Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Mokyklos administracija

Magistro laipsnis yra pasiekimai, kurie atsiranda dėl studijų metų magistrantūros studijų programoje. Dažnai tai seka bakalauro laipsniui uždirbti ir daugeliu atveju uždirbti maždaug dvejus metus.

Kas yra mokyklos administracijos magistras? Tai magistro laipsnis, suteikiantis studentams reikiamas žinias ir įgūdžius, siekiant paskatinti savo karjerą kaip mokyklos administratorius. Šios programos absolventai turėtų gauti išsamų supratimą, kaip tvarkyti kasdienes administracines pareigas pradinėje ar vidurinėje valstybinėje ar privačioje mokykloje. Kursinis darbas, kuris gali būti reikalingas, norint užbaigti šią programą, apima mokymosi vadovavimą, lyderystę ir plėtrą, etiką ir sąžiningumą, šeimos ir bendruomenės įtraukimą ir viziją lyderio pozicijas.

Mokyklos administracijos laipsnis turėtų leisti absolventams rasti darbą kaip mokyklos administratorius. Savo studijose absolventai gali ugdyti lyderystę, bendravimą ir viešuosius kalbos įgūdžius, kurie gali būti naudingi nustatant administravimo darbą baigus studijas.

Svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti norint įgyti magistro laipsnį, yra programos kaina. Bendros išlaidos gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, todėl mokiniai turėtų susipažinti su būsimomis mokyklomis.

Absolventai, turintys mokyklos administracijos laipsnį, turėtų sugebėti rasti darbą valstybinės ar privačios mokyklos aplinkoje. Potenciali karjera gali apimti pagrindinį vadovą, vadovą, mokymo programos koordinatorių, asocijuotą inspektorių ar vice direktorių. Laikui bėgant absolventai, turintys mokyklos administracijos laipsnį, turėtų gerokai padidinti savo darbo užmokestį, ypač jei jie tęsia mokslą su papildomais pažymėjimais arba, pavyzdžiui, išaugo į pareigas, pavyzdžiui, nuo vice direktoriaus iki supervizoriaus.

Suinteresuoti studentai gali rasti internetinių mokyklų administravimo laipsnių visame pasaulyje tiems, kurie negali patenkinti tradicinės mokyklos tvarkaraščio reikalavimų arba negali dalyvauti fiziniame kolegijoje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Mokyklos administracija

Universidade Católica De Moçambique

Į švietimo vadybos ir administravimo magistro reglamentuoja Įstatymas Nr 27/2009 29 rugsėjo aukštojo mokslo, paskelbtas "Vyriausybės žinios" Series I, numeris 38; Katalik ... [+]

Į švietimo vadybos ir administravimo magistro reglamentuoja Įstatymas Nr 27/2009 29 rugsėjo aukštojo mokslo, paskelbtas "Vyriausybės žinios" Series I, numeris 38; Katalikų universiteto Mozambikas statutas ir galiojančių norminių aktų Švietimo ir komunikacijos mokykloje.

Kursas siekiama sukurti analitinį ir kritinį sąmoningumą švietimo sistemas, siekiant stiprinti vertinimo galimybes organizacinių dinamika, švietimo praktikos ir mokymo bei administracinių kontekstuose mokymo ir mokymosi proceso funkcionavimą, taip pat priemonių ir išteklių optimizavimas jos švietimo ir bendruomenės tinklas.

Ja taip pat siekiama skatinti ir mokyti vadovus užtikrinti ir suteikti tęstinumą švietimo politikos Mozambikas.... [-]

Mozambikas Maputo
Rugsėjis 2019
Portugalų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kean University

Dailės švietimo administravimo magistras: Vidurinės Verslo Administratoriai programa yra skirta parengti asmenis už Mokykla verslo administratoriaus poziciją. Baigus šią ... [+]

Dailės magistras Švietimo administracijos: Vidurinės Verslo administratorius programa yra skirta parengti asmenis už Mokykla verslo administratoriaus poziciją. Baigus šią programą atitinka laipsnio reikalavimus New Jersey sertifikavimo kaip mokyklos verslo administratoriaus, teikiant visų kitų valstybės sertifikavimo reikalavimai yra įvykdyti. Siūlo Kinas universiteto programa buvo patvirtinta valstybės. Pagal reikalavimus, be to, turi bakalauro ar magistro laipsnį pripažintame srityje administravimo, tinkamumo liudijimas bus suteikta valstybės tik tada, kai vienas kandidatas nesurenka ir baigia valstybės patvirtintas globa į vietinį rajone.

.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York Union
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
George Washington University - Graduate School of Education and Human Development Online

GW magistro laipsnis švietimo vadovavimo ir administravimo srityje yra 30 kreditų magistro laipsnis ir gali būti baigtas vos 2 metus. Programa apima kursus ir lauko patir ... [+]

Padėkite save tapti direktoriumi ar administratoriumi, galinčiu vadovauti mokymo ir mokymosi kultūrai, ir įkvėpkite savo mokyklos bendruomenę siekti vis aukštesnių tikslų, įgijusių meno magistro išsilavinimą ir žmogiškąjį vystymąsi švietimo lyderystės ir administravimo srityse.

Jau daugiau nei 30 metų GW studijų programos „Švietimo lyderystė ir administravimas“ skatino išskirtinius vadovavimo įgūdžius studentams. Šioje švietimo administravimo studijų programoje sutelksite dėmesį į įvairių švietimo bendruomenių poreikius ir ugdys praktinius įgūdžius ir žinias, būtinas studentų, besimokančių vietos, valstybės ar nacionaliniu lygiu, tobulinimui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba