Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Mokinių konsultavimo studijos

Magistro laipsnis yra paskutinis bakalauro studijų programos baigimo metų rezultatas. Jis gali kvalifikuoti absolventus kaip ekspertus savo pasirinktoje studijų srityje ir leis jiems siekti aukštesnio laipsnio, jei jie to pageidauja.

Kas yra mokyklos konsultavimo magistro laipsnis? Tai laipsnis, suteikiantis programos absolventams būtinus įgūdžius, reikalingus jiems patekti į konsultavimo sritį. Absolventai turėtų sugebėti veiksmingai diagnozuoti ir gydyti pacientus mokyklos aplinkoje, kur yra skirtingos psichinės sveikatos problemos, atpažinti galimas sritis, kuriose gali prireikti pagalbos, ir prireikus pateikti gaires. Kursinis darbas, kurio gali prireikti šioje programoje, apima vystymo konsultacijas, grupines konsultacijas, koledžus po karjeros ir karjeros konsultavimo, konsultavimo įgūdžius, socialinę ir kultūrinę įvairovę bei vaikus ir jaunimą mokyklos ir šeimos sistemose.

Mokyklos konsultavimo laipsnis turėtų suteikti absolventams įgūdžių, kuriuos jiems reikia norint patekti į konsultavimo sritį. Dauguma absolventų turi labai efektyvią klausymo, komunikacijos, analitinio ir vadovavimo įgūdžius. Šie įgūdžiai gali suteikti jiems kojų į darbą ieškoti.

Programos išlaidos magistro laipsniui skiriasi priklausomai nuo studijų srities, mokyklos vietos ir studento laiko įsipareigojimo. Studentai turėtų pabandyti susisiekti su savo mokykla, norėdami geriau suprasti išlaidas.

Tie, kurie baigia mokyklos konsultavimo magistro studijas, turėtų sugebėti rasti darbą pradinėse, vidurinėse ar vidurinėse mokyklose tiek viešose, tiek privačiose įstaigose. Absolventai taip pat gali rasti darbą aukštojo mokslo srityje. Galimas karjeros pasirinkimas yra mokyklos patarėjas, karjeros konsultantas, klinikinis vadovas, bendruomenės pedagogas ar privačios konsultacijos. Laikas, praleistas darbui ir papildomas pažymėjimas, absolventams neturėtų kilti sunkumų dirbant aukštesnes mokamas pareigas, ypač jei jie nusprendžia dirbti pagal privačią praktiką arba vyresnio amžiaus patarėjo pareigas.

Universitetai gali rasti internetines mokyklų konsultavimo programas, skirtas jiems padėti, jei jie gyvena kaimo vietovėse ir negali važiuoti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Mokinių konsultavimo studijos

Kean University

Dailės magistras konsultavimas: Mokyklos Konsultavimas ir LPC variantas bus suteikti studentams su kursinių reikalaujama New Jersey Švietimo departamento pretenduoti į mo ... [+]

60 kredito Master of Arts Konsultacijos: Mokyklos Konsultavimas ir LPC programa bus suteikti studentams kursinių reikalaujama New Jersey Švietimo departamento pretenduoti į mokyklos konsultavimo sertifikatą K -12 mokyklose, taip pat kursinių būtinas studentams atitinka 60 kreditų licenciją profesinės patarėjas (LPC) standartą. Kaip LPC (labiau tikėtina, licencijuotos asocijuotasis patarėjas, nes jie neturės reikiamą skaičių prižiūrimų klinikinių valandų) studentai galės dirbti bendruomeninių organizacijų, konsultavimo ir psichikos sveikatos centruose, ligoninėse, privatus pelno centrų ir dirbant pagal konsultavimo praktika priežiūra užbaigti 4500 prižiūrimo klinikinių valandas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York Union
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Our Lady of the Lake University Online

Mūsų Dievo Motinos ežero universiteto menų magistras konsultavimas yra pagrįstas mokymo programa, suderinta su CACREP standartais, ir siūlo tris specialias specializacija ... [+]

Įgyti įgūdžių, reikalingų norint įveikti savo karjerą į kitą lygį su „Our Lady of the Lake“ universiteto internetine magistro studijomis. Programoje yra mokymo programa, suderinta su Konsultacijų ir susijusių švietimo programų (CACREP) standartų taryba ir siūloma trijų karjerai būdingų specializacijų:

Mokyklos konsultavimas Padėkite visų amžiaus grupių studentams kuo geriau išnaudoti savo išsilavinimą vertinant ir ieškant bendrų elgesio ir mokymosi problemų sprendimų, skatinant psichologinę sveikatą ir įgyvendinant efektyvų karjeros planavimą. Iš viso kredito valandų: 48Klinikinė psichikos sveikatos konsultacija Padėkite visų amžiaus grupių ir kultūrų klientams įveikti savo emocinius sveikatos iššūkius kaip klinikinės psichikos sveikatos konsultantą privačioje praktikoje, stacionarinėse ar ambulatorinėse įstaigose, vyriausybinėse ir nevyriausybinėse įstaigose ar bendruomenių organizacijose. Iš viso kredito valandų: 60Klinikinė reabilitacijos konsultacija Pagerinti pažeidžiamų gyventojų, pvz., Pagyvenusių žmonių, veteranų, lėtinių ligų ir negalios turinčių žmonių, gyvenimą ir atkurti narkomanus bei padėti sujungti juos su naujomis darbo galimybėmis ir gerinti jų profesinius įgūdžius. Iš viso kredito valandų: 60Parengti sertifikavimuiMūsų mokyklos konsultavimo specializacija ruošia jums kreiptis dėl Teksaso mokyklos konsultavimo sertifikavimo, taip pat ir daugelio kitų valstybių mokyklų konsultavimo pažymėjimų. *Klinikinės psichikos sveikatos konsultacijos ir klinikinės reabilitacijos konsultacijos pasiruošia kreiptis į LPC praktiką ir pateikti reikiamą 60 kreditų valandų mokymą ir švietimą. *Klinikinės reabilitacijos konsultavimo specializacija taip pat pasiruošia kreiptis dėl sertifikuoto reabilitacinio patarėjo (CRC).... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Antonio
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba