Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Mokinių konsultavimo studijos

Magistro laipsnis yra paskutinis bakalauro studijų programos baigimo metų rezultatas. Jis gali kvalifikuoti absolventus kaip ekspertus savo pasirinktoje studijų srityje ir leis jiems siekti aukštesnio laipsnio, jei jie to pageidauja. Kas yra mokyklos konsultavimo magistro laipsnis? Tai laipsnis, suteikiantis programos absolventams būtinus įgūdžius, reikalingus jiems patekti į konsultavi… Skaityti daugiau

Magistro laipsnis yra paskutinis bakalauro studijų programos baigimo metų rezultatas. Jis gali kvalifikuoti absolventus kaip ekspertus savo pasirinktoje studijų srityje ir leis jiems siekti aukštesnio laipsnio, jei jie to pageidauja.

Kas yra mokyklos konsultavimo magistro laipsnis? Tai laipsnis, suteikiantis programos absolventams būtinus įgūdžius, reikalingus jiems patekti į konsultavimo sritį. Absolventai turėtų sugebėti veiksmingai diagnozuoti ir gydyti pacientus mokyklos aplinkoje, kur yra skirtingos psichinės sveikatos problemos, atpažinti galimas sritis, kuriose gali prireikti pagalbos, ir prireikus pateikti gaires. Kursinis darbas, kurio gali prireikti šioje programoje, apima vystymo konsultacijas, grupines konsultacijas, koledžus po karjeros ir karjeros konsultavimo, konsultavimo įgūdžius, socialinę ir kultūrinę įvairovę bei vaikus ir jaunimą mokyklos ir šeimos sistemose.

Mokyklos konsultavimo laipsnis turėtų suteikti absolventams įgūdžių, kuriuos jiems reikia norint patekti į konsultavimo sritį. Dauguma absolventų turi labai efektyvią klausymo, komunikacijos, analitinio ir vadovavimo įgūdžius. Šie įgūdžiai gali suteikti jiems kojų į darbą ieškoti.

Programos išlaidos magistro laipsniui skiriasi priklausomai nuo studijų srities, mokyklos vietos ir studento laiko įsipareigojimo. Studentai turėtų pabandyti susisiekti su savo mokykla, norėdami geriau suprasti išlaidas.

Tie, kurie baigia mokyklos konsultavimo magistro studijas, turėtų sugebėti rasti darbą pradinėse, vidurinėse ar vidurinėse mokyklose tiek viešose, tiek privačiose įstaigose. Absolventai taip pat gali rasti darbą aukštojo mokslo srityje. Galimas karjeros pasirinkimas yra mokyklos patarėjas, karjeros konsultantas, klinikinis vadovas, bendruomenės pedagogas ar privačios konsultacijos. Laikas, praleistas darbui ir papildomas pažymėjimas, absolventams neturėtų kilti sunkumų dirbant aukštesnes mokamas pareigas, ypač jei jie nusprendžia dirbti pagal privačią praktiką arba vyresnio amžiaus patarėjo pareigas.

Universitetai gali rasti internetines mokyklų konsultavimo programas, skirtas jiems padėti, jei jie gyvena kaimo vietovėse ir negali važiuoti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Kean University
New York , USA + 1 Daugiau

Dailės magistras konsultavimas: Mokyklos Konsultavimas ir LPC variantas bus suteikti studentams su kursinių reikalaujama New Jersey Švietimo departamento pretenduoti į mokyklo ... +

Dailės magistras konsultavimas: Mokyklos Konsultavimas ir LPC variantas bus suteikti studentams su kursinių reikalaujama New Jersey Švietimo departamento pretenduoti į mokyklos konsultavimo sertifikatą K -12 mokyklose, taip pat kursinių būtinas studentams susitikti 60 kredito licenciją profesinės patarėjas (LPC) standartas. -
MA
Dieninės
Ištęstinės
Rugsėjis 2020
Su bendrabučiu