Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Maisto ir gėrimų studijos

Magistro laipsnis yra antras didžiausias laipsnis galite gauti į aukštesnįjį išsilavinimą. Kitą laipsnis po bakalauro laipsnį, magistro gali būti būtina toliau doktorantūros studijų ar preparatas už švietimo karjerą. Vis dažniau darbdaviai skyrimo kandidatus, kurie turi magistro laipsnius turinčių aukštąjį užmokesčio ir greitesnį darbo augimui.

Kas yra maisto ir gėrimų studijų magistro? Šis laipsnis yra įrodymų, kad pažangių studijų ir specializacijos visose maisto ir gėrimų paruošimo, paslaugų ir susijusios valdymo aspektus. Studentai mokosi praktinių įgūdžių, kaip antai metodų, reikalingų maisto produktų ir gėrimų gamybos ir hands-on paslaugų įgūdžių. Per kursinių maisto paslaugų marketingo, mokiniai mokosi meniu dizainas, restoranas išdėstymą ir pramonės standartus padėti day-to-day eksploatavimo Maistas ir gėrimai orientuotos priemonės.Galiausiai, bendravimo kursai padėti studentams lako vertingų tarpasmeninius įgūdžius naudoti maisto ir gėrimų aplinkoje.

Kai jis ateina į naudą tiems, tiesiog įvesti į darbo rinką, magistro laipsnį savo CV gali būti galingas atkreipti nuomos vadybininkas. Dėl jau jėgos tiems, gauti šią laipsnį gali sukelti padidėjusio darbo užmokesčio.

Kaina uždirbti maisto ir gėrimų studijų magistro gali labai skirtis, priklausomai nuo visko nuo ar jums lankyti valstybinę ar privačią mokyklą, ar jūs studijuoti internete ir daugiau. Paskambinkite savo perspektyvinę mokyklą gauti informaciją.

Studentai ginkluoti su maisto ir gėrimų studijų magistro dažnai kvalifikuotas kai kurie iš labiausiai jaudinančių ir sparčiai augančių pozicijas foodservice pramonėje. Darbas vadovams maisto paslaugų įstaigų restorano šeimininko dėmės ar vykdomosios virėja pozicijas, yra tik keletas iš variantų, kurie gali būti prieinami.Vis dėlto, kiti studentai gali suporuoti laipsnį su verslo specializacijos siekti karjeros restorane nuosavybė.

Yra daug variantų, kai ieškote gauti maisto ir gėrimų studijų magistro laipsnį. Norėdami pradėti link savo laipsnį, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Maisto ir gėrimų studijos

UWL University of West London

Šis magistro laipsnio apdovanojimas maisto versle ir vadyboje buvo skirtas gaminti absolventus, kurie yra išskirtinai gerai aprūpinti įgūdžiais ir kompetencijomis, reikal ... [+]

Apžvalga

Maisto ir svetingumo industrijos patyrė milžinišką augimą ir atsparumą XXI amžiuje, o kvalifikuotų darbuotojų paklausa ir toliau auga. Nepaisant ekonomikos nuosmukio, MVĮ (mažosios ir vidutinės įmonės) taip pat pastebimai išaugo.

Šis magistro laipsnio apdovanojimas maisto versle ir vadyboje buvo skirtas gaminti absolventus, kurie yra išskirtinai gerai aprūpinti įgūdžiais ir kompetencijomis, reikalingais maisto pramonei kurti, valdyti ir vadovauti pokyčiams.

Jums bus suteikta nuosekli akademinių studijų programa ir išsami edukacinė patirtis, orientuota į vadybininko vaidmenį ir valdymo klausimus tarptautinėje maisto pramonėje, maisto paslaugų sektoriuose, svetingumą ir pažangiausius maisto tyrimų tyrimus. .... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Synergy University Dubai

Ši programa yra viena iš populiariausių turizmo ir svetingumo industrijos programų. Mūsų specialiai pritaikyta programa ir į praktiką orientuotas požiūris suteikia jums u ... [+]

Ši programa yra viena iš populiariausių turizmo ir svetingumo industrijos programų. Mūsų specialiai pritaikyta programa ir į praktiką orientuotas požiūris suteikia jums unikalių įgūdžių ir būdų, reikalingų realiems pasaulio iššūkiams.

"MA Hotel & Restaurant Management" yra viena iš prestižinių "Synergy" universiteto švietimo programų. Absolventai įgyja šiuolaikinių žinių viešbučių pramonėje, globalizacijos procesų tarptautiniame versle supratimą, pažangias viešbučių ir restoranų verslo valdymo technologijas bei ekonomines funkcijas ir vystymąsi tam tikrose šalyse ir regionuose bei praktinius įgūdžius rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo, apskaitos ir daug daugiau į praktiką orientuotų žinių šioje pramonėje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The American University of Rome

Maiste studijų magistro yra tarpdisciplininis programa, kuria siekiama suteikti žinių ir įgūdžių apie esamą padėtį ir pokyčius aplinkinių tvarią maisto gamybą ir vartojim ... [+]

Maiste studijų magistro yra tarpdisciplininis programa, kuria siekiama suteikti žinių ir įgūdžių apie esamą padėtį ir pokyčius aplinkinių tvarią maisto gamybą ir vartojimą apskritai apie tai, kaip mes paveikti Žemės ištekliai mūsų maisto pasirinkimą. Tai daugiausia dėmesio bus skiriama tarptautinių matmenų, bet ir nuo to, kaip susijęs politika ir reguliavimo sistemas, įrėminti ir įgyvendinamos regioniniu, nacionaliniu ir vietos lygmenimis pagal viešojo ir nepelno sektorių, taip pat maisto pramonei.

Programa suteikia studentams galimybę sutelkti dėmesį į daugiau profesionalių pagrindu kelyje, atsižvelgiant į jų karjeros siekius, ar mokslinių tyrimų pagrindu keliu, jei jie nori tęsti tyrimus doktorantūros lygis.... [-]

Italija Roma
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba