Humanitarinių mokslų magistro programos Lietuvoje

Peržiūrėti 2 Geriausias Humanitarinių mokslų magistro programas Lietuvoje apie 2018

Magistras

Magistro laipsnius, visuotinai žinomas kaip MA, yra magistro laipsnio trunka mažiausiai vienerius metus, o kartais ir dvejus metus jie mokomi laipsnių paprastai reikia šiek tiek faktinį tyrimus. MA labiausiai paplitęs pavadinimas magistro laipsnį ir yra dažnai naudojama.

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

gauti daugiau informacijos apie geriausius dėl geriausių humanitarinių mokslų programų Lietuvoje - 2018

Skaityti Daugiau

Viešosios Politikos Ir Saugumo Magistras

Kaunas University of Technology
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Lietuvos Respublika Kaunas

Magistro studijų programa "Viešoji politika ir saugumas" skirta išplėsti savo perspektyvą ir sustiprinti konkrečius įgūdžius, kad pasirengtumėte būti profesionaliu lyderiu viešajame sektoriuje. [+]

Magistro studijų programa "Viešoji politika ir saugumas " skirta išplėsti savo perspektyvą ir sustiprinti konkrečius įgūdžius, kad pasirengtumėte būti profesionaliu lyderiu viešajame sektoriuje. Programa įkvėps ir pasiruošs jums tapti kompetentingu dalyviu viešosios politikos ir saugumo procesuose bei priimti sprendimus, pagrįstus faktais. Padarykite įtaką pasauliui, siekti galingų idėjų ir išplėsti savo sugebėjimą vadovauti!

Studijų programos tikslas - parengti aukštos kvalifikacijos specialistus, turinčius gilių žinių apie viešąjį valdymą ir politikos teorijas, gebančius analizuoti ir vertinti saugumo procesus lyginamojoje perspektyvoje, kurti ir įgyvendinti atitinkamas analizes, taikant sudėtingus metodinius metodus, kurie sudaro problemos pagrindą sprendimų rekomendacijos.... [-]


Meistras Architektūra

Kaunas University of Technology
Su bendrabučiu Dieninės 4 - 5 metų September 2018 Lietuvos Respublika Kaunas

Tuo pačiu metu dinamiška, novatoriškesnė ir praktiška, programa įgyvendinama studijų metodu - studijų kursai yra integruojami į vieną kompleksinę užduotį: studentai mokosi su architektūra susijusių piešimo, kompozicijos, fizikos, stipriųjų medžiagų ir tt principų. ir tiesiogiai kreiptis į projektą jie dirba. [+]

Tuo pačiu metu dinamiška, novatoriškesnė ir praktiška, programa įgyvendinama studijų metodu - studijų kursai yra integruojami į vieną kompleksinę užduotį: studentai mokosi su architektūra susijusių piešimo, kompozicijos, fizikos, stipriųjų medžiagų ir tt principų. ir tiesiogiai kreiptis į projektą jie dirba.

Kitas programos išskirtinumas nustato istoriniame, kultūriniame, teorinių ir filosofinių kritinės analizės esamų tipologijos, susijęs su estetiniu prototipų dizainas, kuris sujungia konstrukcijas, mechaninius, ekologinius ir ekonominius tyrimus.

Ši išplėstinė bakalauro programa veda į magistro laipsnį (5 metai programos).

Naujausios programinės įrangos priemonės ... [-]