Humanitarinių mokslų magistro programos Lietuvoje

Peržiūrėti Geriausias Humanitarinių mokslų magistro programas Lietuvoje apie 2018

Magistras

Magistro laipsnius, visuotinai žinomas kaip MA, yra magistro laipsnio trunka mažiausiai vienerius metus, o kartais ir dvejus metus jie mokomi laipsnių paprastai reikia šiek tiek faktinį tyrimus. MA labiausiai paplitęs pavadinimas magistro laipsnį ir yra dažnai naudojama.

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

gauti daugiau informacijos apie geriausius dėl geriausių humanitarinių mokslų programų Lietuvoje - 2018

Skaityti Daugiau

Magistro TESOL

LCC International University
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus January 2018 Lietuvos Respublika Klaipeda

TESOL programą LCC tarptautinio universiteto magistras yra orientuota į plačią auditoriją. Jis skirtas tiems, kurie nori pagilinti savo žinias taikomosios kalbotyros, taip pat tiems, kurie nori gerai mokėti užsienio kalbų mokymo metodus ir jų praktinį taikymą tarptautiniuose kontekstuose. [+]

Magistro programos TESOL yra paplitusi daugelyje pasaulio dalių, bet yra naujas Lietuvoje. Ši tarptautinė programa taip tris pagrindinius principus: teorinės kalbos žinios, taikomuosius mokslinius tyrimus ir praktinį naudojimą tiek teorijos ir mokslinių tyrimų. Šios programos branduolį sudaro sociolingvistikos ir lingvistikos, kurie kartu su valdymo ir kalbų mokymo pedagogika.

Fakultetas Liudijimai iš LCC tarptautinio universiteto apie Vimeo.

Graduate Management Admission Test arba MA TESOL programą LCC tarptautinio universiteto yra orientuota į plačią auditoriją. Jis skirtas tiems, kurie nori pagilinti savo žinias taikomosios kalbotyros, taip pat tiems, kurie nori gerai mokėti užsienio kalbų mokymo metodus ir jų praktinį taikymą tarptautiniuose kontekstuose. Visų pirma, programa yra skirta: - aukštųjų mokyklų dėstytojų, norinčių praturtinti savo profesinį ir metodinę kompetenciją; - Asmenys, kurie gavo savo bakalauro laipsnį ir norite dirbti į anglų kalbų mokymo augančioje daugiakalbėje pasaulio karjerą; - Asmenys, kurie domisi kalbos programos administravimą ir valdymą; - Asmenys, kurie domisi tyrimų taikomosios lingvistikos srityje. ... [-]