Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Lenkija Wrocław Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Wrocław Lenkija 2019

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems vaizduojamojo meno, humanitarinių, o taip pat dažnai ir socialinių mokslų akademines studijų programas. Šios programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Lenkija, oficialiai Lenkijos Respublikos, yra Vidurio Europoje šalis. Su 38 milijonus gyventojų, Lenkija yra 6 tankiausiai ES šalis. ES / EEE studentų nereikia vizos studijuoti Lenkijoje. Gyvenimo Lenkijoje išlaidų yra viena iš mažiausių Europos Sąjungoje.

Wrocław yra laikoma trečia pagal dydį švietimo centras Lenkijoje. Per trisdešimt gerai žinomų institucijų, yra daugiau nei 135.000 studentams. Vroclavo universitetas Miestas siūlo sveiką akademinę aplinką vietos ir užsienio studentams.

Peržiūrėti visus Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Wrocław Lenkijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

MA Studijų programa grafikos užsiima studentų iš grafikos procesų įvairovė. ... [+]

MA studijų programa Printmaking vykdo moksleivių, estampus procesų įvairovė.

Programos dalyviai gauna galimybę ištirti ir mokytis metodus giliaspaudės (oforto ir graviravimas), šilkografija spauda, ​​planšetinio spauda (plokštė ir akmens litografijos), įspaudais (medžio raižinys, linoraižinys) ir skaitmeninė spauda. Studentai, dalyvaujantys šioje programoje, turės galimybę specializuotis unikalių praktiką ir metodus, ty mecotinta, foto-ėsdinimo ar collograph. Mokymo programa pristato grafikos susitarus su Lenkijos tradicijų ir meninius pasiekimus ir skatina šiuolaikinius eksperimentinius metodus, taip pat.

[-]
Lenkija Wrocław
October 2019
Ištęstinės
4 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Wroclaw

Magistrantūros studijų programą sudaro keturi semestrai: vienas semestras su bendra programa visiems studentams ir trys semestrai su specializacijos kursais. Vienas iš tr ... [+]

Galimos 5 specializacijos:

Viešoji politikaPolitinė komunikacijaViešasis administravimas (organizuojamas kartu su Gruzijos viešųjų reikalų institutu)Demokratija ir vystymasis Europoje ir Kaukaze (organizuojamas kartu su Gruzijos viešųjų reikalų institutu)Vidurio ir Rytų Europos studijos (rengiamos kartu su Bukarešto universitetu)

Vroclavo universiteto Politikos mokslų institutas yra vienas didžiausių ir dinamiškiausių Lenkijos politologijos tyrimų centrų. Nuo 2008 m. Institutas taip pat parengė anglų kalbos mokymo programas. Tiek tarptautiniai, tiek ir Lenkijos kandidatai gali prisijungti prie studijų programos ir gauti Politikos mokslų magistro laipsnį.

Magistrantūros studijų programą sudaro keturi semestrai: vienas semestras su bendra programa visiems studentams ir trys semestrai su specializacijos kursais. Vienas iš trijų semestrų yra sukurtas kaip mobilumo semestras, organizuojamas ERASMUS viename iš partnerių universitetų užsienyje (čia pateikiamas partnerių universitetų sąrašas).... [-]

Lenkija Wrocław
October 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba