close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Medžiagų mokslas

Menų magistras yra aukšto lygio laipsnis, kuris paprastai yra bakalauro laipsnis ir dažnai yra būtina sąlyga doktorantūros programoms. Daugeliui studentų ir specialistų tai yra neįtikėtinas laimėjimas, nes tai rodo tam tikros srities patirtį ir patirtį. Daugeliu atvejų naujos ir geresnės karjeros galimybės vykdomos baigus magistro laipsnį. Kas yra medžiagų mokslų magistras? P… Skaityti daugiau

Menų magistras yra aukšto lygio laipsnis, kuris paprastai yra bakalauro laipsnis ir dažnai yra būtina sąlyga doktorantūros programoms. Daugeliui studentų ir specialistų tai yra neįtikėtinas laimėjimas, nes tai rodo tam tikros srities patirtį ir patirtį. Daugeliu atvejų naujos ir geresnės karjeros galimybės vykdomos baigus magistro laipsnį.

Kas yra medžiagų mokslų magistras? Pagrindinis šių programų dėmesys skiriamas sintetinių ir biologinių polimerų, metalų ir keramikos kūrimui. Daugelis institucijų naudoja tarpdalykinį požiūrį į tekstų mokslo, medžiagų inžinerijos ir atitinkamų perdirbimo technologijų žinias. Studentai gaus galimybę rinktis iš tokių kursų kaip pluošto mokslas, tekstilės chemija, medžiagų fizika ir drabužių gamyba. Kai kuriose programose taip pat yra pagrindinių instrukcijų sudedamųjų dalių, mados dizaino ir praktinių problemų sprendimo būdų.

Profesionalai ir mokslininkai nusprendžia baigti Medžiagų mokslo magistro laipsnį, kad gautų konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir giliai suprastų savo verslą. Žinių, kurias jie kuria mokykloje, mokiniai mano, kad jie yra labiau pasirengę lipti į korporacines kopijas.

Bendros MA išlaidos priklausys nuo įstaigos. Būsimieji studentai turėtų atsižvelgti į finansinį aspektą, kaip ir mokslinių tyrimų programas. Asmenys dažnai gali sumažinti išlaidas internetu mokydamiesi arba paspartinti kursus.

Su medžiagų mokslų MA, absolventai gali dirbti kaip medžiagų inžinieriai tekstilės pramonėje. Tokiu būdu jie taip pat gali tapti produktų ir procesų kūrimo specialistais ar vadovais. Kai kurie buvę studentai dirba kaip metalurgai ar mokslininkai, kurie specializuojasi įvairių metalų gavyboje ir perdirbime. Be to, kai kurie absolventai įsitvirtino sėkmingai verslui.

Kursų internetu kursas yra gana naujas mokymosi būdas, tačiau jis yra veiksmingas daugeliui studentų. Visame pasaulyje yra ir daugybė studijų kursų. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Temple University Tyler School of Art and Architecture
Filadelfijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Tyler Fibers & Material Studies“ programa apima drąsų, tarpdisciplininį požiūrį į vieną seniausių ir prieinamiausių pasaulyje tradicijų: darbą su pluoštais. Studentai ver ... +

„Tyler Fibers & Material Studies“ programa apima drąsų, tarpdisciplininį požiūrį į vieną seniausių ir prieinamiausių pasaulyje tradicijų: darbą su pluoštais. Studentai verčiami tobulinti savo estetiką, bendradarbiauti, priimti platų medžiagų tyrinėjimo apibrėžimą ir prisidėti prie gyvybiškai svarbių diskusijų apie istoriją, tapatumą, dabartines socialines problemas ir dar daugiau. Vykdydami dinamiškus renginius ir projektus, tokius kaip kasmetinė nešiojamo meno paroda ir natūralių dažų sodas (medetkų šaltinis aukščiau), „Tyler Fibers & Material Studies“ studentai kuria įdomius pokalbius su menininkais ir studentais visoje mokykloje, Šventyklos universitete ir Filadelfijoje, kur gyvena gyvybinga pluošto bendruomenė ir pasidaryk pats. -
MA
Anglų
Rgs. 2021
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia