Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Italija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Mada Italijoje - 2019

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Mados studijas pasirinkę studentai turi ypatingai geras galimybes iš arti nagrinėti rūbų, aksesuarų bei avalynės dizaino subtilybes. Priklausomai nuo studentų poreikių bei interesų, jie gali rinktis tokias studijų programas kaip mados istorija ar nagrinėti mados industrijoje naudojamas technologijas.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausios humanitarinių mokslų magistro programos - Mada Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Mada, Italija

Accademia Costume & Moda

Dailės meno kostiumų dizainas ... [+]

Kontūrai

Dailės meno kostiumų dizainas

Šios studijų krypties plėtra yra moderni logika, kuria siekiama nuolat tobulinti kompetencijų įvairovę, derinant pažangų techninį pasirengimą moksliniams tyrimams, tarpdiscipliniškumą ir projektų metodiką, reikalingą parengti jaunus specialistus, galinčius kurti naujoviškus reprezentatyvius pasaulius, atitinkančius pasaulį. ateities iššūkius.

Kostiumo istorijos žinios, gebėjimas interpretuoti simbolius istoriniame ir šiuolaikiniame rėme, vietinė kompetencija, reikalinga projektui plėtoti skirtingose vietose (teatras, baletas, operos, kino, televizijos), yra esminiai ramsčiai tiems, kurie nori ištirti analizuoti šiuolaikinę mados kalbą.... [-]

Italija Rome
Lapkritis 2019
Anglų,Italų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accademia Costume & Moda

Dailės magistras prieduose ir papuošaluose Dizainas rengia projektų vadovus ir dizainerius, turinčius stiprią mados jautrumą ir galingą kultūrinę aplinką, galinčią interp ... [+]

Kontūrai

Dailės magistras prieduose ir papuošaluose Dizainas rengia projektų vadovus ir dizainerius, turinčius stiprią mados jautrumą ir galingą kultūrinę aplinką, galinčią interpretuoti produktų kūrimo sudėtingumą, būdingą dideliam plotui, turinčiam daug kontaktinių punktų ir skirtumų. Kursas skirtas reaguoti į atsirandančias kūrybinės pramonės reikmes profesinio ir mokslinio profilio ugdymo srityje, galinčias perkelti naujus poreikius Priedų srityje, kuris yra vienas iš pagrindinių Italijos kūrybinės pramonės objektų.

Struktūra

Pirmaisiais metais nagrinėjami visi su šia plačiąja sritimi susiję techniniai, kultūriniai, istoriniai ir metodologiniai aspektai su daugialypiu vizijos požiūriu.... [-]

Italija Rome
Lapkritis 2019
Anglų,Italų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba