humanitarinių mokslų magistro studijų programos maputu Mozambikas

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos maputu Mozambikas 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra pirmiausia skirta studentams, kurie nori pagerinti jų bendrą matematikos išsilavinimą arba mokyti.

Energingas kultūros ir tradicinių menų Mozambiko siūlo studentams galimybę plėsti savo bendrą vaizdą ir patirtis išsilavinimą iš unikalią perspektyvą. Pagrindinis kalba Mozambiko yra portugalų. Studentai gali rasti, kad Mozambikas yra gera vieta tobulinti savo Portugalų kalbos įgūdžius.

Antra sostinė Mozambikas, Maputu yra žinomas dėl savo galinga universitetų ir jų įvairios programos. Be to Universidade Eduardo Mondlane yra žinomas dėl savo naujoviškų ir įvairių studijų programų.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas maputu Mozambike 2018

Skaityti Daugiau

Magistro Laipsnį Vadybos Ir švietimo Administracijos (MA)

Universidade Católica De Moçambique
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Mozambikas Maputu

Į švietimo vadybos ir administravimo magistro reglamentuoja Įstatymas Nr 27/2009 29 rugsėjo aukštojo mokslo, paskelbtas "Vyriausybės žinios" Series I, numeris 38; Katalikų universiteto Mozambikas statutas ir galiojančių norminių aktų Švietimo ir komunikacijos mokykloje. [+]

Į švietimo vadybos ir administravimo magistro reglamentuoja Įstatymas Nr 27/2009 29 rugsėjo aukštojo mokslo, paskelbtas "Vyriausybės žinios" Series I, numeris 38; Katalikų universiteto Mozambikas statutas ir galiojančių norminių aktų Švietimo ir komunikacijos mokykloje.

Kursas siekiama sukurti analitinį ir kritinį sąmoningumą švietimo sistemas, siekiant stiprinti vertinimo galimybes organizacinių dinamika, švietimo praktikos ir mokymo bei administracinių kontekstuose mokymo ir mokymosi proceso funkcionavimą, taip pat priemonių ir išteklių optimizavimas jos švietimo ir bendruomenės tinklas.

Ja taip pat siekiama skatinti ir mokyti vadovus užtikrinti ir suteikti tęstinumą švietimo politikos Mozambikas.... [-]