Humanitarinių mokslų magistro programos klaipėdoje Lietuvos Respublika

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos klaipėdoje Lietuvos Respublika 2018

Magistras

Meistras 's laipsnis yra mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie yra baigę tyrimą parodžius meistriškumą arba aukštos siekiant apžvelgti konkrečios studijų srities ar srities profesinę praktiką.

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

Įsikūręs prie Danės upės miesto Klaipėdos burnoje yra trečias pagal dydį Lietuvos miestas su dideliu standartinio švietimo sistemoje. Klaipėdos švietimo įstaigų siekiame pasiūlyti vertingų švietimo paslaugas laisvųjų mokslų ir menų per Žinomas universitetuose, pavyzdžiui, LLC tarptautinio universiteto ir Klaipėdos universitetas.

Peržiūrėti visus Humanitarinių mokslų magistro programas klaipėdoje Lietuvoje 2018

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti MSc{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.

Čia ieškokite panašių studijų programų