Humanitarinių mokslų magistras kaune Lietuvos Respublika

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos kaune Lietuvos Respublika 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis, kuris yra trumpinamas MA (Master of Science), paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus nuo vienerių iki dvejų metų trunkančias istorijos, kalbų ar kitų humanitarinių mokslų studijas. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai užsiėmimai.

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

Kaunas buvo žinomas savo kultūriniu paveldu ir mokslo vertę. Švietimo įstaigos mieste, pavyzdžiui, Vytauto Didžiojo universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir Aleksandro Stulginskio universitetas buvo įgalinti žmogiškąjį kapitalą kokybišką išsilavinimą, nes metų.

Peržiūrėti visus Humanitarinių mokslų magistro programas kaune Lietuvoje 2018

Skaityti Daugiau

Viešosios Politikos Ir Saugumo Magistras

Kaunas University of Technology
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Lietuvos Respublika Kauno

Magistro studijų programa "Viešoji politika ir saugumas" skirta išplėsti savo perspektyvą ir sustiprinti konkrečius įgūdžius, kad pasirengtumėte būti profesionaliu lyderiu viešajame sektoriuje. [+]

Magistro studijų programa "Viešoji politika ir saugumas " skirta išplėsti savo perspektyvą ir sustiprinti konkrečius įgūdžius, kad pasirengtumėte būti profesionaliu lyderiu viešajame sektoriuje. Programa įkvėps ir pasiruošs jums tapti kompetentingu dalyviu viešosios politikos ir saugumo procesuose bei priimti sprendimus, pagrįstus faktais. Padarykite įtaką pasauliui, siekti galingų idėjų ir išplėsti savo sugebėjimą vadovauti!

Studijų programos tikslas - parengti aukštos kvalifikacijos specialistus, turinčius gilių žinių apie viešąjį valdymą ir politikos teorijas, gebančius analizuoti ir vertinti saugumo procesus lyginamojoje perspektyvoje, kurti ir įgyvendinti atitinkamas analizes, taikant sudėtingus metodinius metodus, kurie sudaro problemos pagrindą sprendimų rekomendacijos.... [-]


Meistras Architektūra

Kaunas University of Technology
Su bendrabučiu Dieninės 4 - 5 metų September 2018 Lietuvos Respublika Kauno

Tuo pačiu metu dinamiška, novatoriškesnė ir praktiška, programa įgyvendinama studijų metodu - studijų kursai yra integruojami į vieną kompleksinę užduotį: studentai mokosi su architektūra susijusių piešimo, kompozicijos, fizikos, stipriųjų medžiagų ir tt principų. ir tiesiogiai kreiptis į projektą jie dirba. [+]

Tuo pačiu metu dinamiška, novatoriškesnė ir praktiška, programa įgyvendinama studijų metodu - studijų kursai yra integruojami į vieną kompleksinę užduotį: studentai mokosi su architektūra susijusių piešimo, kompozicijos, fizikos, stipriųjų medžiagų ir tt principų. ir tiesiogiai kreiptis į projektą jie dirba.

Kitas programos išskirtinumas nustato istoriniame, kultūriniame, teorinių ir filosofinių kritinės analizės esamų tipologijos, susijęs su estetiniu prototipų dizainas, kuris sujungia konstrukcijas, mechaninius, ekologinius ir ekonominius tyrimus.

Ši išplėstinė bakalauro programa veda į magistro laipsnį (5 metai programos).

Naujausios programinės įrangos priemonės ... [-]