Humanitarinių mokslų magistro programos valetoje Malta

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos valetoje Malta 2018

Magistras

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Malta yra maža, sala, šalis Viduržemio jūroje, kad eina į pietus nuo Sicilijos, Italija saloje. Malta skatinama pati sėkmingai kaip visiškai dvikalbis tautoje maltiečių ir anglų kalbomis. Jis skaičiuoja daugelis švietimo institutų visam pasauliui kaip šalis, kur anglų kalba yra gimtoji kalba ir todėl jie dažnai net subsidijuoti studentus ten išmokti. Dauguma Maltos piliečių kalba angliškai su labai aukšto lygio.

Gražus kapitalas Malta, Valletta yra žinoma, kad namų vieni iš geriausių švietimo įstaigų. Universitetai, pavyzdžiui, Maltos universitete yra gerai žinomas dėl įvairiomis kursus ir sėkmingai absolventai.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas valetoje Maltoje 2018

Skaityti Daugiau

Ma į Vandenynų Valdymo

University of Malta
Su bendrabučiu Dieninės October 2018 Malta Siauras slėnis

Ši magistro laipsnį programa vandenynų valdymą buvo pasiūlyta Maltos universitete bendradarbiaujant su Tarptautiniu vandenyno instituto yra unikali savo požiūrį - jis siekia sukurti žinių bazę, kuri yra iš esmės juridinis bet kuris taip pat gilinasi į gamtos ir socialinių mokslų nustatyti, kaip veiksmingai reguliavimo sistema turėtų veikti , [+]

Vandenyno Valdymas yra tema padidinti reikšmę ir susirūpinimą 21-ajame amžiuje. 1982 JT jūrų teisės konvencijos ir kitų tarptautinių teisės aktų, yra naudingos priemonės, užtikrinančias tarptautinės jūrų teisės taisyklę. Nepaisant jų vertingą indėlį besiformuojančius tarptautinius klausimus, iš esmės pagrįstus didėjančios krizės netvarumą, inicijuoti, kad reikia skubiai ieškoti naujų transdisciplininiu požiūrį į vandenynų valdymo ,. Akivaizdu, kad išsamesnė, teisinis pagrindas yra būtinas, siekiant pagerinti būdą, kuriuo narės ir jų piliečiai palaikyti teisinę valstybę jūrų plotuose, nepriklausančiuose nacionalinei jurisdikcijai ir antropogeninės veiklos, turinčius įtakos vandenynų ir jų išteklių reguliavimo. Nauji klausimai ir grėsmes, kaip antai pasaulinės jūrų saugumo, tvaraus naudojimo vandenynų ir jų išteklių, taip pat ryšius tarp gamtos mokslų, socialinių ir ekonominių reikalavimų ir teisės, būtina daugiafunkciniam požiūriui skatinimo mokymąsi ir tyrimus vandenynų valdymo.... [-]