Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Mažmeninės prekybos vadybos studijos - Europa - 2019/2020

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Meistras 's laipsnis rengia studentus vadovauti ir valdyti. Meistras 's laipsnis taip pat rengia pasiūlymą dėl užsiėmimų iki specializuotų studijų srityje asmuo.

Mažmeninė valdymas yra lauke, kad kalbama apie administravimo, vadovavimo ir priežiūros per mažmeninės prekybos pramonei. Studentai, kurie vykdo vieną iš šių programų gali sužinoti apie viską nuo pardavimo praktikos darbo užmokesčio fondo valdymą, taip pat pramonės konkrečią informaciją.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Mažmeninės prekybos vadybos studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mažmeninės prekybos vadybos studijos, Europa

AMD Akademie Mode & Design

parengti, įgyvendinti ir valdyti novatoriškas Retail Solutions - su magistrantūros programa mados ir Mažmeninės prekybos valdymas įgyja profesinių ir sektoriaus specifini ... [+]

parengti, įgyvendinti ir valdyti novatoriškas Retail Solutions - su magistrantūros programa mados ir Mažmeninės prekybos valdymas įgyja profesinių ir sektoriaus specifinių įgūdžių kontroliuoti offline ir online pardavimo kanalus. Ar Flagman parduotuvės, firminė parduotuvė ar mobiliosios komercijos jums padaryti emocinį pirkimo patirtį ir imtis lyderio pozicijas. Distributyve kanalų mados industrijoje ir susijusių procesų, kuriuos reikia kūrybinius ir Management orientuotas priemones pokyčiai. Todėl magistro programa sujungia mokslinius ir analitinius mokymus su dideliu praktinės reikšmės pagal verslo bendradarbiavimą ir seminarus su tarptautiniais ekspertais. Be to, galite imtis neprivaloma studijų vizitą garsaus Berkeley College Niujorke. Blokai klasės paskaitas, virtualioje klasėje pamokų ir e-mokymosi suteikia jums erdvinę lankstumo ir planavimo patikimumą visoje studijų kurso metu.... [-]

Vokietija Hamburgas Diuseldorfas Miunchenas Berlynas  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba