Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Lotynų kalba

Jei asmuo, turintis bakalauro laipsnį, siekia magistro arba magistro, gali būti būdas tobulinti savo žinias apie tam tikrą dalyką arba specializuotis jo filiale. Šie laipsniai paprastai užtrunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Kas yra MA lotynų kalba? Lotynų programos meno magistras paprastai bus grindžiamas pačios kalbos mokymu iki aukštesnio lygio. Tačiau tai taip pat paprastai apima tyrimą aplinką supančią kultūrą, įskaitant istoriją, filosofiją, meną ir literatūrą. Be to, mokymo programoje, greičiausiai, bus mokoma skirtingų tipų lotynų, nes per amžių pokyčius nuo tos, kurios buvo naudojamos per romėnišką laikotarpį, į versiją, vartojamą viduramžiais ir po jos. Lingvistika apskritai taip pat gali būti studijų eiga.

Mokymasis bet kokia kalba gali padėti asmeniui geriau bendrauti su darbu ir jo kasdieniame gyvenime. Lotynų kalba yra daugelio kalbų šaknis ir daugelio teisinių bei medicininių terminų pagrindas, todėl jis gali padėti tobulinti anglų kalbos įgūdžius. Studentai taip pat gali tobulinti rašymo įgūdžius, kai jie baigia užduotis. Šie įgūdžiai gali sukurti gerai išdirbtą kandidatą į darbą.

Mokslo magistro laipsnio pasiekimo išlaidos gali labai skirtis ir priklausys nuo konkrečios dalyvaujančios institucijos. Dažnai reikia mokėti mokesčius, tokius kaip įregistravimas, baigimas ir medžiagos, kurios turi būti vertinamos kartu su studijų išlaidomis.

Žmonės su pažangiais laipsniais lotynų kalba gali rasti darbą kuratorių, mokslininkų, mokytojų, rašytojų, vertėjų, redaktorių ir konsultantų. Tokių darbuotojų gali samdyti tokios įstaigos: muziejai, istorijos fakultetai, universitetai, leidyklos ir archeologiniai projektai. Kiti absolventai mano, kad tai ypač naudinga teisininkų mokyklai.

Universitetai visame pasaulyje gali siūlyti magistro laipsnius lotyniškais kalbomis tiek universitetuose, tiek internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Lotynų kalba

University of Johannesburg

Kursinis MA Lotynų kalba iš esmės skirtas studentams, kurie norėtų padaryti trumpesnę disertaciją kartu su dviem nagrinėtais moduliais. Studentai, pradedantys kursus su k ... [+]

MA Lotynų kalba (Kursiniai darbai)

Kursinis MA Lotynų kalba iš esmės skirtas studentams, kurie norėtų padaryti trumpesnę disertaciją kartu su dviem nagrinėtais moduliais. Studentai, pradedantys kursus su klasikinės civilizacijos pagyrimu, siūlo intensyvų lotynų kalbos kursą.

Du nagrinėti moduliai apims intensyvų Romos istorijos, religijos, literatūros, filosofijos, kultūros ar meno bei architektūros tyrimą.

Priėmimo sąlygos

Garbės laipsnis lotynų kalba arba klasikinė kultūra suteikia kurso magistro laipsnį.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. JLP Wolmarans Tel .: 011 559 2737 / El. Paštas: hansiew@uj.ac.za

MA Lotynų kalba (tyrimai)Kontaktiniai duomenys... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba