Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus humanitarinių mokslų magistro programas - Kultūros studijos Švedijoje - 2019/2020

Meistras 's laipsnis yra mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie yra baigę tyrimą parodžius meistriškumą arba aukštos siekiant apžvelgti konkrečios studijų srities ar srities profesinę praktiką.

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Geriausios humanitarinių mokslų magistro programos - Kultūros studijos Švedijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kultūros studijos, Švedija

Lund University

Ši bendra magistrantūros programa pabrėžia etnografijos ir kultūrinės analizės naudojimą kaip priemonę, padedančią organizacijoms ir įmonėms, taip pat savivaldos ir bendr ... [+]

Taikomoji kultūrinė analizė - tai daugiadalykio darbo ir studijų sritis, kuriai didelę įtaką daro kultūrinės teorinės perspektyvos ir etnografiniai metodai, gaunami iš studijų disciplinų, tokių kaip antropologija, etnologija ir viešoji folklore. Jis pabrėžia, kad mokymas ir strategijų, skirtų bendradarbiavimui tarp universitetų apmokytų mokslininkų ir dalyvių už universiteto sistemos ribų, yra įgyvendinami.

Programos tikslas - plėtoti ir gilinti studentų žinias ir įgūdžius taikomųjų kultūrų analizės srityje. Jame pabrėžiamas etnografijos ir kultūrinės analizės naudojimas kaip priemonė, padedanti organizacijoms ir įmonėms, taip pat savivaldybių ir bendruomenių veikėjams plėtoti savo paslaugas, produktus ir visuomenės informavimo programas. Tai daroma tuo pat metu, kad šie dalyviai galėtų rasti problemų, su kuriomis jie gali susidurti, kasdieninės veiklos aspektą.... [-]

Švedija Lundas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba