Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Lyginamosios kultūros studijos

Menų magistras skiriamas baigus studijų programą. Studentai, kurie siekia šio pažangiojo tyrimo, įgyja papildomų žinių specializuotuose dalykuose. Šis laipsnis yra naudingas norint gauti geresnes karjeros galimybes ar siekti daktaro laipsnio.

Kas yra lyginamoji kultūros studijų magistro laipsnis? Lyginamojo kultūros studijų magistro programa paprastai orientuota į pasaulinę, tarpkultūrinę patirtį ir įnašus. Studentai gali atlikti kritinę analizę, nustatydami panašumus ir skirtumus tarp žmonių grupių visame pasaulyje. Dalyviai gali ištirti kultūros įtaką estetiniams, socialiniams ir politiniams santykiams. Be to, programose gali būti išskirti kultūriniai skirtumai tokiose srityse kaip menas, literatūra, žiniasklaida ir komunikacija. Kursinis darbas taip pat gali užtrukti į sociologijos, antropologijos, filosofijos ir psichologijos sritis. Mokymo programa gali paruošti studentus tolesnei karjerai, gauti mokslinių tyrimų pozicijas ar saugias doktorantūros stipendijas.

Studentai, baigę lyginamosios kultūros studijų magistro laipsnį, gali kurti analitinius, tyrimo ir bendravimo įgūdžius. Šie atributai praturtina savo asmeninį gyvenimą ir padeda jiems puikiai daryti profesionalų pastangas.

Mokymas ir mokesčiai skiriasi tarp skirtingų mokyklų. Susisiekite tiesiogiai su institucijomis ir paprašykite informacijos apie programos išlaidas.

Absolventai gali būti įdarbinti įvairiose karjeros srityse. Švietimo sektorius yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie siekia dėstymo pozicijų aukštojoje mokykloje, kolegijose ir universitetuose. Absolventai taip pat gali rasti naudingų pozicijų meno galerijose, muziejuose ir kultūros įstaigose. Tai nėra neįprasta, kad šie specialistai turėtų pavadinimus, tokius kaip kuratoriaus ar meno konsultantas. Be to, yra karjeros galimybių, įskaitant planavimo ir politikos tyrimus bei programų administravimą. Dar kiti absolventai pasirenka karjeros kelią kaip kino kūrėjai, rašytojai ar redaktoriai.

Galimybė pradėti naują karjerą yra tiesiog po ranka. Nesvarbu, ar ieškote ne visą darbo dieną ar visą darbo dieną, rasite tinkamą programą. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Lyginamosios kultūros studijos

Center for Comparative and International Studies (CIS)

Macis yra mokslinius tyrimus orientuotą studijų programa politologijos, siūlomų lyginamosios ir tarptautinių studijų centras (NVS), viena iš pirmaujančių politinių ... [+]

Macis yra mokslinius tyrimus orientuotą studijų programa politologijos, siūlomų lyginamosios ir tarptautinių studijų centras (NVS), viena iš pirmaujančių politinių mokslų mokslinių tyrimų centrų Europoje. MIS yra bendra institucija ETH Ciuricho ir Ciuricho universitete. 2013 Leidenas Reitingas dedamas ETH Zurich pačiame viršuje į socialinių ir humanitarinių mokslų Europoje.

Macis yra 90 ECTS programa ir trunka 3-4 semestrus baigti. Mokymo koncentratai klausimais demokratijos, politinio smurto, politinės ekonomikos ir tvaraus vystymosi. Visi kursai yra dėstomi anglų kalba pagal tarptautiniu mastu žinomų profesorių komanda.

Su mažos klasės dydžių ne daugiau kaip 15-20, Macis studentai naudos iš glaudžius studentą fakultetas sąveika, ir intelektualiai stimuliuojantis aplinka. Įėjimas konkurenciniu pagrindu. ... [-]

Šveicarija Ciurichas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

Senovės religijos ir pliuralizmo magistras ... [+]

Kaip romėnai vertino religinius-politinius skirtumus? Kaip senovės žydų, krikščionių ir musulmonų valdžia naudojosi autoritetingais tekstais? Koks pliuralizmo potencialas egzistuoja šiuolaikiniuose monoteizmuose ir sekuliarizmuose?

Įtampa tarp grupės solidarumo ir produktyvių santykių su „kitais“ buvo žmonijos istorijos dalis tol, kol egzistuoja įrodymai. Europoje ji ištvermingiausiai pasirodė santykiuose tarp monoteistinių religijų: judaizmo, krikščionybės ir islamo. Šiandien, vykstant masinei migracijai iš musulmoniškų regionų, politinės tapatybės ir priklausymo klausimai tebėra susieti su religine priklausomybe. Ši vienerių metų studijų programa yra skirta žydų, krikščionių ir musulmonų santykiams antikiniame pasaulyje ir kaip šie santykiai formavo mūsų šiuolaikinę visuomenę. Mes nagrinėsime sąvokas, kaip religinis pliuralizmas, politika ir jų daugybė sąsajų, ypač visame pasaulyje.... [-]

Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba