Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Mechaninė inžinerija

Magistro arba magistro laipsnis yra magistro laipsnis, kuris paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų. Toks laipsnio tipas gali būti reikalingas klasių ir tyrimų deriniu, atsižvelgiant į studijų sritį ir atskirų mokyklų siūlomas programas.

Su visais skirtingais laipsniais ir studijų sritimis ten galite klausti savęs, kas yra mechanikos inžinerijos magistras? Šioje studijų srityje studentas aprūpintas žiniomis ne tik inžinerijos, bet ir fizikos ir medžiagų mokslo srityse. Šios žinios gali pasiruošti jums mechaninių sistemų ir procesų projektavimu, gamyba, priežiūra ir analizavimu.

Be švietimo ir karjeros pranašumų, turintiems aukštesniojo laipsnio, absolventai su MA in Mechanikos inžinerija gali padėti išradėjų pateikti savo idėjas į rinką. Šis laipsnis taip pat gali atverti akcijų pasirinkimo galimybes dabartiniame darbe, taip pat visose naujose karjeros srityse.

Aukštojo mokslo išlaidos gali labai skirtis tarp skirtingų šalių ir netgi tarp skirtingų mokyklų toje pačioje bendroje srityje. Tai gali padėti lengviau pasirinkti, kuri programa jums tinka. Gera idėja mokyklai išsamiai išnagrinėti lūkesčius ir išlaidas.

Su mechanikos inžinerijos magistro laipsniu jūs galite tikėtis rasti darbą tokiose srityse kaip elektra, mechanika ir aviacija. Šios karjeros sritys gali suteikti stimuliuojančią aplinką, kurioje galite ištirti ir spręsti problemas, kaip viskas veikia. Šios sritys taip pat gali padėti tirti šiuolaikinio gyvenimo problemas, pvz., Atliekų gamybą ir perdirbimą.

Aukštesnio laipsnio prašymas gali būti iššūkis daugeliui žmonių, ypač tų, kurie negyvena arti mokyklos. Rasti tarptautinius internetinius kursus galite rasti norimus laipsnius ir pasinaudoti mokymosi iš namų privalumais. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Mechaninė inžinerija

Covenant University

Programa yra suteikti išsamių žinių visose Mechaninė aspektų (taip pat teikti) pažangios žinių, kad būtų (palengvinti) specializacija keturiose srityse: Mechaninė Thermo ... [+]

Dievo šlovė, departamentas buvo įsteigta rugsėjo 2004-2005 Akademinė sesija mokslo ir technologijos universiteto koledžo. Programa yra suteikti išsamių žinių visose Mechaninė aspektų (taip pat teikti) pažangios žinių, kad būtų (palengvinti) specializacija keturiose srityse: Mechaninė Thermo skysčio, mašinos projektavimo, gamybos ir metalurgijos ir medžiagų. Daugiausia dėl to, kad informacinių technologijų svarba ypač piešimo, duomenų tvarkymo ir modeliavimo srityse, mokymo programa neseniai buvo visiškai peržiūrimos ir programos turinys buvo padidintas.

Vizija

Norėdami pateikti bendrą Baigiu įgaliotą standartų ir praktikos Mechaninė šioje srityje ir už jos ribų, kurie tinkamai tilpti į Afrikos Pramonės ir gamybos sektoriuose.... [-]

Nigerija Nigerija internete
Kovas 2020
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
WSG: The University of Economy in Bydgoszcz

Mechatronika yra santykinai nauja disciplina iš taikomojo mokslo, sukurta kaip gilaus sujungimo įvairių technologijų srityse, pavyzdžiui, elektronikos, mechanikos, automa ... [+]

MA Mechatronika Mechatronika - sinergetinį derinys, tikslumo inžineriją, elektroninis valdymas ir mechaninių sistemų

Mechatronika yra santykinai nauja disciplina iš taikomojo mokslo, sukurta kaip gilaus sujungimo įvairių technologijų srityse, pavyzdžiui, elektronikos, mechanikos, automatikos ir robotų technikos rezultatas. Šiandien, mūsų kasdieniame gyvenime, pramonės ir mokslo naudojame įrangą iš labai sudėtingos struktūros, naudojant state-of-the-art mechanines inžinerines sistemas bei šiuolaikines valdymo sistemas, valdomas per modernios elektroninės įrangos ir ilgesnį programinės įrangos. MSC tyrimų tikslas ant mechatronikos yra parengti studentus savarankiškam kūrybiniam darbui apimties analizės ir projektavimo mechaninių įrenginių, mašinų projektavimo, projektavimo taisykles elektroninių sistemų ir pramoninės automatikos valdymo sistemų.... [-]

Lenkija Bydgoščius
Spalis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba