Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 22 humanitarinių mokslų magistro programas - Muziejininkystė

Gali atrodyti keista, mokytis apie vietas, kur žmonės mokosi, kaip muziejų, bet tai iš dalies tai, ką studentai muziejininkystės programose daryti. Uždirbti magistro muziejininkystės leidžia laipsnį savininkai paleisti ir kuruoji muziejų ir eksponatus.

Kas yra į Muziejininkystės magistro? Kadangi muziejai nuolat keičiasi ir atnaujinimas, labai svarbu, kad jie dirba darbuotojai, kurie supranta, kaip sukurti ir išlaikyti abu informacinius ir įdomių eksponatų. Siekiant išlaikyti veikia, dauguma muziejų priklauso nuo dovanojamų lėšų iš rėmėjų ir iš lankytojų. Tai reiškia, kad iš ekranų kokybė yra labai svarbus siekiant sėkmės ateityje nagrinėjamo muziejuje. Studijavimas Muziejininkystė yra puikus būdas įgyti įgūdžių, reikalingų išlaikyti muziejų iš visų disciplinų atvira ir veikia.

Beveik be išimties, muziejai samdyti tik profesionaliai išsilavinę kandidatus geriausių gydomųjų ir valdymo pozicijas.Geriausias būdas gauti tokį išsilavinimą yra mokosi muziejuje tyrimai magistro programos.

Iš gauti muziejuje studijų magistro kaina gerokai skiriasi iš vienos mokyklos į kitą. Daugelis studentų mano, kad kaina nėra didžiausia problema, o iš švietimo kokybė yra svarbiausias veiksnys renkantis tarp MA programas.

Absolventai, turinčios Muziejininkystės magistro dažniausiai nori dirbti muziejuose, ir darbo rinka yra ypač konkurencinga, nes muziejų skaičius yra šiek tiek ribotas. Nors daugelis žmonių gali galvoti tik meno muziejų, kaip potencialių vietų vietų turėtojai į muziejininkystės MA taip pat galite rasti darbą ne zoologijos soduose, akvariumuose, universitetų, nacionalinių sodų, vaikų muziejai, ir daugelis kitų institutų mokymuisi.

Norint gauti geriausią išsilavinimą įmanoma, suinteresuoti studentai pirmiausia turi stoti į programą, kad maistą į jų individualius poreikius ir gebėjimus. Vienas iš geriausių būdų, kaip būti suderinta su tobula muziejininkystės programos yra per interneto MA paieškos paslauga. S earch savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

22 Rezultatai Muziejininkystė

Richmond The American International University in London

Richmondo universiteto vizualiųjų menų vadybos magistras ... [+]

Richmondo universiteto vizualiųjų menų vadybos magistras

Richmond University's Visual Arts Management ir Curating magistras rengia studentus į profesines žinias, įgūdžius ir patirtį, reikalingą karjeros įkūrimui vizualiųjų menų institucijose ir kūrybinės kultūros pramonėje. Programa yra unikali tuo, kad ji apima viešojo finansavimo (ne pelno) ir komercinio vizualinio meno sektorių, daugiausia dėmesio skiriant švietimui ir švietimui. Mokiniai sužinos, kaip šiuolaikiniame pasauliniame meno pasaulyje veikia muziejai, galerijos, aukcionai, kūrybingi steigėjai, kolekcionieriai ir finansininkai.

Šios programos studentai laikomi jaunesniais mokslo darbuotojais ir besimokančiais specialistais, todėl skatinamos dalyvauti įvairiuose parodų atidarymuose, tinklo renginiuose, menininkų susitikimuose, festivaliuose ir konferencijose. Daugelis klasių mokomos iš išorės muziejuose ir galerijose, o studentai palieka glaudžius ryšius, iš kurių jie gali kurti ir plėsti savo profesinį tinklą.... [-]

Jungtinė Karalystė Kensingtonas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Seton Hall University College of Communication and the Arts

Mūsų 39 kreditų muziejaus profesijų laipsnis yra skirtas tiek studentams pasiruošti karjerai muziejuose, tiek toliau tobulinti ir tobulinti dabartinį muziejaus profesiona ... [+]

Uždirbkite savo MA muziejų profesijose

Kurkite savo ateitį ir prisijunkite prie mūsų elitinės grupės absolventų, dirbančių visoje prestižinėje šalies kultūros įstaigoje ir organizacijoje.

Magistrantūros studijos Komunikacijos ir menų kolegijoje yra įdomi mokslininkų, teoretikų, tyrėjų ir specialistų bendruomenė. Vienas iš bendrų mūsų programų bruožas yra įsipareigojimas siekti kompetencijos. Fakultetą sudaro tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai ir pramonės specialistai. Pažangiausia mokymo programa apima naujausias technologijas ir tendencijas.

Muziejų profesijų laipsnis

Mūsų 39 kreditų programa skirta tiek studentams pasiruošti karjerai muziejuose, tiek toliau tobulinti ir tobulinti dabartinį muziejaus profesionalų įgūdžių rinkinį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pietų apelsinas
Gruodis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Norwich University of the Arts

Kursų magistrantūros studijų pagrindas - tai praktinė patirtis ir individualūs, praktiškai paremti projektai. ... [+]

Apžvalga

Išnagrinėję "parodos" idėją plačiąja prasme šiuolaikinio meno srityje, jūs įtraukiate į galeriją vykdomus parodos ir projektus netradicinėse vietose, konkrečios svetainės intervencines priemones ir viešuosius meno projektus.

Atitinkama, dabartinė ir naujoviška

Atsižvelgiant į naujausią mąstymą per kuratorių studijas, šis praktinis ir atitinkamas antrosios pakopos studijų kursas pripažįsta menininko kuratoriaus atsiradimą bei tradicinius kuratorių praktikos kelius.

Apsvarstysite galimybes, kurias siūlo įvairios platformos, nuo tradicinių muziejų rinkinių, muziejininkystės ir archyvų iki virtualių ir interaktyvių metodų.

Jums bus padedama kurti savarankiškai inicijuotus kuratorių projektus, kurie parodys jums naujoves ir ieškos būdų, kaip ugdyti naujas auditorijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Norwich
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Muziejaus studijų programa ne GW apjungia tradicinio akademinio mokymo akademinių dalykų kartu su muziejaus praktikos ir praktinių muziejaus patirtis-derinys, kuri yra bū ... [+]

Muziejaus studijų programa ne GW apjungia tradicinio akademinio mokymo akademinių dalykų kartu su muziejaus praktikos ir praktinių muziejaus patirtis-derinys, kuri yra būtina pradėti sėkmingą karjerą muziejų.

Vieta

Jo vieta Vašingtone, muziejus sostinė pasaulyje, leidžia studentams įgyti praktinės darbo patirties per programą darbovietė su daugiau nei 60 muziejų ir kultūros organizacijų.

Kokybė

Programos reputaciją kompetencijos remiasi išskirtiniais fakultetas, reikliu akademinio mokymo programą ir stiprios stažuotės programą. Daugiau nei 800 absolventai dirba muziejų, istorinių vietų ir namų, federalinių agentūrų ir susijusių nevyriausybinėms organizacijoms visame pasaulyje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bath Spa University

Studijuoti dabartinę teoriją ir istoriją, kurti savo asmeninius kuratoriaus įgūdžius ir mąstyti apie mūsų novatorišką kuravimo magistrantūrą. ... [+]

Studijuoti dabartinę teoriją ir istoriją, kurti savo asmeninius kuratoriaus įgūdžius ir mąstyti apie mūsų novatorišką kuravimo magistrantūrą.

Kuratorių mokomi dirbate su turtinga ir įvairialypė sektoriaus organizacijų partnerių grupe.

Sujunkite šiuolaikinę praktiką su teorija lanksčiu požiūriu.

Ši kuravimo MA pabrėžia auditorijos, kolekcijų ir naujų kontekstų vaidmenis.

Mes sutelkiame dėmesį į šiuolaikinę praktiką, sujungdami istoriją, teoriją ir praktiką. Mes klausiame, kas daro kuratoriaus vaidmenį atskirai, ir kaip mes suprantame kuravimo esminius dalykus, kai jie tapo tokiais žodžiais.

Kursas apima šiuolaikinį kuravimą istoriniuose ir kolekcijų pagrinduose, taip pat šiuolaikines vietas, skaitmenines, „iškylančias“ ir konkrečiai vietai būdingas aplinkybes. Ją teikia srities ekspertai ir dirbantys kuratoriai.... [-]

Jungtinė Karalystė Vonios kambarys
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
National Film and Television School

Naujausia nauja magistrantūra, bendradarbiaujanti su BFI, skirta parengti studentus kurti sėkmingą karjerą kino parodose, programose, kritikuose ar archyviniame darbe. ... [+]

Apžvalga

Naujausia nauja magistrantūra, bendradarbiaujanti su BFI, skirta parengti studentus kurti sėkmingą karjerą kino parodose, programose, kritikuose ar archyviniame darbe.

Bendradarbiaujant su BFI pristatomos National Film and Television School programavimo ir kuravimo magistrantūros studijos yra skirtos studentams, norintiems kurti karjerą platesnėje kino ir žiniasklaidos kultūroje - kuratorių, parodų, kritikos, archyvų srityse. , išsaugojimas ar restauravimas. Kursas suteikia išsamų supratimą apie sąvokas, kontekstus ir kritinę mintį, kurios suformavo filmo gamybą ir priėmimą, kaip pagrindą įsitraukti į greitai kintantį šiuolaikinį filmą ir judančią vaizdo kultūrą. Griežta akademinė sistema yra derinama su realaus pasaulio programomis, leidžiančiomis kiekvienam studentui plėtoti savo įgūdžius, žinias ir supratimą, kad būtų tvirtas pagrindas filmo ir žiniasklaidos karjerai.... [-]

Jungtinė Karalystė „Beaconsfield“
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MA kultūros paveldo išsaugojimas yra praktinė programa, kuria moko šios srities specialistai, suteikiant jums galimybę kurti platų pažangių išsaugojimo įgūdžių rengiant k ... [+]

Kursas

University of Lincoln siekia sukurti idealią aplinką, kuria būtų galima tobulinti savo žinias ir išsaugojimo įgūdžius magistrantūros lygmeniu.

Jūs turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis istorinėmis medžiagomis ir galėsite sutelkti dėmesį į gydomąjį gydymą, prevencinę išsaugojimą ar kolekcijų valdymą.

Tiems, kurie jau dirba išsaugojimo srityje, mišri mokymosi galimybė leidžia pateikti praktinius projektus, gautus iš jūsų dabartinės darbo vietos.

Istorijos mokykla

Kaip tu studijuojate

Dauguma konservatorių ir technikų yra kvalifikuojami konservatoriai, turintys platų profesionalų patirtį muziejuje ir paveldo pramonėje. Mišrios mokymosi galimybės, apimančios lankstumą, paramą ir akademinę griežtumą, taip pat egzistuoja tiems, kurie jau dirba išsaugojimo srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Linkolnas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetowno universiteto meno ir muziejų studijų magistro programa suteikia meno muziejų akademinį studiją kartu su muziejaus praktika ir pabrėžia tarptautinius muziejų k ... [+]

Georgetowno universiteto meno ir muziejų studijų magistro programa suteikia meno muziejų akademinį studiją kartu su muziejaus praktika ir pabrėžia tarptautinius muziejų kontekstus šiuolaikiniame pasaulyje. Per kursus, individualius tyrimus ir stažuotes studentai glaudžiai bendradarbiauja su Džordžtauno meno istorijos fakultetu, kuratoriais ir kitais muziejų specialistais Vašingtone, o taip pat su Sotheby's Londono ar Niujorko meno instituto fakulteto specialistais.

Dvylikos mėnesių studijų kursas sujungia meno istorijos ir meno istorijos kursus su stažuotėmis kai kuriose Vašingtone įsikūrusiose meno įstaigose. Nagrinėjame besikeičiančius akademinio meno studijų ir naujų muziejų rodmenų ir interpretacijų konfigūracijų santykius. Tokios temos, kaip muziejų vaidmuo šiuolaikinėse kultūrose, muziejų mokymo programos ir auditorijos, naujos technologijos, kolekcijų valdymas, kuratorių darbai ir įsigijimo bei eksponavimo etika, yra aptariami klasėse ir atskirose mokslinių tyrimų projektuose. Mūsų studentai dalyvauja kritinėse diskusijose apie meno parodą ir interpretaciją.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Ši magistro programa integruoja teorinį meno istorijos tyrimą su praktiniais klausimais, susijusiais su meno objektų rodymu, valdymu ir interpretavimu įvairiuose muziejau ... [+]

dailės istorijos ir meno istorijos katedros meno istorijos ir muziejaus studijų magistro programa suteikia studentams aukštesnės kvalifikacijos meno istorijoje ir plačiai supažindinama su muziejaus darbu. Programa siūloma tiems, kurie tikisi dirbti su meno kolekcijomis.

Studentai vienu metu vykdo meno istorijos ir muziejų studijų kursus. Šios programos absolventai paprastai siekia karjeros kaip kuratorių, kolekcijų vadovų, pedagogų ar administratorių muziejuose ir galerijose.

Mokymosi tikslaiParodykite meno istorijos pagrindinių diskusijų, koncepcijų ir metodų supratimą.Gerinti vizualinio raštingumo ir meno kūrinių analizės įgūdžius.Gauti žinias apie plačią laiko ir geografinę meno sritį žiniasklaidoje.Parodykite gebėjimą kontekstualizuoti įvairių meno kūrinių kultūrinę ir istorinę reikšmę.Parengti ir atlikti originalius mokslinius tyrimus bent viename lauke, naudojant pirminius šaltinius.Patikslinkite savo viešojo pristatymo įgūdžius.Paruoškite skelbiamus ar beveik skelbiamus rašytinius darbus ir supraskite konkrečius lauko leidybos standartus.Sukurkite pagrindinius mokymo įgūdžius.Sužinokite daugiau apie meno istorijos profesines galimybes.Praktikuoti atsakingą ir etišką profesijos elgesį, ypač, kaip nurodyta Koledžo meno asociacijos praktikoje ir standartuose.Gauti pagrindinių meno muziejų, su kuriais susiduria šiandien, klausimus.Sužinokite apie praktikuojančius praktikus šioje srityje.Įgyti vertingos praktinės patirties per struktūrizuotą stažuotę pasirinktoje institucijoje.Sužinokite apie profesines galimybes ir sukurti kontaktų tinklą muziejaus pasaulyje.Sukurti muziejų ir meno institucijų istorijų supratimą.Kodėl verta rinktis „Tufts“, kad pasiruoštumėte muziejaus karjerai?... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Medfordas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal College of Art

Komisija, kuratorė ir programa kartu su Londone įsikūrusiomis ir nacionalinėmis meno organizacijomis. ... [+]

Penkerius metus iš eilės (2015-2019 m.) Studijavo pirmaujančiame pasaulyje Pasaulio universiteto meno ir dizaino universitete.

Apie programą

Mes esame įsipareigoję vykdyti grupinį projektą, pagrįstą teorija ir praktika. Mes į šią sritį žiūrime kritiškai ir teoriškai, užtikrindami, kad žinios ir supratimas apie šias praktikas būtų pagrįsti visuomenės, urbanizacijos ir skaitmeninės aplinkos kontekste. Mūsų tyrimais ir praktika grindžiamas darbuotojų ir kviestinių dėstytojų mokymas užtikrina programos kuratorinę ir meninę reikšmę, intelektinę vertę ir kritinį gyvybingumą.

Mes siūlome mokymąsi, pagrįstą praktika ir tyrimais pagrįstą mokymą bendradarbiaujant ir projektuojant. Jūs vykdysite magistrantūros projektą su išorės aukšto lygio partneriais, taip pat nepriklausomą tyrimais pagrįstą disertaciją. Jūs įgysite supratimą apie platesnį socialinį, politinį ir ekonominį kontekstą bei supratimą apie tarptautinius kontekstus ir įvairovės bei įtraukties problemas.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkins MA muziejaus studijose siūlo muziejų teorijos ir praktikos perspektyvą besikeičiančioje technologinėje, socialinėje ir politinėje aplinkoje. Šiuolaikinių ir ... [+]

Johns Hopkins MA muziejaus studijose siūlo muziejų teorijos ir praktikos perspektyvą besikeičiančioje technologinėje, socialinėje ir politinėje aplinkoje. Šiuolaikinių ir būsimų muziejų specialistų dėka jis pabrėžia, kad technologijos atlieka svarbų vaidmenį šiuolaikiniame muziejuje. Taip pat nagrinėjami nauji švietimo, parodų ir verslo strategijų modeliai, ištirti muziejaus kaip socialinių pokyčių agento vaidmenį.

Mes sveikiname studentus iš viso pasaulio, kuriuos domina visų rūšių muziejai, įskaitant istoriją, technologijas, mokslą, meną, specialią temą ar teminius muziejus, istorines vietas, nacionalinius parkus ir zoologijos sodus, taip pat tuos, kurie domisi korporacijų, vyriausybinių agentūrų ir privačių organizacijų parodomis. .... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Syracuse University - College of Visual and Performing Arts

Mūsų meno magistro (MA) studijų programa muziejų studijose siūlo mokymo programą, pagrįstą praktiniais mokymais, moksliniais tyrimais, stipendijomis ir dizainais, kurie r ... [+]

Apžvalga

Mūsų meno magistro (MA) studijų programa muziejų studijose siūlo mokymo programą, pagrįstą praktiniais mokymais, moksliniais tyrimais, stipendijomis ir dizainais, kurie rengia įvairius įvairių muziejų tipų asortimentus. Mes formuojame absolventus, kurie yra lankstūs, pritaikomi ir kompetentingi profesionalai. Programos centre yra įsitikinimas, kad muziejaus specialistas yra ryšys tarp žiūrovų ir muziejaus objekto.

Programa yra sudaryta taip, kad padėtų suprasti santykius tarp teorijos ir praktikos. Sirakūzų universiteto meno galerijos, Specialiųjų kolekcijų tyrimų centras ir Sue Ann Genet kostiumų kolekcija ir Sue

Svarbus programos aspektas yra galimybė naudotis kursais įvairiuose departamentuose ir kolegijose, įskaitant VPA meno mokyklą ir Transmedia departamentą; Meno ir muzikos istorijos katedra ir Antropologijos katedra Menų ir mokslo koledže; Informacinių studijų mokykla; ir SI Newhouse viešųjų ryšių mokykla. Daug studentų vykdo vienalaikius ar nuoseklius laipsnius tokiose srityse kaip meno istorija, antropologija, meno administravimas, meno žurnalistika ir informacijos studijos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sirakūzai
Rugsėjis 2020
Anglų
1.5 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Birmingham - College of Arts and Law

Tarptautinio paveldo vadybos magistro programa yra gerai žinoma ir gerbiama programa, pagrįsta unikalia partneryste tarp pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų ir vie ... [+]

Tarptautinio paveldo vadybos magistro programa yra gerai žinoma ir gerbiama programa, pagrįsta unikalia partneryste tarp pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų ir vienu didžiausių nepriklausomų muziejų JK Ironbridge Gorge Museums Trust.

Programa suteikia jums galimybę bendradarbiauti su turtinga ir įvairialypė tarptautine mokslinių tyrimų bendruomene universitete ir tyrinėti daugelį paveldo ir jo valdymo aspektų visame pasaulyje, taip pat praktinę muziejaus pasitikėjimo patirtį vykdant paveldo objektus. Derindami savo srities ekspertų paskaitas ir studijų vizitų programą, dalyvaujate įvairiuose paveldo valdymo ir mokslinių tyrimų metodų aspektuose, kurie leis jums pasiekti pažangą šiame sektoriuje.... [-]

Jungtinė Karalystė Birmingamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aalto University

Vizualių kultūrų, curating ir šiuolaikinio meno (ViCCA) yra dvejų metų tarpdisciplininė magistro programa, kurioje nagrinėjamos naujos žinios ir praktika vizualiųjų kultū ... [+]

ViCCA nagrinėja meną naujomis aplinkybėmis. Programos centrai - tai nauja ir kylanti profesinė praktika, kuri gimsta ir vystoma naujose kultūrinės gamybos srityse. Programoje nagrinėjamas meno kūrimas ir naujų profesinių agentūrų plėtra vizualiųjų kultūrų srityje. ViCCA teorija ir praktika yra glaudžiai susipynę, daugiausia dėmesio skiriama kiekvieno studento meninio, kūrybinio ir teorinio mąstymo ugdymui. Programa suteikia puikias galimybes plėtoti tyrimo gebėjimus ir prasmę meniniam ir kritiniam mąstymui. Mokymasis iš skirtingų kitų profesionalų taip pat atlieka svarbų vaidmenį programoje. Programa suteikia galimybę plėsti savo profesinį identitetą ir kurti naujus darbo būdus bei naujas profesionalumo formas.... [-]

Suomija Helsinkis
Susisiekti su mokykla
Anglų,Suomių,Švedų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Westminster

Šis kursas apžvelgia, kaip muziejai, galerijos ir kitos kultūros institucijos keičiasi, kad atitiktų XXI amžiaus poreikius. MA skirta studentams, norintiems dirbti kurato ... [+]

Humanitarinių mokslų magistro programos - Muziejininkystė. Kursų santraukaŠis kursas apžvelgia, kaip muziejai, galerijos ir kitos kultūros institucijos keičiasi, kad atitiktų XXI amžiaus poreikius. MA skirta studentams, norintiems dirbti kuratoriais, meno organizatoriais, muziejų profesionalais ir kitais kultūros vadybininkais, kurie nori žinoti, kaip šios institucijos susiduria su šiuolaikinėmis problemomis. Jame nagrinėjamas kintantis kultūros aprūpinimo vaidmuo ir tai, kaip agentūros, festivaliai ir lanksčios organizacijos šiandien formuoja, formuoja, finansuoja ir skleidžia kultūrą. Kursas taip pat suteikia jums galimybę pasinerti į šiuolaikines diskusijas apie kultūros institucijų darbo praktiką ir besikeičiančią aplinką, kurioje veikia organizacijos.Kurso struktūra... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba