Humanitarinių mokslų magistro programos Lietuvoje

Peržiūrėti Geriausias Humanitarinių mokslų magistro programas Lietuvoje apie 2019

Magistras

Magistro laipsnius, visuotinai žinomas kaip MA, yra magistro laipsnio trunka mažiausiai vienerius metus, o kartais ir dvejus metus jie mokomi laipsnių paprastai reikia šiek tiek faktinį tyrimus. MA labiausiai paplitęs pavadinimas magistro laipsnį ir yra dažnai naudojama.

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

gauti daugiau informacijos apie geriausius dėl geriausių humanitarinių mokslų programų Lietuvoje - 2019

Skaityti Daugiau

Architektūros magistras

Kaunas University of Technology
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Lietuvos Respublika Kaunas

Dinamiška, novatoriškesnė ir praktiška tuo pačiu metu programa įgyvendinama studijų metodu - studijų kursai yra integruojami į vieną sudėtingą užduotį: studentai mokosi architektūros principų, susijusių su piešimo, kompozicijos, fizikos, stiprių medžiagų ir kt., Ir tiesiogiai taikomi projekte, kuriame jie dirba. [+]

Dinamiška, novatoriškesnė ir praktiška tuo pačiu metu programa įgyvendinama studijų metodu - studijų kursai yra integruojami į vieną sudėtingą užduotį: studentai mokosi architektūros principų, susijusių su piešimo, kompozicijos, fizikos, stiprių medžiagų ir kt., Ir tiesiogiai taikomi projekte, kuriame jie dirba.

Kitas programos išskirtinumas yra istorinės, kultūrinės, teorinės ir filosofinės kritinės esamų tipologijų analizės, susijusios su estetinio prototipų, apimančių konstrukcijas, mechaninius, ekologinius ir ekonominius tyrimus, projektavimu.

Ši praplečiama bakalauro studijų programa suteikia magistro laipsnį (5 metų programa).

Naujausios programinės įrangos priemonės... [-]