Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Airijos sala Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Menų studijos Airijoje - 2019/2020

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Jeigu domitės tokiomis kūrybinėmis darbo sritimis kaip taikomasis menas, literatūra, filosofija, interjero ar mados dizainas, mada ar netgi kulinarija, siūlytumėme pasidomėti būtent menų akademinėmis programomis. Daugybė pasaulio universitetų studentams gali pasiūlyti ypatingai didelį šios kategorijos studijų programų pasirinkimą. Tad tikrai atrasite studijas, kurios jums atvers jūsų svajonių karjeros duris.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Geriausios humanitarinių mokslų magistro programos - Menų studijos Airijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Menų studijos, Airijos sala

Burren College of Art

URM str ... [+]

URM str

MA suteikia jums magistro lygio išsilavinimą ekologinio meno srityje, kuris tinka įvairiausiems taikymo atvejams. Baigę magistrą, sukursite baigiamąją parodą, kurios kokybė parodys, kad įgijote magistro laipsnį meninėje praktikoje.

Studijos tyrimais siekiama plėtoti meninę praktiką kartu su URM / „Studio Art“ studentais. Šie moduliai suteikia galimybę eksperimentuoti studijoje ir diegti naujoves, leidžiančias sukurti nemažą darbą.

Studijų metodika - tai mokomųjų studijų kursų serija, nagrinėjanti meno metodiką

Teorija ir menas

MFA / MA Art

Paraiškų teikimo terminas yra kasmet vasario 1 d., Nors pavėluotos paraiškos gali būti priimamos, jei visos vietos nebuvo užpildytos. Visi tinkami kandidatai yra apklausiami asmeniškai arba telefonu.... [-]

Airijos sala Golvėjus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Burren College of Art

URM yra įtraukiantis menininko profesinės veiklos tobulinimo išsilavinimas. Kaip magistro studijų programos absolventas, sukursite baigiamąją parodą, kurios kokybė parody ... [+]

Mokslo magistro studijų programos tikslas

URM yra įtraukiantis menininko profesinės veiklos tobulinimo išsilavinimas. Kaip magistro studijų programos absolventas, sukursite baigiamąją parodą, kurios kokybė parodys, kad įgijote žinių ir įgūdžių, reikalingų išgyventi ir klestėti kaip praktikuojančiam menininkui. Jūs taip pat pademonstruosite kritinio tyrimo galimybes vaizduojamojo meno srityje ir sugebėsite įvertinti savo kūrybą, pagrįstai suvokdami socialinius, kultūrinius ir teorinius rūpesčius, formuodami šiuolaikinio vaizduojamojo meno tyrimų ir praktikos diskursą.

MA suteikia magistro lygio meninį išsilavinimą, pritaikytą įvairioms reikmėms. Baigę magistrą, sukursite baigiamąją parodą, kurios kokybė parodys, kad įgijote magistro laipsnį meninėje praktikoje. Jūs taip pat pademonstruosite kritinio tyrimo galimybes vaizduojamojo meno srityje ir sugebėsite įvertinti savo kūrybą, pagrįstai suvokdami socialinius, kultūrinius ir teorinius rūpesčius, formuodami šiuolaikinio vaizduojamojo meno tyrimų ir praktikos diskursą.... [-]

Airijos sala Golvėjus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mary Immaculate College

Niepokalaną kolegija fakultetas siūlo akademinę vadovavimo ir per tradicinę įvairių meno sričių magistrantūros priežiūrą. Nors orientacinis ... ... [+]

Magistrantūros studijos Švietimo pagal mokslinių tyrimų ir disertacijos

Laikantis Kolegijos misija ir jos pagrindinės kompetencijos srities mokymo ir mokslinių tyrimų, antrosios pakopos studijos yra centrinis prioritetas Švietimo departamentas. Būsimieji magistrantai skatinami tyrinėti mokslinių tyrimų interesai atitinkamo departamento ir aptarti savo idėjas, mokslinių tyrimų pasiūlymams, kurių atitinkamų vadovų departamento ar kitų fakulteto nariai.

Personalo ir kontaktai Darbuotojai

Orientaciniai sričių specialistų magistrantūros studentams pagal mokslinių tyrimų ir disertaciją Švietimo srityje apima:

Mokymasis, Visuomenė Mokslas Religinis švietimasDr Carol O'Sullivan, Lep katedros Kalbos, raštingumo ir matematikos ŠvietimasUAS. Seán de Brún vadovas Meninis ugdymas ir kūno kultūraDr Deirdre Ní Chróinín lep katedros vedėjas Atšvaitas Pedagogika ir ankstyvoje vaikystėje TyrimaiDr Emer žiedas vadovas Departamento Specialiojo ugdymoDr Patricija Daly vadovas ... [-]
Airijos sala Limerikas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba