio priemonių ir sveikatos produktų apžvalga, taip pat bendra šiose programose.

Daugelis kosmetologai privalo atlikti tęstinio mokymo mokymą siekiant išlaikyti ia per kosmetologijos srityje. Be to, vienas atlyginimas didėja kartu su viena anketa išsilavinimą, nepriklausomai nuo pramonės.

Nėra nustatyto išlaidų, susijusių su uždirbti magistro laipsnį Kosmetologijos. Pasitarkite su priėmimo įstaigai apie kiekvieną interesų laiku ir tiksliai registracijos informaciją mokyklą.

Šia programa siekiama parengti studentus karjeros per kosmetologijos srityje įvairovė. Daugelis absolventai eiti dirbti plaukų stilistai, nagų technikų ar makiažas menininkų. Kai imtis verslumo požiūrį ir pasirinkti atidaryti savo saloną, o kiti įsidarbinti viešbučiuose, SPA ar kurortuose. Kai absolventai pasirenka dirbti privačiame sektoriuje ir siūlo onsite nagų, makiažo ir plaukų priežiūros paslaugas, o kiti pasirinkti mokyti kosmetologija po užtikrinti magistro laipsnį.

Mūsų duomenų bazėje yra puiki vieta pradėti mokytis daugiau apie daugelio siūlomų mokyklų visame pasaulyje interneto kosmetologijos kursus. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Kosmetologijos studijos

University of Tartu

Programa jungia valdymo ir projektavimo SPA produktai, medicinos ir laisvalaikio gydymo ir gerovės. ... [+]

Sveikatingumo ir SPA paslaugų dizaino ir vadyba yra unikalus 2-jų metų magistro programa, kuri siekia suteikti studentams būtiną teorinių žinių, profesinių įgūdžių ir praktinių priemonių, reikalingų dirbti sveikatingumo, SPA ar kitų susijusių organizacijų valdymo lygiu. Programa jungia valdymo ir projektavimo SPA produktai, medicinos ir laisvalaikio gydymo, gerovė, fitnesas, ir su sveikatos priežiūra susijusių paslaugų. Tai vienintelis Panašūs Magistro programa visai Europai.

Kokios įgūdžių ir kompetencijos bus studentai įgyja? Svetingumo ir kokybės valdymas; Kūrybingą ir inovatyvią verslumo; Darnus vystymasis; Strateginis, finansinį ir veiklos valdymas; Paslaugos dizainas ir kūrimas; Vadyba ir rinkodara sveikatingumo ir SPA; Supratimą apie SPA procedūros pagrindai; Sveikatingumo filosofija; Projektų valdymas ir moksliniai tyrimai. ... [-]
Estija Tartu
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba