Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Maisto technologijos

Menų magistras skirtas tiems studentams, kurie nori tęsti studijas ne tik bakalauro laipsnį. Daugeliu atvejų baigiamojo bakalauro studijų priėmimo sąlyga yra bakalauro laipsnio baigimas.

Kas yra Maisto mokslų magistro laipsnis? Šis tarpdisciplininis studijų kursas apima visus maisto gamybos aspektus, nuo auginimo iki derliaus nuėmimo iki paruošimo ir vartojimo. Maisto mokslų magistro pagrindinis uždavinys yra pagerinti maisto kokybę ir prieinamumą bei spręsti iššūkius, susijusius su augančio pasaulio gyventojų maitinimu. Jums gali reikėti parašyti disertaciją arba užbaigti galutinį projektą prieš baigus studijas. Kaip maisto mokslų studentas, jūsų kursai gali būti chemijos inžinerija, mikrobiologija, biochemija, statistika ir rinkodara.

Baigę magistro laipsnį galite pagerinti savo karjeros galimybes. Jūsų unikalūs įgūdžiai ir išsamios žinios suteiks jums patrauklią perspektyvą įmonėms, kurioms reikalingi maisto mokslų ekspertai. Galite padidinti savo darbo užmokesčio potencialą, kai užsidirbate aukštesnįjį išsilavinimą.

Maisto mokslų disciplinos yra labai skirtingos, ir kiekviena mokykla turi unikalų mokymo kursą ir mokesčius. Priklausomai nuo universiteto, kurį pasirinksite lankyti, jūsų studijų kursas gali užtrukti nuo vienerių iki trejų metų. Prašome patikrinti atskiras mokyklas, kad nustatytumėte savo programos kainą.

Kai turėsite Maisto mokslų magistro laipsnį, turėsite galimybę dirbti daugelyje pramonės šakų. Galite tapti įmonės, kuri specializuojasi gamyboje, tyrimuose, gamyboje ar saugai, vadybininkė. Privačios įmonės, taip pat vyriausybės agentūros ir institucijos dirba maisto specialistų specialistams. Kai kurie maisto mokslininkai dirba kaip dietologai, statistiniai analitikai, žemės ūkio novatoriai ar konsultantai, taikantys tvarius auginimo metodus.

Gaukite magistro laipsnį maisto produktų inžinerijos srityje, galite sukurti jaudinančią ateitį ir karjerą šioje besivystančioje srityje. Nedvejodami ieškoti tinkamos mokyklos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Maisto technologijos

NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Tarpdisciplininio pobūdžio ir esantis maisto stipendijų priešakyje, šis menų magistro laipsnis pabrėžia tarptautines, nacionalines ir vietines maisto sistemas. Jūs sukurs ... [+]

Studijuokite maisto sistemas, kultūrą ir politiką Niujorke

Pirmojoje magistro studijų programoje, skirtoje maisto stipendijoms, maisto studijos NYU „Steinhardt“ naudojami humanitarinių ir socialinių mokslų metodai ir ruošiama analizuoti dabartinę Amerikos maisto sistemą, jos pasaulinius ryšius ir vietines alternatyvas. Išnagrinėsite kultūrinį, politinį, ekonominį, aplinkos ir geografinį požiūrį į maistą vietiniame, miesto ir globaliame kontekste.

Ši 40 kreditų menų magistrantūros programa reikalauja 19 kreditų privalomo kursinio darbo, apimančio maisto sistemas, kultūrą ir politiką, taip pat mokslinių tyrimų komponentą. Be šių reikalavimų, galite pasiimti 21 kreditą specializacijos moduliuose (politika / gynimas, verslas / socialinis verslumas, žiniasklaida / kultūrinė analizė), leisdami gilintis į savo pomėgius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba