Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Maisto technologijos

Menų magistras skirtas tiems studentams, kurie nori tęsti studijas ne tik bakalauro laipsnį. Daugeliu atvejų baigiamojo bakalauro studijų priėmimo sąlyga yra bakalauro laipsnio baigimas. Kas yra Maisto mokslų magistro laipsnis? Šis tarpdisciplininis studijų kursas apima visus maisto gamybos aspektus, nuo auginimo iki derliaus nuėmimo iki paruošimo ir vartojimo. Maisto mokslų magistr… Skaityti daugiau

Menų magistras skirtas tiems studentams, kurie nori tęsti studijas ne tik bakalauro laipsnį. Daugeliu atvejų baigiamojo bakalauro studijų priėmimo sąlyga yra bakalauro laipsnio baigimas.

Kas yra Maisto mokslų magistro laipsnis? Šis tarpdisciplininis studijų kursas apima visus maisto gamybos aspektus, nuo auginimo iki derliaus nuėmimo iki paruošimo ir vartojimo. Maisto mokslų magistro pagrindinis uždavinys yra pagerinti maisto kokybę ir prieinamumą bei spręsti iššūkius, susijusius su augančio pasaulio gyventojų maitinimu. Jums gali reikėti parašyti disertaciją arba užbaigti galutinį projektą prieš baigus studijas. Kaip maisto mokslų studentas, jūsų kursai gali būti chemijos inžinerija, mikrobiologija, biochemija, statistika ir rinkodara.

Baigę magistro laipsnį galite pagerinti savo karjeros galimybes. Jūsų unikalūs įgūdžiai ir išsamios žinios suteiks jums patrauklią perspektyvą įmonėms, kurioms reikalingi maisto mokslų ekspertai. Galite padidinti savo darbo užmokesčio potencialą, kai užsidirbate aukštesnįjį išsilavinimą.

Maisto mokslų disciplinos yra labai skirtingos, ir kiekviena mokykla turi unikalų mokymo kursą ir mokesčius. Priklausomai nuo universiteto, kurį pasirinksite lankyti, jūsų studijų kursas gali užtrukti nuo vienerių iki trejų metų. Prašome patikrinti atskiras mokyklas, kad nustatytumėte savo programos kainą.

Kai turėsite Maisto mokslų magistro laipsnį, turėsite galimybę dirbti daugelyje pramonės šakų. Galite tapti įmonės, kuri specializuojasi gamyboje, tyrimuose, gamyboje ar saugai, vadybininkė. Privačios įmonės, taip pat vyriausybės agentūros ir institucijos dirba maisto specialistų specialistams. Kai kurie maisto mokslininkai dirba kaip dietologai, statistiniai analitikai, žemės ūkio novatoriai ar konsultantai, taikantys tvarius auginimo metodus.

Gaukite magistro laipsnį maisto produktų inžinerijos srityje, galite sukurti jaudinančią ateitį ir karjerą šioje besivystančioje srityje. Nedvejodami ieškoti tinkamos mokyklos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development
New York , USA

Tarpdisciplininio pobūdžio ir esantis maisto stipendijų priešakyje, šis menų magistro laipsnis pabrėžia tarptautines, nacionalines ir vietines maisto sistemas. Jūs sukursite s ... +

Tarpdisciplininio pobūdžio ir esantis maisto stipendijų priešakyje, šis menų magistro laipsnis pabrėžia tarptautines, nacionalines ir vietines maisto sistemas. Jūs sukursite supratimą apie maisto gamybos, paskirstymo ir vartojimo etinius, ekonominius ir aplinkos veiksnius ir pasirinksite karjerą politikoje, gynime, žiniasklaidoje, mityboje, švietime ar verslume. Ši programa taip pat pabrėžia socialinius, kultūrinius, ekonominius ir psichologinius veiksnius, kurie turėjo įtakos maisto gamybai ir vartojimui. -
MA
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Anglų
01 Sep 2020
01 Feb 2020
Su bendrabučiu